» » » Экологизации почв как основа развития АПК

Презентация на тему Экологизации почв как основа развития АПК

tapinapura

Презентацию на тему Экологизации почв как основа развития АПК можно скачать абсолютно бесплатно на нашем сайте. Предмет презентации : Биология. Красочные слайды и илюстрации помогут вам заинтересовать своих одноклассников или аудиторию. Для просмотра содержимого презентации воспользуйтесь плеером, или если вы хотите скачать презентацию - нажмите на соответствующий текст под плеером. Презентация содержит 15 слайдов.

скачать презентацию

Слайды презентации

Слайд 1: Презентация Экологизации почв как основа развития АПК
Слайд 1

ЕКОЛОГІЗАЦІЯ ГРУНТІВ ЯК ОСНОВА УСПІШНОГО РОЗВИТКУ АПК

Науковий керівник: Шишман Надія Григорівна, вчитель біології вищої кваліфікаційної категорії Старший вчитель Малоянисольської ЗШ І-ІІІ ступенів імені В.В.Балабана

Роботу виконала: Артюх Маргарита Сергіївна, учениця 11 класу Малоянисольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім.В.В.Балабана Володарського району Донецької області

Слайд 2: Презентация Экологизации почв как основа развития АПК
Слайд 2

Актуальність:Ґрунт - це та екологічна середа , яка дає людині рослинну їжу. З кожним роком через забруднення, ерозії та інші причини, кількість гектарів розореної землі у всьому світі зменшується. Ґрунт забруднюють побутовими та промисловими відходами, заливають отруйними речовинами, сприяючи скороченню родючих земель на планеті. Канцерогени , нафта і нафтопродукти, мінеральні добрива, хімікати, продукти радіоактивного розпаду та інші промислові відходи знищують ґрунт, роблячи його неживим, непридатним для вирощування рослин.

Мета: дослідити стан ґрунтів села Малоянисоль; з'ясувати екологічні проблеми ґрунтів і шляхи їх вирішення; запропонувати можливі заходи з охорони ґрунтів у Донбасі.

Слайд 3: Презентация Экологизации почв как основа развития АПК
Слайд 3

Характеристика ґрунтів України

- лучні та лучно- болотні.

Слайд 4: Презентация Экологизации почв как основа развития АПК
Слайд 4

Село Малоянисоль Володарського району розташовано на Приазовській височині, де переважають звичайні чорноземи, які раніше були самими родючими ґрунтами України.

Слайд 5: Презентация Экологизации почв как основа развития АПК
Слайд 5

Джерела забруднень ґрунтів

Слайд 6: Презентация Экологизации почв как основа развития АПК
Слайд 6

Технології обробки ґрунту

Величезний вплив на деградацію ґрунтів надають технології обробки ґрунту. Технологічні процеси можуть бути наступними:

обертання пласта

підрізання бур'янів

вирівнювання

ущільнення (коткування)

розпушування або кришення ґрунту (оранка, фрезерування і культивація)

додавання поверхні потрібної форми (пряма, гребениста , чарункова )

перемішування (оранка і культивація)

Слайд 7: Презентация Экологизации почв как основа развития АПК
Слайд 7

Терміни посівів культур в ТОВ «Рассвет»

Слайд 8: Презентация Экологизации почв как основа развития АПК
Слайд 8

Ротаційна таблиця сівозміни в ТОВ «Рассвет»

Слайд 9: Презентация Экологизации почв как основа развития АПК
Слайд 9

Для проби я взяла ґрунт з трьох полів і досліджувала його кислотність. Кислотність ґрунтів необхідно враховувати при виборі основних сільськогосподарських культур. Тож, після проведених досліджень можна зробити висновок, що краще за все вирощувати на наших кислих ґрунтах ячмінь, овес, кукурудзу, жито озиме, моркву, редис, гречку та просо. На підставі проведеного аналізу я можу зробити висновок , що врожайність наших ґрунтів невисока. Ми отримуємо, у кращому випадку, 50% від можливого врожаю. Це відбувається через високу засоленість ґрунтів, недостатню кількість внесених добрив, недостатньо кваліфіковану обробку ґрунтів, внаслідок використання застарілих технологій обробки ґрунтів і застарілого обладнання. Ми маємо невеликий врожай і через те, що не знаємо, які саме культури треба висаджувати на кислих та слабо кислих ґрунтах. Аналіз хімічного складу ґрунту не проводився близько 50 років, саме тому фахівці ТОВ «Рассвет» і не знають, яких саме елементів не вистачає у ґрунті, а яких, навпаки, – надлишок.

Слайд 10: Презентация Экологизации почв как основа развития АПК
Слайд 10

При високій кислотності пригнічується ріст і розвиток багатьох сільськогосподарських культур, пригнічується життєдіяльність організмів, і, отже, необхідно проводити її вапнуванн. Кислотність ґрунту визначають, вимірюючи величину рН сольової витяжки.

Кислотність

Слайд 11: Презентация Экологизации почв как основа развития АПК
Слайд 11

Значення рН ґрунтової витяжки і кислотність ґрунту

Слайд 12: Презентация Экологизации почв как основа развития АПК
Слайд 12

Оптимальні значення рН ґрунту для вирощування основних сільськогосподарських культур

Слайд 13: Презентация Экологизации почв как основа развития АПК
Слайд 13

Специфіка нинішнього реформування АПК в Україні має полягати в подоланні екологічної та економічної криз . І виходити з них можна і необхідно одночасно. Без ефективного і якнайшвидшого оздоровлення природного середовища в АПК не зупинити економічного падіння і поглиблення демографічної катастрофи сільських регіонів , а без цього не вирішити і проблеми економічного розвитку країни в цілому , не кажучи вже про створення ринкового середовища. Для подолання негативних тенденцій необхідно: 1.Формувати сільське господарство нового типу , здатне ефективно зберігати і використовувати генетичний потенціал; 2.Підтримувати родючість ґрунту; 3.Поліпшувати якість малопродуктивних земель; 4.Охороняти екологічну рівновагу з навколишнім середовищем ; 5 . Забезпечувати нормальний кругообіг речовин ; 6.Удосконалювати традиційні системи ведення сільськогосподарського виробництва , збільшувати його обсяг.

ВИСНОВКИ

Слайд 14: Презентация Экологизации почв как основа развития АПК
Слайд 14
Слайд 15: Презентация Экологизации почв как основа развития АПК
Слайд 15

Список використаної інформації

Література 1. В.В. Кормишев, А.Д. Коган / / Обличчям до природи. «Донбас» .1990. Донецьк 2. Є.В. Лобова, А.В. Хабаров / / Грунти. «Думка». 1983. Москва Інтернет ресурси 1. 100pudov.com.ua 2. bokov.net.ua / index. 3. slideshare.net 4. http://www.photoukraine.com 5. argo-shop.com.ua 6. otherreferats.allbest.ru 7. estnauki.ru/biology/2-biology/76-ek 8. geo-site.ru 9. silgosp.com 10. http://sevpravda.ru/ch1_yekologicheskie_problemy_pochv_v.html 12. http://silgosp.com/books/book-4/chapter-194/ 13. http://portaleco.ru/ekologija-goroda/ekologicheskie-problemy-gorodov-ukrainy.html

Список похожих презентаций

  • Яндекс.Метрика
  • Рейтинг@Mail.ru