Bonnie and Slide

Презентация на тему Зубы

tapinapura
Рейтинг:
Категория: Биология
Класс: 7 класс
Дата добавления: 24-06-2019
Содержит:10 слайдов

Презентацию на тему Зубы можно скачать абсолютно бесплатно на нашем сайте. Предмет презентации : Биология. Красочные слайды и илюстрации помогут вам заинтересовать своих одноклассников или аудиторию. Для просмотра содержимого презентации воспользуйтесь плеером, или если вы хотите скачать презентацию - нажмите на соответствующий текст под плеером. Презентация содержит 10 слайдов.

скачать презентацию

Слайды презентации

Слайд 1: Презентация Зубы
Слайд 1

ЗУБИ

Слайд 2: Презентация Зубы
Слайд 2

Зуби – кісткові утворення в ротовій порожнині, які використовуються для розкушування і пережовування їжі.

Слайд 3: Презентация Зубы
Слайд 3

У дорослої людини 32 зуби: два різці, одне ікло, два премоляри і три моляри з кожної сторони кожної щелепи. Всього: 8 різців; 4 ікла; 8 малих корінних; 12 великих корінних.

Слайд 4: Презентация Зубы
Слайд 4

Зуби ссавців мають корені, укріплені в кістці щелепи. Шийка зуба знаходиться в ясні, а покрита емаллю верхня частина знаходиться над ним.

Слайд 5: Презентация Зубы
Слайд 5

Зуб складається з емалевого покриття (затверділих відкладень кальцію), дентину (товстого кісткоподібного шару) і внутрішньої порожнини, яка містить пульпу, де знаходяться нерви і кровоносні судини.

Слайд 6: Презентация Зубы
Слайд 6

Будова зуба

Слайд 7: Презентация Зубы
Слайд 7

Різці - передні зуби, які прорізуються у дітей першими і слугують для захоплення і розрізання їжі. Ікла - конусоподібні зуби, які слугують для розривання і утримання їжі. Премоляри (передкорінні або малі корінні) та моляри (великі корінні) - зуби, які слугують для перетирання їжі та мають по три корені на верхній щелепі і два корені на нижній.

функції зубів

Слайд 8: Презентация Зубы
Слайд 8

Гігієна порожними рота є засобом попе- редження карієсу зубів, пародонтозу, неприємного запаху з рота та інших стоматологічних захворювань. Вона включає в себе як щоденне чищення так і професійну профілактику.

Гігієна порожнини рота

Слайд 9: Презентация Зубы
Слайд 9

Не забувайте чистити зуби!

Слайд 10: Презентация Зубы
Слайд 10

Красивих і щасливих усмішок вам!!

Список похожих презентаций