Презентация на тему Каучук

tapinapura

Презентацию на тему Каучук можно скачать абсолютно бесплатно на нашем сайте. Предмет презентации : Химия. Красочные слайды и илюстрации помогут вам заинтересовать своих одноклассников или аудиторию. Для просмотра содержимого презентации воспользуйтесь плеером, или если вы хотите скачать презентацию - нажмите на соответствующий текст под плеером. Презентация содержит 7 слайдов.

скачать презентацию

Слайды презентации

Слайд 1: Презентация Каучук
Слайд 1

Каучук

Слайд 2: Презентация Каучук
Слайд 2

Каучук — еластичний матеріал, який отримують з каучуконосних рослин, головним чином бразильської гевеї, що росте в тропічних країнах. Основний компонент — 2-метил-1,3-бутадієн- — вуглеводневе полімерне хімічне з'єднання, що має загальну формулу (C5H8)n, де n становить від 1000 до 3000.

Слайд 3: Презентация Каучук
Слайд 3

Отримання каучуку

Слайд 4: Презентация Каучук
Слайд 4

Добування природного каучуку

Слайд 5: Презентация Каучук
Слайд 5

Синтетичний каучук

Першим синтетичним каучуком , що мали промислове значення , був полібутадієновими ( дивініловий ) каучук , що вироблявся синтезом за методом С. В. Лебедєва (одержання з етилового спирту бутадієну з подальшою анионной полімеризацією рідкого бутадієну в присутності натрію). Синтез каучуків став значно дешевше з винаходом каталізаторів Циглера - Натта . Ізопренові каучуки - синтетичні каучуки , одержувані полімеризацією ізопрену в присутності каталізаторів - металевого літію , перекисних сполук. На відміну від інших синтетичних каучуків ізопренові каучуки , подібно натуральному каучуку , мають високу клейкість і незначно поступаються йому в еластичності . В даний час велика частина вироблених каучуків є бутадієнстирольного або бутадієн- стирол - акрилонітрильних сополимерами .

Слайд 6: Презентация Каучук
Слайд 6

Використання каучуку

Список похожих презентаций

  • Яндекс.Метрика
  • Рейтинг@Mail.ru