- Звіт по проведеному статистичному дослідженні

Презентация "Звіт по проведеному статистичному дослідженні" по математике – проект, доклад

Слайд 1
Слайд 2
Слайд 3
Слайд 4
Слайд 5
Слайд 6
Слайд 7
Слайд 8
Слайд 9
Слайд 10
Слайд 11
Слайд 12
Слайд 13
Слайд 14
Слайд 15
Слайд 16
Слайд 17
Слайд 18
Слайд 19

Презентацию на тему "Звіт по проведеному статистичному дослідженні" можно скачать абсолютно бесплатно на нашем сайте. Предмет проекта: Математика. Красочные слайды и иллюстрации помогут вам заинтересовать своих одноклассников или аудиторию. Для просмотра содержимого воспользуйтесь плеером, или если вы хотите скачать доклад - нажмите на соответствующий текст под плеером. Презентация содержит 19 слайд(ов).

Слайды презентации

Звіт по проведеному статистичному дослідженні. “Інтернет чи бібліотека”- де переваги? Виконала: Студентка 106-ФК групи Пароля Христина
Слайд 1

Звіт по проведеному статистичному дослідженні

“Інтернет чи бібліотека”- де переваги?

Виконала: Студентка 106-ФК групи Пароля Христина

ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДОСЛІДЖЕННЯ. Дата проведення: з 06.05.2012 по 16.05.2012. Дослідження проводила Пароля Христина студентка 106 – ФК групи. Метою дослідження є на основі соціологічних даних виявити особливості уявлень респондентів про інтернет та бібліотеку. Об’єктом є студенти ЛІБС УБС НБУ. А
Слайд 2

ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДОСЛІДЖЕННЯ

Дата проведення: з 06.05.2012 по 16.05.2012. Дослідження проводила Пароля Христина студентка 106 – ФК групи. Метою дослідження є на основі соціологічних даних виявити особливості уявлень респондентів про інтернет та бібліотеку. Об’єктом є студенти ЛІБС УБС НБУ. Адже лише студенти можуть найяскравіше висвітлити, які проблеми існують у їх духовному розвитку, засоби оволодіння культурними надбаннями, фактори впливу та сфери культурної діяльності. Предметом цього дослідження є визначити ставлення студентства до таких джерел інформації як інтернет і бібліотеки, їх ролі в житті студентства. Вибіркова сукупність становить 50 респондентів.

Ознаки, які вимірювалися у дослідженні: Довіра респондентів джерелам інформації. Рівень достовірності інформації, що знаходиться в інтернеті, на думку респондентів. Частота відвідування бібліотеки. Час проведений в інтернеті за пошком інформації. Вид літератури в якій найчастіше виникає потреба. Де
Слайд 3

Ознаки, які вимірювалися у дослідженні:

Довіра респондентів джерелам інформації. Рівень достовірності інформації, що знаходиться в інтернеті, на думку респондентів. Частота відвідування бібліотеки. Час проведений в інтернеті за пошком інформації. Вид літератури в якій найчастіше виникає потреба. Де саме респонденти мають доступ до інтернету. Як часто студенти читають.

Вибір інформаційного джерела при написанні респондентом реферату чи курсової роботи. Конкурентність між інтернетом і книгою. Вибір між книгою в електронному вигляді і друкованому. Майбутнє електроносіїв. Переваги інтернету над традиційними носіями інформації. Вибір між інтернетом і бібліотекою при п
Слайд 4

Вибір інформаційного джерела при написанні респондентом реферату чи курсової роботи. Конкурентність між інтернетом і книгою. Вибір між книгою в електронному вигляді і друкованому. Майбутнє електроносіїв. Переваги інтернету над традиційними носіями інформації. Вибір між інтернетом і бібліотекою при пошуку інформації. Різниця між швидкістю знаходження інформації в інтернеті та бібліотеці.

1.Досліджувана ознака: Довіра респондентів джерелам інформації. Серед респондентів найбільшою довірою користуються електронні носії інформації – 78%, а друковані лише 22%.
Слайд 5

1.Досліджувана ознака: Довіра респондентів джерелам інформації.

Серед респондентів найбільшою довірою користуються електронні носії інформації – 78%, а друковані лише 22%.

