» » » Форма нігтя розповість все про твій характер

Презентация на тему Форма нігтя розповість все про твій характер

tapinapura

Презентацию на тему Форма нігтя розповість все про твій характер можно скачать абсолютно бесплатно на нашем сайте. Предмет презентации : Биология. Красочные слайды и илюстрации помогут вам заинтересовать своих одноклассников или аудиторию. Для просмотра содержимого презентации воспользуйтесь плеером, или если вы хотите скачать презентацию - нажмите на соответствующий текст под плеером. Презентация содержит 12 слайдов.

скачать презентацию

Слайды презентации

Слайд 1: Презентация Форма нігтя розповість все про твій характер
Слайд 1

Форма нігтя розповість все про твій характер

Слайд 2: Презентация Форма нігтя розповість все про твій характер
Слайд 2

Що таке нігті ?

Нігті є похідними рогового шару епідермісу. Зверніть увагу на свої нігті. Це щільні зроговілі пластинки, що вкривають тильну поверхню кінцевих фаланг пальців, які називають нігтьовими пластинками. Нігтьова пластинка міститься на нігтьовому ложі й оточена шкірною складкою – нігтьовим валиком.

У нігтя розрізняють передній вільний край, тіло і корінь.

Слайд 3: Презентация Форма нігтя розповість все про твій характер
Слайд 3

Ділянка нігтьового ложа, на якій міститься корінь нігтя, є місцем його росту. Тут клітини інтенсивно розмножуються, поступово роговіють і просуваються нігтьовим ложем. Швидкість росту нігтя становить 0,1-0,2 мм за добу. На руках нігті повністю замінюються за 3-4 місяці. На ногах – за 6-8 місяців.

Слайд 4: Презентация Форма нігтя розповість все про твій характер
Слайд 4

Пізнаємо характер за формою нігтів

Слайд 5: Презентация Форма нігтя розповість все про твій характер
Слайд 5

1. Довгі прямокутні нігті

Володарі таких нігтів — люди творчі і відкриті для всього нового. Якщо у тебе така форма, значить, ти загальний веселун і володар дуже легкого характеру, тому можеш підняти настрій кожному. Надмірне копання в деталях часом не дозволяє тобі бачити картину в цілому, що не може не позначатися на якості твого життя.

Слайд 6: Презентация Форма нігтя розповість все про твій характер
Слайд 6

2. Широкі і плоскі нігті

Такі люди дуже чесні, їм нема чого приховувати. Вони завжди кажуть правду, а не те, що від них хочуть почути. Якщо ти володар таких нігтів, значить, вмієш ставити перед собою цілі і досягати їх. Однак деякі можуть подумати, що ти занадто нетерплячий. Будь акуратний зі своєю амбітністю.

Слайд 7: Презентация Форма нігтя розповість все про твій характер
Слайд 7

3. Круглі нігті

Ти живеш в своєму власному темпі, який трохи повільніше, ніж динаміка навколишнього світу. Ти спокійна людина і в прийнятті рішень покладаєшся на логіку, а не емоції. Завдяки тому, що ти вмієш контролювати власні емоції, у тебе дуже багато друзів.

Слайд 8: Презентация Форма нігтя розповість все про твій характер
Слайд 8

4. Квадратна форма нігтів

Ти дуже смілива й ризикова людина. Ці якості роблять тебе лідером в роботі. Ти людина серйозна, тому люди звикли рахуватися з твоєю думкою. Але тобі дуже складно відкриватися перед людьми, тому іноді ти справляєш враження «сухаря».

Слайд 9: Презентация Форма нігтя розповість все про твій характер
Слайд 9

5. Трикутні нігті

Вітаю! Ти геній. Принаймні, так говорить дослідження. Ти схильний до створення винаходів і творчості. Завдяки перфекціонізму ти легко доводиш справу до досконалості. Тобою досить часто захоплюються.

Слайд 10: Презентация Форма нігтя розповість все про твій характер
Слайд 10

6. Мигдалеподібні нігті

Володарі таких нігтів дуже приємні і доброзичливі люди. Вони готові віддати останню сорочку заради щастя своїх близьких і рідних. Якщо у тебе такі нігті, значить, ти вельми ефективний у вирішенні різного роду проблем, тому оточуючі тебе дуже цінують.

Слайд 11: Презентация Форма нігтя розповість все про твій характер
Слайд 11

7. Змішана форма нігтів

Ти амбітна і працьовита людина. Але домогтися успіху ти зможеш, тільки якщо будеш розширювати зону свого комфорту.

Слайд 12: Презентация Форма нігтя розповість все про твій характер
Слайд 12

Дякую за увагу

Список похожих презентаций

  • Яндекс.Метрика
  • Рейтинг@Mail.ru