» » » Феномен здоровья

Презентация на тему Феномен здоровья

tapinapura

Презентацию на тему Феномен здоровья можно скачать абсолютно бесплатно на нашем сайте. Предмет презентации : Биология. Красочные слайды и илюстрации помогут вам заинтересовать своих одноклассников или аудиторию. Для просмотра содержимого презентации воспользуйтесь плеером, или если вы хотите скачать презентацию - нажмите на соответствующий текст под плеером. Презентация содержит 7 слайдов.

скачать презентацию

Слайды презентации

Слайд 1: Презентация Феномен здоровья
Слайд 1

Феномен здоров’я Ознаки

Слайд 2: Презентация Феномен здоровья
Слайд 2

Означення

Здоров’я — стан живого організму, при якому всі органи здатні виконувати свої життєві функції. Наука про здоров’я людини — валеологія, з підліткового віку відповідальність за здоров’я стає вашою власною відповідальністю Фено́мен — незвичайне явище, рідкісний факт, який важко збагнути. У загальному вжитку феноменом часто називають незвичайну подію, явище, особу.

Слайд 3: Презентация Феномен здоровья
Слайд 3

Здоров’я

Слайд 4: Презентация Феномен здоровья
Слайд 4

Феномен

Горіння — явище, яке ми спостерігаємо, і воно ж — феномен.

Слайд 5: Презентация Феномен здоровья
Слайд 5

Феномени здоров’я

Людина - система з пірамідальним принципом будови, яка має три рівні: 1.Нижній, соматичний (soma - тіло). 2.Середній, психічний (psyche - душа). 3.Верхній, духовний. Останній рівень надсвідомість-ірраціональна творча сфера. Здатність до саморозвитку Здатність до збереження індивідуального існування за рахунок самоорганізації.

Слайд 6: Презентация Феномен здоровья
Слайд 6

Доведення

Враховуючи, те що здоров’я людини – це особлива структура та система, яка має своєрідні та єдині властивості, то ми можемо вважати, що здоров’я – феномен людського життя.

Слайд 7: Презентация Феномен здоровья
Слайд 7

Дякую за увагу !

Бережіть своє здоров’я ! 

Список похожих презентаций

  • Яндекс.Метрика
  • Рейтинг@Mail.ru