Презентация "Молоко" по химии – проект, доклад

Слайд 1
Слайд 2
Слайд 3
Слайд 4
Слайд 5
Слайд 6
Слайд 7
Слайд 8
Слайд 9
Слайд 10
Слайд 11
Слайд 12
Слайд 13
Слайд 14
Слайд 15

Презентацию на тему "Молоко" можно скачать абсолютно бесплатно на нашем сайте. Предмет проекта: Химия. Красочные слайды и иллюстрации помогут вам заинтересовать своих одноклассников или аудиторию. Для просмотра содержимого воспользуйтесь плеером, или если вы хотите скачать доклад - нажмите на соответствующий текст под плеером. Презентация содержит 15 слайд(ов).

Слайды презентации

Молоко. Виконала роботу учениця 8-Б класу ліцею №171 “Лідер” Сейранова Єлизавета
Слайд 1

Молоко

Виконала роботу учениця 8-Б класу ліцею №171 “Лідер” Сейранова Єлизавета

Загальні відомості. Молоко –продукт нормальної секреції молочних залоз. Молоко є емульсією крапель жиру у воді. До складу молока входять понад сто компонентів, основні з яких: вода,білки(казеїн, сироваточні білки), лактоза, мінеральні речовини,гормони, вітаміни, ферменти, антитіла. Деякі компоненти(
Слайд 2

Загальні відомості

Молоко –продукт нормальної секреції молочних залоз. Молоко є емульсією крапель жиру у воді. До складу молока входять понад сто компонентів, основні з яких: вода,білки(казеїн, сироваточні білки), лактоза, мінеральні речовини,гормони, вітаміни, ферменти, антитіла. Деякі компоненти(казеїн, лактоза) не зустрічаються в інших продуктах харчування.

Питне молоко характеризується високими споживними властивостями, які визначаються його хімічним складом, засвоюваністю, енергетичною цінністю. Вміст білків і цукрів у питному молоці такий самий, як у свіжевидоєному. Кількість жирів в окремих видах молока нормується стандартами. Для визначення жирнос
Слайд 3

Питне молоко характеризується високими споживними властивостями, які визначаються його хімічним складом, засвоюваністю, енергетичною цінністю. Вміст білків і цукрів у питному молоці такий самий, як у свіжевидоєному. Кількість жирів в окремих видах молока нормується стандартами. Для визначення жирності використовується прилад бутирометр.

Жири питного молока засвоюються краще, ніж свіжовидоєного. Енергетична цінність молка невисока. Вона залежить, насамперед, від вмісту жиру і коливається від 30 до 80 ккал/100г. Білий колір і непрозорість молока обумовлює розсіювання світла частинами білків і кульок жиру, кремовий відтінок – розчинен
Слайд 4

Жири питного молока засвоюються краще, ніж свіжовидоєного. Енергетична цінність молка невисока. Вона залежить, насамперед, від вмісту жиру і коливається від 30 до 80 ккал/100г. Білий колір і непрозорість молока обумовлює розсіювання світла частинами білків і кульок жиру, кремовий відтінок – розчинений у жирі каротин, приємний, солодкувато – солонуватий смак – лактоза, хлориди, жирні кислоти, а також жир і білки.

Жир надає молоку певну ніжність, лактоза – солодкуватий смак, хлориди – солонуватий, білки і деякі солі – повноту смаку. Молоко необхідне для функціонування багатьох органів людини, насамперед печінки. Використовують молоко в їжу безпосередньо, для приготування перших, других і третіх страв, у хлібо
Слайд 5

Жир надає молоку певну ніжність, лактоза – солодкуватий смак, хлориди – солонуватий, білки і деякі солі – повноту смаку. Молоко необхідне для функціонування багатьох органів людини, насамперед печінки. Використовують молоко в їжу безпосередньо, для приготування перших, других і третіх страв, у хлібопекарській, кондитерській та інших галузях харчової промисловості.

У харчовій промисловості найпоширеніше коров’яче молоко, у різних місцевостях використовують козяче, овече, а також кобиляче і осляче.
Слайд 6

У харчовій промисловості найпоширеніше коров’яче молоко, у різних місцевостях використовують козяче, овече, а також кобиляче і осляче.

