» » » Растения края

Презентация на тему Растения края

tapinapura

Презентацию на тему Растения края можно скачать абсолютно бесплатно на нашем сайте. Предмет презентации : Биология. Красочные слайды и илюстрации помогут вам заинтересовать своих одноклассников или аудиторию. Для просмотра содержимого презентации воспользуйтесь плеером, или если вы хотите скачать презентацию - нажмите на соответствующий текст под плеером. Презентация содержит 7 слайдов.

скачать презентацию

Слайды презентации

Слайд 1: Презентация Растения края
Слайд 1
Слайд 2: Презентация Растения края
Слайд 2

За українськими народними уявленнями, барвінок символізує трійцю: дитинство, зрілий вік, старість; батька, матір, дитя; весну, літо, осінь; вічне нев'януче кохання, нестаріюче життя, пам'ять.

Барвінок

З барвінком українці віками сплітали весільні вінки, робили косиці, плели вінки, садили й садять на могилах, що символізує пам'ять.

Слайд 3: Презентация Растения края
Слайд 3

Верба

Верба — улюблене дерево українських народних пісень, в яких вона виступає з незвичайно багатою символікою. Як ідеальне дерево, воно вкрите «золотою корою» й має силу розвинути 700 квіток, себто віток, що символізують численний рід.

Слайд 4: Презентация Растения края
Слайд 4

Калина

Калина звичайна — дуже популярна в народі, оспівана в народних піснях рослина.

Багато народних легенд та казок складено про калину. Серед них такі відомі як «Калинова сопілка», «Калиновий міст», «Про Калинку і Килимку».

Слайд 5: Презентация Растения края
Слайд 5

Чорнобривці

Чорнобривці — один з українських народних символів.

Згадуються в ряді художніх творів, народних і сучасних піснях, казках та бувальщинах.

Слайд 6: Презентация Растения края
Слайд 6

Тополя — один з український народних символів. Оспівана в ряді художніх творів, народних казках та бувальщинах. Зокрема — в творах Т. Г. Шевченка. У народних піснях є символом дівчини, часто дівчини-сироти.

Тополя

Слайд 7: Презентация Растения края
Слайд 7

Дякую за увагу!

Робота учениці 10 класу Єрьомки Ольги

2015 рік

Список похожих презентаций

  • Яндекс.Метрика
  • Рейтинг@Mail.ru