» » » Корпоративна система в Італії

Презентация на тему Корпоративна система в Італії

Презентацию на тему Корпоративна система в Італії можно скачать абсолютно бесплатно на нашем сайте. Предмет презентации : Разные. Красочные слайды и илюстрации помогут вам заинтересовать своих одноклассников или аудиторию. Для просмотра содержимого презентации воспользуйтесь плеером, или если вы хотите скачать презентацию - нажмите на соответствующий текст под плеером. Презентация содержит 14 слайдов.

скачать презентацию

Слайды презентации

Слайд 1: Презентация Корпоративна система в Італії
Слайд 1

Підготувала студентка 111 групи Кордолевська Анастасія

Корпоративна система в Італії

Слайд 3: Презентация Корпоративна система в Італії
Слайд 3
План

Беніто Муссоліні Корпоративна система в Італії

Слайд 4: Презентация Корпоративна система в Італії
Слайд 4
Беніто Муссоліні

Бені́то Муссолі́ні (29 липня 1883, Предаппіо — 28 квітня 1945, Джуліно-ді-Медзагра) — італійський політичний діяч, фашистський диктатор Італії з 1922 по 1943 роки. Він сконцентрував всю владу в своїх руках як провідник (il duce) фашистської партії та спробував створити Італійську імперію, яка була б у військовому союзі з гітлерівською Німеччиною. Поразка Італії у Другій Світовій війні привела також до втрати влади Муссоліні.

Слайд 5: Презентация Корпоративна система в Італії
Слайд 5
Слайд 7: Презентация Корпоративна система в Італії
Слайд 7

Корпоративна система

В основу економічної політики фашистів було покладено ідею створення “ корпоративної держави ” на засадах “ класового миру ”. Власне її автором був не Б. Муссоліні, а один з ідеологів фашизму поет Габріель д’Анунціо. Саме він створив перші корпорації в загарбаному в 1919 р. в місті Ф’юме.

Слайд 8: Презентация Корпоративна система в Італії
Слайд 8

Корпорації схвалили заборону страйків і 40-годинний робочий тиждень, контролювали укладення колективних трудових договорів, розглядали конфліктні ситуації, надавали фінонсову підтримку профспілкам. На середину 30-х рр. фашистські профспілки об’єднували 4 млн. чол. і завдяки численним пільгам та успіхам в організації дозвілля робітників набули великої популярності. До того ж фашистам вдалося зробити те, на що не спромоглися попередні уряди – скоротити безробіття (з 240 до 100 тис.).

Слайд 9: Презентация Корпоративна система в Італії
Слайд 9

У галузі економіки та соціальних відносин фашисти вжили заходів для залучення капіталовкладень у промисловість, провели широке роздержавлення, провели вдалу грошову реформу (цьому сприяли значні кредити із США, зокрема позика від банківського дому Моргана у 100 млн дол.). У 1929 р. рівень промислового виробництва перевищив довоєнний на 40%, виробництво сталі зросло на 84%, електроенергії – на 100%.

Слайд 10: Презентация Корпоративна система в Італії
Слайд 10

Італійці повинні пишатися своєю країною Усі політичні партії, крім фашистської, забороняються Місце італійської жінки – вдома, Італійки повинні мати багато дітей – майбутніх вояків Демократія не потрібна. Італія потребує сильного лідера, який дасть народу те, чого він хоче

Слайд 11: Презентация Корпоративна система в Італії
Слайд 11

Комунізм і соціалізм – вороги фашизму Війна є благом для країни. Італійська молодь повинна бути готовою до боротьби Італія повинна утвердитись як імперія в Африці Потрібно збити пиху самовпевненості з великих держав. Фашистський уряд повідомить нації, що для цього потрібно зробити

Слайд 13: Презентация Корпоративна система в Італії
Слайд 13
Рим
Слайд 14: Презентация Корпоративна система в Італії
Слайд 14

Державний прапор Італії

  • Яндекс.Метрика
  • Рейтинг@Mail.ru