ВИКОРИСТАННЯ МОЛОКА ДОМАШНІХ ТВАРИН.
Слайд 7

ВИКОРИСТАННЯ МОЛОКА ДОМАШНІХ ТВАРИН.

Оленяче молоко. Евенки раніше і досі практикують доїння оленів, використовуючи молоко, як у харчових, так і обрядових цілях. Молоко північного оленя містить 19,1% жиру.
Слайд 8

Оленяче молоко.

Евенки раніше і досі практикують доїння оленів, використовуючи молоко, як у харчових, так і обрядових цілях. Молоко північного оленя містить 19,1% жиру.

Лосине молоко. Оленяче молоко. Евенки раніше і досі практикують доїння оленів, використовуючи молоко, як у харчових, так і обрядвих ціляхМолоко північного оленя містить 19,1% жиру. У Росії та Скандинавії робилися спроби одомашнити і використовувати лосів, як молочних тварин,однак складність утриманн
Слайд 9

Лосине молоко.

Оленяче молоко. Евенки раніше і досі практикують доїння оленів, використовуючи молоко, як у харчових, так і обрядвих ціляхМолоко північного оленя містить 19,1% жиру.

У Росії та Скандинавії робилися спроби одомашнити і використовувати лосів, як молочних тварин,однак складність утримання робить це економічно недоцільним. Молоко лосів схоже за смаком з коров’ячим, але більш жирне(більше 10%) і менш солодке. Використовується в лікувальному харчуванні.

Козяче молоко. Хімічний склад і властивості молоко кіз близькі до складу і властивостей коров’ячого. Воно відрізняється лише більш високою кількістю білка, жиру і кальцію; містить чимало каротину, тому має блідно – жовте забарвлення. Кульки жиру дрібніші, що сприяє кращому його засвоєнню організмом
Слайд 10

Козяче молоко.

Хімічний склад і властивості молоко кіз близькі до складу і властивостей коров’ячого. Воно відрізняється лише більш високою кількістю білка, жиру і кальцію; містить чимало каротину, тому має блідно – жовте забарвлення. Кульки жиру дрібніші, що сприяє кращому його засвоєнню організмом людини. Козяче молоко багате вітаміном А, містить трохи більше заліза і магнію, ніж коров’яче молоко. Його використовують для лікування шлунково – кишкових захворювань, туберкульозу, щитовидної залози. Сире козяче молоко менш небезпечне, тому що кози стійкіші до захворювань, ніж корови. З козячого молока виробляють бринзу.

ОВЕЧЕ МОЛОКО. ОВЕЧЕ МОЛОКО має м’який, дещо солодкуватий смак. Цінність овечого молока є значно вищою, чим коров’ячого, козиного та навіть на відміну від молока молодих мам. Білок овечого молока перетравлюється в організмі людини на 99,1%, у той час, як коров’ячого на 92, 6%. Молоко овець, як правил
Слайд 11

ОВЕЧЕ МОЛОКО

ОВЕЧЕ МОЛОКО має м’який, дещо солодкуватий смак. Цінність овечого молока є значно вищою, чим коров’ячого, козиного та навіть на відміну від молока молодих мам. Білок овечого молока перетравлюється в організмі людини на 99,1%, у той час, як коров’ячого на 92, 6%. Молоко овець, як правило, в сирому вигляді рідко споживають, а переробляють його на молочні продукти: м’які та тверді сири. У деяких культурах(наприклад у Китаї, Японії і на островах Полінезії) молоко не вживають через те, що організм більшості людей монголоїдної раси не здатний його засвоїти.

Інші види. Кобиляче молоко – являє собою білу з блакитним відтінком рідину трохи терпкого смаку. Його використовують для приготування цінного дієтичного продукту – кумису. Верблюже молоко – продукт, традиційний для східних країн. В школах і дитячих садках ОАЄ воно входить в раціон харчування дітей.
Слайд 12

Інші види

Кобиляче молоко – являє собою білу з блакитним відтінком рідину трохи терпкого смаку. Його використовують для приготування цінного дієтичного продукту – кумису. Верблюже молоко – продукт, традиційний для східних країн. В школах і дитячих садках ОАЄ воно входить в раціон харчування дітей. Має на Сході щоденний вжиток, використовується для приготування сирів, морозива, какао. До верблюжого молока слід звикати, поступово збільшуючи його споживання.