2.Досліджувана ознака: Рівень достовірності інформації, що знаходиться в інтернеті, на думку респондентів. За 5—ти бальною шкалою на 1 рівень достовірності інформації в Інтернеті оцінює 6%, на 2 — 12%, на 3 — 42%, на 4 — 24%, на 5 - 16% 6% 12% 42% 24% 16% /----------/----------/----------/----------
Слайд 6

2.Досліджувана ознака: Рівень достовірності інформації, що знаходиться в інтернеті, на думку респондентів

За 5—ти бальною шкалою на 1 рівень достовірності інформації в Інтернеті оцінює 6%, на 2 — 12%, на 3 — 42%, на 4 — 24%, на 5 - 16% 6% 12% 42% 24% 16% /----------/----------/----------/----------/----------/ 0 1 2 3 4 5

3.Досліджувана ознака: Частота відвідування бібліотеки. 8% респондентів відвідує бібліотеку декілька разів на тиждень, 14% - раз в тиждень, 26% - декілька разів в місяць, по 18% респондентів відвідують бібліотеку раз в місяць, 10 % декілька разів в рік, 20% - відвідують раз в рік, і 4% не користують
Слайд 7

3.Досліджувана ознака: Частота відвідування бібліотеки

8% респондентів відвідує бібліотеку декілька разів на тиждень, 14% - раз в тиждень, 26% - декілька разів в місяць, по 18% респондентів відвідують бібліотеку раз в місяць, 10 % декілька разів в рік, 20% - відвідують раз в рік, і 4% не користуються бібліотекою зовсім.

4.Досліджувана ознака: Час проведений в інтернеті за пошуком інформації. ___________________________________________________ Проаналізувавши відповіді респондентів, можна зробити висновок, що більшість респондентів проводить в інтернеті до трьох годин на добу — це приблизно 54%, серед них є і такі я
Слайд 8

4.Досліджувана ознака: Час проведений в інтернеті за пошуком інформації.

___________________________________________________ Проаналізувавши відповіді респондентів, можна зробити висновок, що більшість респондентів проводить в інтернеті до трьох годин на добу — це приблизно 54%, серед них є і такі які проводять в інтернеті до трьох годин на тиждень. Решта респондентів проводить більше трьох годин на добу в інтернет. Серед них є і такі хто проводить по 10 годин в інтернеті, також були дані загальні відповіді: багато, мало, по потребі та ін.

5.Досліджувана ознака: Вид літератури в якій найчастіше виникає потреба. Згідно дослідження найчастіше в респондентів виникає потребі у науково — популярній літературі (26%) та новинках художньої літератури (28%), також у навчальній літературі (24%), галузева література (12%), на інші варіанти припа
Слайд 9

5.Досліджувана ознака: Вид літератури в якій найчастіше виникає потреба

Згідно дослідження найчастіше в респондентів виникає потребі у науково — популярній літературі (26%) та новинках художньої літератури (28%), також у навчальній літературі (24%), галузева література (12%), на інші варіанти припадає 10 %, в які входять люди які не мають потреби в літературі, мають потреби в різних видах та ін.

6.Досліджувана ознака: Доступ респондентів до мережі Internet. Кожен із респондентів має доступ до мережі Internet. 40 % має доступ вдома, 20 % - у друзів, 24% - в інституті, 32% - в інтернет — кафе, 10% - на роботі в себе чи близьких, 20% - на мобільному.
Слайд 10

6.Досліджувана ознака: Доступ респондентів до мережі Internet

Кожен із респондентів має доступ до мережі Internet. 40 % має доступ вдома, 20 % - у друзів, 24% - в інституті, 32% - в інтернет — кафе, 10% - на роботі в себе чи близьких, 20% - на мобільному.

7.Досліджувана ознака: Як часто студенти читають. 18% практично постійно читає, 28% читають 2 і більше книг на місяць, 16% - 1-2 книги за півроку і 38 %зовсім не читають.
Слайд 11

7.Досліджувана ознака: Як часто студенти читають.

18% практично постійно читає, 28% читають 2 і більше книг на місяць, 16% - 1-2 книги за півроку і 38 %зовсім не читають.

8. Вибір інформаційного джерела при написанні респондентом реферату чи курсової роботи. 20% респондентів обирає друковані джерела, 24% - Інтернет, 32% варіанти а) і б), і 24% качають готові реферати та курсові.
Слайд 12

8. Вибір інформаційного джерела при написанні респондентом реферату чи курсової роботи.

20% респондентів обирає друковані джерела, 24% - Інтернет, 32% варіанти а) і б), і 24% качають готові реферати та курсові.

