Презентация на тему Память

tapinapura

Презентацию на тему Память можно скачать абсолютно бесплатно на нашем сайте. Предмет презентации : Биология. Красочные слайды и илюстрации помогут вам заинтересовать своих одноклассников или аудиторию. Для просмотра содержимого презентации воспользуйтесь плеером, или если вы хотите скачать презентацию - нажмите на соответствующий текст под плеером. Презентация содержит 16 слайдов.

скачать презентацию

Слайды презентации

Слайд 1: Презентация Память
Слайд 1

Пам’ять Види пам’яті

Слайд 2: Презентация Память
Слайд 2

У Великій Радянській Енциклопедії сказано: память – це “ здатність до відтворення минулого досвіду, одна з основних властивостей нервової системи, що виражається в можливості довгостроково зберігати інформацію про події зовнішнього світу та реакції організму і багаторазово вводити її у сферу свідомості та поведінки.

Слайд 3: Презентация Память
Слайд 3

Щоб піднятися на вищий ступінь розвитку, дитина має засвоїти знання про навколишній світ, оволодіти нормами поведінки, набути певних навичок і вмінь. Все це повязано з роботою памяті. Якби людина не запамятовувала те, що сприймала, переживала, робила, її психічний розвиток був би неможливий.

Слайд 4: Презентация Память
Слайд 4
Слайд 5: Презентация Память
Слайд 5

Память окремої людини індивідуальна і залежить від багатьох факторів – фізичних та психологічних.

Слайд 6: Презентация Память
Слайд 6

Обєкти діяльності – рух, почуття, образ або слово – дали назви таким видам памяті, як:

моторна; емоціональна; образна; словесно-логічна.

Слайд 7: Презентация Память
Слайд 7

Моторна память – запамятовування, зберігання та відтворення рухів. Вона виражається у формуванні звичок, лежить в основі усіх практичних та трудових дій, часто непомітних, не фіксуємих людиною. Походка, манера розмовляти, сміятися, почерк повязані з моторними навичками.

Слайд 8: Презентация Память
Слайд 8
Слайд 9: Презентация Память
Слайд 9

“Якщо ви здатні поблідніти або почервоніти при одній згадці про пережите, якщо ви боїтеся думати про давно пережите нещастя – у вас є память на почуття ”, – писав К. С. Станіславський про емоціональну память. Емоціональна память адаптує нас до того, що відбувається, відвертаючи увагу від поганого і скеровуючи до доброго – для здобуття настрою, що допомагає роботі, творчості.

Слайд 10: Презентация Память
Слайд 10
Слайд 11: Презентация Память
Слайд 11

Ще один вид памяті – образна, або наглядна, вона оперує уявленнями – образами предметів, сформованими в нашому досвіді. Чудова образна память – особливий дар художників, музикантів, письменників.

Слайд 12: Презентация Память
Слайд 12

У відповідності з модальністю – набуттям уявлень з різних сенсорних сфер – образна память поділяється на:

Зорову та слухову(вони найбільш розповсюджені); Осязальну; Обоняльну; Вкусову.

Слайд 13: Презентация Память
Слайд 13

Специфічно людська память – словесно-логічна, змістом якої є наші думки та мова. Словесно-логічна память – це не просто запамятовування, а переробка словесної інформації, виділення з неї найбільш суттєвого, відхилення від другорядного, несуттєвого, і збереження в памяті не безпосередньо сприймаємих слів, а тих думок, які ними виражені.

Слайд 14: Презентация Память
Слайд 14
Слайд 15: Презентация Память
Слайд 15

Отже, память – поняття багатозначне. Згідно принципу єдності свідомості та діяльності, все, що закладено в людині природою, являє собою лише можливість для розвитку, а чи буде ця можливість втілена в життя – це вже залежить від його біографії, від навчання та виховання, в тому числі у великому ступені від свідомих, активних зусиль самої особистості.

Слайд 16: Презентация Память
Слайд 16

Презентацію виконали:

Соломко Юлія Жигарєва Ірина

Список похожих презентаций

  • Яндекс.Метрика
  • Рейтинг@Mail.ru