» » » Бобовое зернышко

Презентация на тему Бобовое зернышко

tapinapura

Презентацию на тему Бобовое зернышко можно скачать абсолютно бесплатно на нашем сайте. Предмет презентации : Литература. Красочные слайды и илюстрации помогут вам заинтересовать своих одноклассников или аудиторию. Для просмотра содержимого презентации воспользуйтесь плеером, или если вы хотите скачать презентацию - нажмите на соответствующий текст под плеером. Презентация содержит 8 слайдов.

скачать презентацию

Слайды презентации

Слайд 1: Презентация Бобовое зернышко
Слайд 1

Бобове зернятко

Художник Клеопа Марина

Слайд 2: Презентация Бобовое зернышко
Слайд 2

Жили собі півник і курочка. Півник, що не робив, то все наспіх, а курочка його вмовляла: - Петрику, не поспішай. Петрику, не поспішай. Дзьобав якось півник поспіхом бобові зерна, та й вдавився. Лежить, мов неживий, не дихає.

Слайд 3: Презентация Бобовое зернышко
Слайд 3

Злякалася курочка, побігла до господині, та й гукає: - Ой, господине, швидше дай масельця, півникові горлечко змастити, бо вдавився він бобовим зернятком. - Біжи швидше до корівки, - відказала господиня, - проси в неї молока, щоб було з чого масло збити.

Слайд 4: Презентация Бобовое зернышко
Слайд 4

Побігла курочка до корівки: - Корівонько-голубонько, хутчіше молочка дай, господиня з нього масло зіб’є, а я тим маслом півникові горлечко змажу, бо вдавився він бобовим зернятком. - Біжи мерщій до господаря, – мовила корівка. - Хай він мені трави свіжої принесе.

Слайд 5: Презентация Бобовое зернышко
Слайд 5

Примчала курочка до господаря. - Господарю-батеньку, накоси корівці травиці свіжої, вона дасть молока, господиня з нього масло зіб’є, а я тим маслом півникові горлечко змажу, бо вдавився він бобовим зернятком. - Біжи мерщій до коваля за косою, - відповів господар.

Слайд 6: Презентация Бобовое зернышко
Слайд 6

Стрімголов помчала курочка до коваля: - Ковалю, ковалю, зроби господареві добру косу. Він накосить корівці трави, корівка дасть молочка, господиня з нього масло зіб’є, а я тим маслом півникові горлечко змажу, бо вдавився він бобовим зернятком.

Слайд 7: Презентация Бобовое зернышко
Слайд 7

Коваль зробив господареві нову косу, той накосив корівці трави, корівка дала молока, з молока господиня збила масло, дала його курочці. Змастила курочка півникові горлечко. От бобове зернятко і проскочило. Півник схопився на лапи і загорланив: «Ку - ку - рі - ку!»

Слайд 8: Презентация Бобовое зернышко
Слайд 8

кінець

Список похожих презентаций

  • Яндекс.Метрика
  • Рейтинг@Mail.ru