9.Досліджувана ознака: Конкурентність між інтернетом і книгою. 32% опитуваних вважають, що інтернет є конкурентом книзі, 20% вважає, що можливо і 48% вважають, що ні.
Слайд 13

9.Досліджувана ознака: Конкурентність між інтернетом і книгою

32% опитуваних вважають, що інтернет є конкурентом книзі, 20% вважає, що можливо і 48% вважають, що ні.

10.Досліджувана ознака: Вибір між книгою в електронному вигляді і друкованому. 44% обирають друкований варіант книги і 56% обирають електронний.
Слайд 14

10.Досліджувана ознака: Вибір між книгою в електронному вигляді і друкованому.

44% обирають друкований варіант книги і 56% обирають електронний.

11. Досліджувана ознака: Майбутнє електроносіїв. 28 % скоріше не згідні із тим що електроносії витіснять книгу, 18% - скоріше згідні, 16% - повністю згідні і 38% - не визначилися з відповіддю.
Слайд 15

11. Досліджувана ознака: Майбутнє електроносіїв.

28 % скоріше не згідні із тим що електроносії витіснять книгу, 18% - скоріше згідні, 16% - повністю згідні і 38% - не визначилися з відповіддю.

12.Досліджувана ознака: Переваги інтернету над традиційними носіями інформації. ___________________________________________________ Більшість респондентів вбачають перевагу інтернету (60%) і майже всі з них назвали одну і ту ж причину — доступність, 40% не бачить переваг називаючи різні причини: нед
Слайд 16

12.Досліджувана ознака: Переваги інтернету над традиційними носіями інформації.

___________________________________________________ Більшість респондентів вбачають перевагу інтернету (60%) і майже всі з них назвали одну і ту ж причину — доступність, 40% не бачить переваг називаючи різні причини: недосупність, дорожнеча послуг інтернету, неправдива інформація, недоступність людям похилого віку.

13. Досліджувана ознака: Вибір між інтернетом і бібліотекою при пошуку інформації. 76% респондентів при пошуку інформації користуються інтернетом і тільки 24% іде в бібліотеку.
Слайд 17

13. Досліджувана ознака: Вибір між інтернетом і бібліотекою при пошуку інформації

76% респондентів при пошуку інформації користуються інтернетом і тільки 24% іде в бібліотеку.

14. Досліджувана ознака: Різниця між швидкістю знаходження інформації в інтернеті та бібліотеці. 72% вважає, що важче знайти інформацію в бібліотеці і 28% - в інтернеті.
Слайд 18

14. Досліджувана ознака: Різниця між швидкістю знаходження інформації в інтернеті та бібліотеці

72% вважає, що важче знайти інформацію в бібліотеці і 28% - в інтернеті.

Висновок. Згідно дослідження можна зробити висновок, що ставлення респондентів до інноваційних розробок є дуже позитивним, можливо навіть занадто. Користуючись виключно інтернетом студенти забувають про книгу, падає рівень культури нашого суспільства. Безумовно найбільш популярним джерелом інформаці
Слайд 19

Висновок

Згідно дослідження можна зробити висновок, що ставлення респондентів до інноваційних розробок є дуже позитивним, можливо навіть занадто. Користуючись виключно інтернетом студенти забувають про книгу, падає рівень культури нашого суспільства. Безумовно найбільш популярним джерелом інформації для наших студентів є інтернет, переважно через його доступність і швидкість..

Список похожих презентаций

Деловая игра "Строитель"" к уроку математики по теме "Площадь многоугольника"

Деловая игра "Строитель"" к уроку математики по теме "Площадь многоугольника"

Цель урока:. усвоение учащимися формул для вычисления площадей параллелограмма, треугольника, трапеции применение полученных знаний к решению практических ...
Дифференцированное задание по теме «Числительное»

Дифференцированное задание по теме «Числительное»

Как следует рассматривать слово один в предложении «Один рыбак утверждал, что поймал самую большую рыбу»? Проверим ответ! Слово один в этом предложении ...
Гендерная статистика ЕГЭ по техническим предметам

Гендерная статистика ЕГЭ по техническим предметам

Актуальность: в настоящее время Россия нуждается в кадрах промышленной и строительной областях, в которых трудятся в основном мужчины. Цель: выяснить ...
ГИА по математике

ГИА по математике

Государственная итоговая аттестация (ГИА) по математике является одним из основных экзаменом в девятом классе средней школы в Российской Федерации. ...
Внеклассное мероприятие по математике в 8 классе.

Внеклассное мероприятие по математике в 8 классе.