У деяких країнах молоко мало церемоніальне значення і його часто віддавали у жертву богам і духам. Споживання молока у світі зростає швидше, аніж продуктів харчування загалом – це зумовлено ростом споживання молокопродуктів. Харчова промисловість переробляє молоко у різноманітні продукти харчування,
Слайд 13

У деяких країнах молоко мало церемоніальне значення і його часто віддавали у жертву богам і духам. Споживання молока у світі зростає швидше, аніж продуктів харчування загалом – це зумовлено ростом споживання молокопродуктів. Харчова промисловість переробляє молоко у різноманітні продукти харчування, починаючи від сирів, вершкового масла, перепічки, морозива, та закінчуючи використанням у м’ясних продуктах.

Дослідницька робота. Дослід : виготовлення сиру в домашніх умовах. До свіжого молока додаємо трохи закваски та поміщаємо в тепле місце на 12 годин для сквашування. Потім посуд зі сквашеним молоком поміщаємо на 15 хвилин в парову баню для згортання згустку, регулюючи температуру та сліуючи за виділен
Слайд 14

Дослідницька робота

Дослід : виготовлення сиру в домашніх умовах. До свіжого молока додаємо трохи закваски та поміщаємо в тепле місце на 12 годин для сквашування. Потім посуд зі сквашеним молоком поміщаємо на 15 хвилин в парову баню для згортання згустку, регулюючи температуру та сліуючи за виділенням сироватки. Зварений згусток викладаємо на друшляк, вистелений марлею, даємо стекти сироватці, та скручуємо до утворення твердої головки.

Висновок. В ході дослідницької роботи було отримано домашній сир, внаслідок згортання молока, що викликали кислоти, які знаходилися в заквасці. Справжній сир не містить солі. Він повинен бути ні жовтуватим, ні сіруватим – тільки білим. Справжній сир має чистий молочний запах, без кислинки і плісняви
Слайд 15

Висновок

В ході дослідницької роботи було отримано домашній сир, внаслідок згортання молока, що викликали кислоти, які знаходилися в заквасці. Справжній сир не містить солі. Він повинен бути ні жовтуватим, ні сіруватим – тільки білим. Справжній сир має чистий молочний запах, без кислинки і плісняви.

Список похожих презентаций

Молоко – продукт здоровья

Молоко – продукт здоровья

Цель и задачи работы:. Определить качество молока; На основе данных на упаковке выявить наличие вредных для здоровья веществ; Определить химический ...
М.В. Ломоносов и химия

М.В. Ломоносов и химия

- М.В. Ломоносов был создателем многих химических производств (неорганических пигментов, глазурей, стекла, фарфора). - Он разработал технологию и ...
Кто ты и откуда химия?

Кто ты и откуда химия?

Откуда пошло слов химия? Хи́мия (от араб. کيمياء‎‎, предположительно от египетского «chemi» — чёрный, откуда также греческое название Египта, чернозёма ...
Углеводы химия

Углеводы химия

Содержание. Классификация углеводов Моносахариды Нахождение в природе Изомерия Получение Физические свойства Химические свойства Источники информации. ...
Сложные эфиры химия

Сложные эфиры химия

Цели урока:. 1.Изучить строение сложных эфиров. 2.Познакомиться с механизмом реакции этерификации. Номенклатура. Названия сложных эфиров происходит ...
Полезная химия во фруктах и овощах

Полезная химия во фруктах и овощах

1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 14. Химический состав сока во многом схож у различных видов этих фруктов: сок плодов содержит: сахара, органические кислоты, ...
Органическая химия как наука

Органическая химия как наука

Содержание. Знакомство с историей возникновения науки органическая химия Органические вещества Схемы реакций Органическая химия Электронное строение ...
Органическая химия

Органическая химия

Органическая химия – химия углеводородов и их производных. Углеводороды (УВ) – простейшие органические вещества, молекулы которых состоят из атомов ...
алюминий химия

