Презентация на тему Спектр

tapinapura

Презентацию на тему Спектр можно скачать абсолютно бесплатно на нашем сайте. Предмет презентации : Физика. Красочные слайды и илюстрации помогут вам заинтересовать своих одноклассников или аудиторию. Для просмотра содержимого презентации воспользуйтесь плеером, или если вы хотите скачать презентацию - нажмите на соответствующий текст под плеером. Презентация содержит 8 слайдов.

скачать презентацию

Слайды презентации

Слайд 1: Презентация Спектр
Слайд 1

Спектр -

сукупність монохроматичних випромінювань

Слайд 2: Презентация Спектр
Слайд 2

Типи спектрів випромінювання поглинання

*Суцільний спектр — спектр, у якого монохроматичні складові заповнюють без розривів інтервал довжин хвиль, в межах якого відбувається випромінювання.

*Смугастий спектр — спектр, монохроматичні складові якого утворюють групи (смуги), що складаються з безлічі тісно розташованих монохроматичних випромінювань.

*Лінійчатий спектр — спектр, що складається з окремих, не примикаючих один до одного монохроматичних випромінювань.

Слайд 3: Презентация Спектр
Слайд 3

Ідентифікація хімічних елементів за оптичними спектрами атомів була запропонована у 1859 році Густавом Кірхгофом та Робертом Бунзеном. За допомогою спектрального аналізу гелій був відкритий на Сонці раніше ніж на Землі.

Історія

Слайд 4: Презентация Спектр
Слайд 4

Спектральний аналіз — сукупність методів визначення складу об'єкта, заснований на вивченні спектрів взаємодії матерії з випромінюванням: спектри електромагнітного випромінювання, радіації, акустичних хвиль, розподілу за масою та енергією елементарних частинок та інше.

Грунтується

на явищі дисперсії світла

Слайд 5: Презентация Спектр
Слайд 5

Атоми кожного хімічного елемента мають певні резонансні частоти, внаслідок чого саме на цих частотах вони випромінюють або поглинають світло. Це призводить до того, що в спектроскопі на спектрах видимі лінії в певних місцях, характерних для кожної речовини. Інтенсивність ліній залежить від кількості речовини і її стану.

Принцип дії

Слайд 6: Презентация Спектр
Слайд 6

Принцип дії спектрографа

Слайд 7: Презентация Спектр
Слайд 7

Види спектрографів

Слайд 8: Презентация Спектр
Слайд 8

Застосування

визначення склад руд металургія машинобудування атомна індустрія хімічний склад зір хімічний склад органічних молекул

Список похожих презентаций

  • Яндекс.Метрика
  • Рейтинг@Mail.ru