I. БЛИЦ-ЗНАКОМСТВО. КАЖДОЙ ИЗ КОМАНД БУДЕТ ЗАДАНО ПО 15 ВОПРОСОВ. ЗА КАЖДЫЙ ПРАВИЛЬНЫЙ ОТВЕТ КОМАНДА ПОЛУЧАЕТ 1 БАЛЛ. ВОПРОСЫ ДЛЯ ПЕРВОЙ КОМАНДЫ. ...
Вопросы по геометрии

Вопросы по геометрии

2 Кто объясняет происхождение термина «геометрия» так: «Геометрия была открыта египтянами и возникла при измерении Земли. Это измерение было им необходимо ...
Авторалли по городам математики

Авторалли по городам математики

Цель: Закрепить навык выполнения действий, возведения чисел в квадрат и куб, закрепить формулы пути и площади. Расширение кругозора учащихся, развитие ...
Внеклассное мероприятие по математике

Внеклассное мероприятие по математике

школьная жизнь. Предметная неделя естественно-математического цикла. Срок проведения с 13.02.2012 по 20.02.2012 года. Утром 16 февраля на дверях кабинетов ...
«Уравнения по математике»

«Уравнения по математике»

17.10.12. Классная работа. Тема: «Уравнения». Решение уравнений. Математические фокусы. Составление равенств. «Секретная» сказка. «Математику нельзя ...
2 класс Тренажер по математике

2 класс Тренажер по математике

Выбери героя, нажав на него, с кем хочешь проверить свои знания! 7 + 7 18 12 14. 7 + 9 16 15. 7 + 4 11. 7 + 8 17. 7 + 6 13. 10 + 6. 10 + 8 10. 10 ...
«Решение задач по математике»

«Решение задач по математике»

10 февраля. В классе. Задача условие вопрос решение ответ. Быстро и правильно считать. Правильно записывать решение задачи. Кричать и сердиться, когда ...
«Решение задания С1 ЕГЭ по информатике и ИКТ»

«Решение задания С1 ЕГЭ по информатике и ИКТ»

2 балла. Решение задания С1 ЕГЭ по информатике и ИКТ.  Кунина В.В. область I  область II. 0 x y y = x+2 y2 + x2 = 25 y2 + x2  25 y  0 x  0 область ...
«Олимпийский» задачник по математике

«Олимпийский» задачник по математике

Если вы хотите научиться плавать, то смело входите в воду, а если хотите научиться решать задачи — решайте их Д. Пойа. Если мы действительно что-то ...
Викторина по математике с ответами

Викторина по математике с ответами

Назовите «математические» растения. Тысячелистник, столетник, золототысячник. Какая геометрическая фигура нужна для наказания детей? Что общего у ...
Авторские задачи по математике и физике, составленные по повести Н.В. Гоголя «Ночь перед Рождеством

Авторские задачи по математике и физике, составленные по повести Н.В. Гоголя «Ночь перед Рождеством

Методологическая основа: Класс арифметических задач огромен. Учащиеся старших классов обычно пытаются решать такие задачи алгебраически, так как владеют ...
Внеклассная работа по математике

Внеклассная работа по математике

Цель внеклассной работы по математике:. Всестороннее развитие и социализация ученика на основе усвоения математических знаний и умений, необходимых ...
альбом по математике

альбом по математике

Формирование базовых знаний, умений и навыков должно быть связано с творческой деятельностью, с развитием индивидуальных задатков учащихся, их познавательной ...
Внеклассное мероприятие по математике "Своя игра

Внеклассное мероприятие по математике "Своя игра

Первый раунд. Разминка. Второй раунд. Шевели извилинами. Финальный раунд. «Математика – царица наук, арифметика – царица математики». Назовите автора ...
Анализ контрольной работы по математике на тему "Натуральные числа и шкалы"

Анализ контрольной работы по математике на тему "Натуральные числа и шкалы"

Натуральные числа и шкалы. 5 к л а с с № 1. Цели деятельности учителя. Главная дидактическая цель : организовать деятельность учащихся, направленную ...
Внеклассное мероприятие по математике для учащихся 6 -ов

Внеклассное мероприятие по математике для учащихся 6 -ов

Цель внеклассного мероприятия:. 1. Повышение интереса к изучению математики, развитие творческих способностей учащихся и логического мышления. 2. ...