алюминий химия

получение алюминия. Применение алюминия. ...
Азот химия

Азот химия

План урока:. История открытия Цели Нахождение в природе Строение и свойства атома и молекулы Физические и химические свойства Получение и применение ...
«Электролитическая диссоциация» химия

«Электролитическая диссоциация» химия

Электролитическая диссоциация. H2O. Процесс распада электролита на ионы при растворении его в воде или расплавлении называется электролитической диссоциацией. ...
«Окислительно-восстановительные реакции» химия

«Окислительно-восстановительные реакции» химия

СОДЕРЖАНИЕ:. 1. Какие реакции называются окислительно-восстановительными? 2. Что называют окислителем, восстановителем? 3. Окислительно-восстановительный ...
«Нуклеиновые кислоты» химия

«Нуклеиновые кислоты» химия

Цель урока: сформировать у студентов понимание взаимосвязанности и взаимозависимости веществ в клетке. Задачи урока: повторить строение и основные ...
«Задачи» химия

«Задачи» химия

- исследование задач по нанонауке; - ознакомление с наномиром: о достижениях нанохимии и нанотехнологии; - составление задач по нанонауке; - решение ...
Незнайка в стране химия

Незнайка в стране химия

Я – известный химик Незнайка. Я знаю все и все могу. Сейчас я взмахну волшебной палочкой и начнется извержение вулкана. Смотри! А теперь все за мной ...
Органическая химия

Органическая химия

история развития органической химии предмет органической химии особенности органических веществ Бутлеров теория строения органических соединений Бутлерова ...
Аналитическая химия

Аналитическая химия

Определение. Аналити́ческая хи́мия — раздел химии, изучающий химический состав и структуру веществ; имеет целью определение элементов или групп элементов, ...
Органическая химия "Жиры"

Органическая химия "Жиры"

Рацион питания Белки Жиры Углеводы 2а, 2б 1 4б, 5. Роль жиров в здоровом питании спортсменов. Жиры хорошо усваиваются организмом, имеют высокую калорийность, ...
Аналитическая химия

Аналитическая химия

План доклада. Аналитическая химия (определение) Гармонизация терминологии по аналитической химии Роль терминологии Источники терминологии Цели и задачи ...
Откуда ты, химия ?

Откуда ты, химия ?

Химические элементы. Роберт Бойль – впервые дал определение химического элемента. Джон Дальтон – впервые ввёл понятие атомного веса. А.М.Бутлеров ...

Советы как сделать хороший доклад презентации или проекта

  1. Постарайтесь вовлечь аудиторию в рассказ, настройте взаимодействие с аудиторией с помощью наводящих вопросов, игровой части, не бойтесь пошутить и искренне улыбнуться (где это уместно).
  2. Старайтесь объяснять слайд своими словами, добавлять дополнительные интересные факты, не нужно просто читать информацию со слайдов, ее аудитория может прочитать и сама.
  3. Не нужно перегружать слайды Вашего проекта текстовыми блоками, больше иллюстраций и минимум текста позволят лучше донести информацию и привлечь внимание. На слайде должна быть только ключевая информация, остальное лучше рассказать слушателям устно.
  4. Текст должен быть хорошо читаемым, иначе аудитория не сможет увидеть подаваемую информацию, будет сильно отвлекаться от рассказа, пытаясь хоть что-то разобрать, или вовсе утратит весь интерес. Для этого нужно правильно подобрать шрифт, учитывая, где и как будет происходить трансляция презентации, а также правильно подобрать сочетание фона и текста.
  5. Важно провести репетицию Вашего доклада, продумать, как Вы поздороваетесь с аудиторией, что скажете первым, как закончите презентацию. Все приходит с опытом.
  6. Правильно подберите наряд, т.к. одежда докладчика также играет большую роль в восприятии его выступления.
  7. Старайтесь говорить уверенно, плавно и связно.
  8. Старайтесь получить удовольствие от выступления, тогда Вы сможете быть более непринужденным и будете меньше волноваться.

Информация о презентации

Ваша оценка: Оцените презентацию по шкале от 1 до 5 баллов
Дата добавления:14 февраля 2019
Категория:Химия
Содержит:15 слайд(ов)
Поделись с друзьями:
Скачать презентацию
Смотреть советы по подготовке презентации