» » » История возникновения мозаики

Презентация на тему История возникновения мозаики

tapinapura

Презентацию на тему История возникновения мозаики можно скачать абсолютно бесплатно на нашем сайте. Предмет презентации : Технологии. Красочные слайды и илюстрации помогут вам заинтересовать своих одноклассников или аудиторию. Для просмотра содержимого презентации воспользуйтесь плеером, или если вы хотите скачать презентацию - нажмите на соответствующий текст под плеером. Презентация содержит 5 слайдов.

скачать презентацию

Слайды презентации

Слайд 1: Презентация История возникновения мозаики
Слайд 1

Історія виникнення мозаїки

Слайд 2: Презентация История возникновения мозаики
Слайд 2

Римська мозаїка набирається з дрібних кубиків каменю

Слайд 3: Презентация История возникновения мозаики
Слайд 3

Основні принципи створення флорентійської мозаїки: Контури фрагментів каменю визначаються лініями зображеного малюнка Природний колір і малюнок каменя стає основним образотворчим засобом. Підбір каменю по контуру, малюнку прожилок і колірному відтінку складає основу мистецтва мозаїки. У підсумку його роботи виникає картина, з одного боку демонструє диво людської віртуозності, з іншого - як би створена самою природою з природних каменів з їх унікальним малюнком і кольором

Слайд 4: Презентация История возникновения мозаики
Слайд 4

На Уралі, у міру розширення видобутку каменю, з'являється російська мозаїка. Тепер в хід йдуть не тільки мармур і яшма, але і напівдорогоцінні самоцвіти - малахіт, лазурит і т. д.

Слайд 5: Презентация История возникновения мозаики
Слайд 5

Сучасна мозаїка стирає всі грані і канони класичного мистецтва, тим не менш, грунтуючись на них, надаючи художнику максимум свобод у творчості, для досягнення найсміливіших ідей художники застосовують поєднання смальти, металу, дерева, полімерів, кераміки, скла та різноманітних підручних предметів, які можуть виявитися і просто сміттям (так звана «треш мозаїка»).

Список похожих презентаций