Конспекты

КЛАССИФИКАЦИЯ ТРЕУГОЛЬНИКОВ по видам углов. остроугольные треугольники

КЛАССИФИКАЦИЯ ТРЕУГОЛЬНИКОВ по видам углов. остроугольные треугольники

Урок 32 (№ 121–126)Классификация треугольников по видам углов. Остроугольные треугольники. Цель:. учить классифицировать треугольники по видам углов ...
Нахождение части от целого и целого по его части

Нахождение части от целого и целого по его части

Муниципальное автономоне общеобразовательное учреждение. «Средняя общеобразовательная школа № 132». Города Барнаула Алтайского края. ...
Вычисление по формулам

Вычисление по формулам

Полная разработка открытого урока по математике в 6 классе "Вычисление по формулам". Урок соответсвует ФГОС. Разработка включает в себя конспект урока, ...
Морское путешествие по стране десятичных дробей

Морское путешествие по стране десятичных дробей

Морское путешествие по стране десятичных дробей. (обобщающий урок по теме «Действия с десятичными дробями»). Цели: 1) -. закрепление знаний, ...
Нахождение дроби от числа и числа по его дроби

Нахождение дроби от числа и числа по его дроби

Урок № 115. Математика. : 5 класс. Дата:. Тема урока. : Нахождение дроби от числа и числа по его дроби. Цель урока. : Знать: понятие обыкновенная ...
Контрольная работа по теме «Использование метода координат в пространстве для решения заданий С2 ЕГЭ

Контрольная работа по теме «Использование метода координат в пространстве для решения заданий С2 ЕГЭ

Конспект урока по теме «. Контрольная работа по теме «Использование метода координат в пространстве для решения заданий С2 ЕГЭ»». Автор:. Макарова ...
Математическое путешествие по городам Казахстана

Математическое путешествие по городам Казахстана

Тема « Математическое путешествие по городам Казахстана». Сабақтың мақсаты/Цель урока. :. в игровой форме обобщить и закрепить знания по темам: «Сложение ...
Закрепление знаний по таблице умножения и деления

Закрепление знаний по таблице умножения и деления

Урок математики 3 класс. «Математический цирк». Тема:. Закрепление знаний по таблице умножения и деления. Цель. : Совершенствовать. . вычислительные ...
Закрепление изученного материала по разделу «Числа от 1 до 10 включая 0

Закрепление изученного материала по разделу «Числа от 1 до 10 включая 0

Министерство образования и науки РТ. Тукаевский муниципальный район. . МОУ «Комсомольская сош ». План урока в 1 классе. ...
Закрепление знаний и умений по нумерации в пределах 1000

Закрепление знаний и умений по нумерации в пределах 1000

Открытый урок по математике 3 класс. «Закрепление знаний и умений. . по нумерации в пределах 1000». Цель. : закрепить знания и умения по нумерации ...

Советы как сделать хороший доклад презентации или проекта

  1. Постарайтесь вовлечь аудиторию в рассказ, настройте взаимодействие с аудиторией с помощью наводящих вопросов, игровой части, не бойтесь пошутить и искренне улыбнуться (где это уместно).
  2. Старайтесь объяснять слайд своими словами, добавлять дополнительные интересные факты, не нужно просто читать информацию со слайдов, ее аудитория может прочитать и сама.
  3. Не нужно перегружать слайды Вашего проекта текстовыми блоками, больше иллюстраций и минимум текста позволят лучше донести информацию и привлечь внимание. На слайде должна быть только ключевая информация, остальное лучше рассказать слушателям устно.
  4. Текст должен быть хорошо читаемым, иначе аудитория не сможет увидеть подаваемую информацию, будет сильно отвлекаться от рассказа, пытаясь хоть что-то разобрать, или вовсе утратит весь интерес. Для этого нужно правильно подобрать шрифт, учитывая, где и как будет происходить трансляция презентации, а также правильно подобрать сочетание фона и текста.
  5. Важно провести репетицию Вашего доклада, продумать, как Вы поздороваетесь с аудиторией, что скажете первым, как закончите презентацию. Все приходит с опытом.
  6. Правильно подберите наряд, т.к. одежда докладчика также играет большую роль в восприятии его выступления.
  7. Старайтесь говорить уверенно, плавно и связно.
  8. Старайтесь получить удовольствие от выступления, тогда Вы сможете быть более непринужденным и будете меньше волноваться.

Информация о презентации

Ваша оценка: Оцените презентацию по шкале от 1 до 5 баллов
Дата добавления:9 сентября 2019
Категория:Математика
Содержит:19 слайд(ов)
Поделись с друзьями:
Скачать презентацию
Смотреть советы по подготовке презентации