» » » Национальность и традиции немцев

Презентация на тему Национальность и традиции немцев

tapinapura

Презентацию на тему Национальность и традиции немцев можно скачать абсолютно бесплатно на нашем сайте. Предмет презентации : Разные. Красочные слайды и илюстрации помогут вам заинтересовать своих одноклассников или аудиторию. Для просмотра содержимого презентации воспользуйтесь плеером, или если вы хотите скачать презентацию - нажмите на соответствующий текст под плеером. Презентация содержит 10 слайдов.

скачать презентацию

Слайды презентации

Слайд 1: Презентация Национальность и традиции немцев
Слайд 1

Національність та традиції німців

Слайд 2: Презентация Национальность и традиции немцев
Слайд 2

Одним із більш як півтора сотень німецьких громадських організацій, що діють у нашій країні, є культурно-просвітницьке Товариство німців Волині «Відродження». І хоча німецька громада Волинського краю зовсім нечисленна, у всеукраїнському з’їзді делегат із Волині також візьме участь. Напередодні події маємо нагоду більше дізнатися про те, як зараз почувається німецька спільнота в нашому краї і як вона дбає про своє коріння.

Слайд 3: Презентация Национальность и традиции немцев
Слайд 3

Німецький національний характер    Всі знають про німецьку пунктуальність і педантичність. І дійсно, корінні жителі Німеччини дуже працелюбні, старанні, і акуратні. Їм аж ніяк не властиві горезвісні крутійство, бюрократія і відсутність почуття гумору. Що стосується одягу, німці досить невибагливі у виборі нарядів, тому і в повсякденному житті, і в свята віддають перевагу скромному і непомітному стилю одягу. Незважаючи на досить багату національну кухню, німці також не особливо вимогливі до вмісту меню, і готують те, що є в наявності. Звичайно, варто відзначити, що виходить у них це зовсім непогано.    Безпосередньо характер жителів Німеччини відрізняється консервативністю, проявляючи недовіри до різних нововведень. Їм більше до душі вже щось звичне, що користується перевіреною репутацією і має позитивні рекомендації. Це, само собою, завдає відбиток на всі сфери життя німців. Тому іноземцю, вперше зіткнулося з незнайомим корінним представником країни, може здатися, що це замкнуті, холодні і навіть бездушні люди. Це зовсім не так, просто тутешні люди відрізняються завидною постійністю і не схильні миттєвим перепадам настрою. Крім того, у німців просто неймовірні самовладання, що підтверджується практично відсутністю фактів застосування сили при побутових конфліктах.

Слайд 4: Презентация Национальность и традиции немцев
Слайд 4

Німецькі обряди Сучасна Німеччина трепетно ​​зберігає свої традиції і обряди, багато з яких є невід'ємною частиною побуту в житті багатьох сімей. Одним з важливих сімейних подій вважається повноліття юнаків і дівчат. У протестантстві присвячена даній події урочиста церемонія в церкві називається конфірмації, в католицтві це - перше причастя. Після закінчення церемонії зазвичай влаштовують обід або вечерю з святковим пирогом, на який запрошуються всі родичі, а винуватцю торжества вручаються подарунки, даються напуття і пр. Наприклад, зберігається передвесільні обряди, що включають заручини й проведення вечора перед весіллям для нареченої (справляється вдома в колі подруг) і нареченого (в його будинку, з друзями). Це веселий і галасливий обряд, серед жартів, танців і тостів якого нерідко б'ють посуд - «на щастя». Раніше у підготовці сільської весілля кожен житель села брав посильну участь, тепер же це, найчастіше, лише родичі та сусіди. Процес весільного ходи і проведеного ритуалу в церкві або ратуші відбуваються строго відповідно до звичаїв, а місцем устраиваемого після офіційної частини весільного обіду може бути будинок нареченого або місцевий трактирі (кафе). Народження дитини - велика подія для будь-якої сім'ї, а тому і тут існує безліч свої

Слайд 5: Презентация Национальность и традиции немцев
Слайд 5

Національний одяг

Слайд 6: Презентация Национальность и традиции немцев
Слайд 6

Чоловічий одяг Елементи чоловічого селянського костюма з XVI-XVII ст. - сорочка ( Hemd ), кітель ( Kittel ) та нагрудний одяг ( Brusttuch ) - мають один і той же характер. В основі їх лежить примітивна форма одягу з двох шматків, що закривають спину і груди і скріплених на плечах і під пахвами. Нагрудний одяг являла собою червону (особливо був поширений цей колір на півдні Німеччини) безрукавку, яка закривала тіло до стегон. Натільна сорочка мала той же крій але була великих розмірів. Її рукава кроїли з чотирикутної вставкою-ластовицею під пахвами. Розмір сорочки залежав від ширини полотна, надлишок якого збирали у вигляді складок. На півдні Німеччини було прийнято робити численні складки навколо ворота сорочки, в наслідування моді епохи Ренесансу.

Слайд 7: Презентация Национальность и традиции немцев
Слайд 7

Жіночий одяг Основним елементом жіночого селянської одягу була сорочка, яка представляла собою єдиний вид натільного одягу. Найдавнішим типом є сорочка на лямках - Achselhemd , що розвинулася з крою Hemdrock . При виході з дому надягали верхню сорочку того ж крою ( Oberhemd ). Ліф ( Mieder ) і спідниця ( Rock ) як самостійні частини одягу з'явилися в XVJ в., до цього вони становили ціле плаття. Широкий виріз ліфа закривали різними вставками, нагрудниками чи хусткою. Лляної комір у Шаумбург-Ліппе распро країни під іспанським впливом; короткий комір ( Goller ), запозичений з моди XVI в., Носили як нагрудний хустку (його кінці зав'язували під пахвами) . Голлер, хустку і ліф прикрашали вишивкою, у Верхній Баварії - металевими підвісками зі срібною ланцюгом і монетами.

Слайд 10: Презентация Национальность и традиции немцев
Слайд 10

Дякую за увагу

Список похожих презентаций

  • Яндекс.Метрика
  • Рейтинг@Mail.ru