» » » Використання ферменті в у промисловості

Презентация на тему Використання ферменті в у промисловості

tapinapura
Слайд 1
Слайд 2
Слайд 3
Слайд 4
Слайд 5
Слайд 6
Слайд 7
Рейтинг:
Категория: Разные
Дата добавления: 16-10-2019
Содержит:7 слайдов

Презентацию на тему Використання ферменті в у промисловості можно скачать абсолютно бесплатно на нашем сайте. Предмет презентации : Разные. Красочные слайды и илюстрации помогут вам заинтересовать своих одноклассников или аудиторию. Для просмотра содержимого презентации воспользуйтесь плеером, или если вы хотите скачать презентацию - нажмите на соответствующий текст под плеером. Презентация содержит 7 слайдов.

скачать презентацию

Слайды презентации

Використання ферменті в у промисловості
Слайд 1

Використання ферментів у промисловості

Слайд 2: Презентация Використання ферменті в у промисловості
Слайд 2

Ферменти — органічні каталізатори білкової або РНК природи, які утворюються в живих організмах, здатних прискорювати перебіг хімічних реакцій в організмі. Ферменти каталізують більшість хімічних реакцій, які відбуваються в живих організмах. Вони можуть мати від одного до кількох поліпептидних ланцюгів — субодиниць. Кожен із ферментів має один або більше активних центрів, які визначають специфічність хімічної реакції, що каталізується даним ферментом.

Слайд 3: Презентация Використання ферменті в у промисловості
Слайд 3

Ферменти у виноробстві Технологія виноробства заснована на регулюванні процесів, що каталізуються ферментами сировини, її мікрофлори, культурних штамів дріжджів і бактерій – збудників бродіння. Поряд з цим використовують промислові препарати гідролітичних ферментів різної специфічності. Обробку ферментними препаратами проводять на стадіях одержання соку, підготовки сусла до бродіння, стабілізації вин. Спосіб застосування ферментних препаратів визначається якістю сировини і видом вироблюваної продукції.

Слайд 4: Презентация Використання ферменті в у промисловості
Слайд 4

Ферменти у пивоварінні

Класична технологія пива заснована на біотехнологічних процесах, в яких використовуються ферменти ячмінного солоду і дріжджів. У пивоварінні не намагаються досягти максимально можливого ступеню розщеплення полімерів сировини, так як для створення повноти смаку і піноутворення пива необхідні продукти неповного гідролізу крохмалю, білку і основного компоненту клітинних стінок ендосперму ячменю – глюкана. . Ферменти у пивоварінні Класична технологія пива основана на біотехнологічних процесах, в яких використовуються ферменти ячмінного солоду і дріжджів.

Слайд 5: Презентация Використання ферменті в у промисловості
Слайд 5

Ферменти у сировиробництві

При виробництві сирів стадія дозрівання обумовлена дією ферментів молока, сичугового ферменту, молочнокислої та іншої мікрофлори. Під їх впливом у сирній масі проходять процеси гідролізу білків, молочного жиру, молочнокисле та пропіоновокисле бродіння. В залежності від складу сировини, температурного режиму та інших виробничих умов ці процеси можуть протікати за різними механізмами і утворювати різні кінцеві продукти. Саме цим пояснюється така велика структура сирної продукції і суттєві відмінності в її споживчих характеристиках.

Слайд 6: Презентация Використання ферменті в у промисловості
Слайд 6

У лабораторній і промисловій практиці широко використовують рідкі ферментні препарати. Для виділення ферментів з культуральної рідини застосовують два способи — осадження й адсорбцію. Осадження ведеться при низькій температурі щоб уникнути денатурації і інактивованих ферментів. Осадження найчастіше здійснюється органічними розчинниками і неорганічними солями. Для високого очищення опади розчиняються й обробляються методами хроматографії, електрофорезу, діалізу, кристалізації й ін.

Ферменти у лабораторіях

Слайд 7: Презентация Використання ферменті в у промисловості
Слайд 7

Ферменти у медицині

Давно вже деякі ферменти застосовують для так званої замісної гормональної терапії-для відшкодування кількості ферментів, який відбувається при певних захворюваннях. Особливо успішна така терапія при порушеннях функцій шлунково-кишечного тракту, що пов'язана з недостатньою кількістю вироблення травних ферментів. А також успішне використання ферментів було помічене при розсмоктуванні кров'яних згустків- тромбів, які утворилися всередині кровоносних судин.

Список похожих презентаций