- Современные рок-группы

Презентация "Современные рок-группы" (11 класс) по музыке – проект, доклад

Слайд 1
Слайд 2
Слайд 3
Слайд 4
Слайд 5
Слайд 6
Слайд 7
Слайд 8
Слайд 9
Слайд 10
Слайд 11
Слайд 12

Презентацию на тему "Современные рок-группы" (11 класс) можно скачать абсолютно бесплатно на нашем сайте. Предмет проекта: Музыка. Красочные слайды и иллюстрации помогут вам заинтересовать своих одноклассников или аудиторию. Для просмотра содержимого воспользуйтесь плеером, или если вы хотите скачать доклад - нажмите на соответствующий текст под плеером. Презентация содержит 12 слайд(ов).

Слайды презентации

Презентація на тему «Сучасні українські рок-групи»
Слайд 1

Презентація на тему «Сучасні українські рок-групи»

Українська рок-музика виникла в кінці 60-х років на хвилі відлиги у суспільному житті і була представлена творчістю аматорських біґ-бітових та ритм-н-блюзових команд. На початку 70-х років їх або загнали в підпілля, як наприклад, гурти «Еней» або Гуцули, — або перетворили на професійні ВІА як-от: «А
Слайд 2

Українська рок-музика виникла в кінці 60-х років на хвилі відлиги у суспільному житті і була представлена творчістю аматорських біґ-бітових та ритм-н-блюзових команд. На початку 70-х років їх або загнали в підпілля, як наприклад, гурти «Еней» або Гуцули, — або перетворили на професійні ВІА як-от: «Арніка», «Ореол». Друга хвиля українського року (кінець 70-х—початок 80-х) частково виїхала до РСФСР: «Діалог», «Крок», «Друга половина», «Інтерв'ю», «Зимовий сад», «Галактика», «Лабіринт». Утретє український рок відродився в епоху перебудови. По хвилі ейфорії, економічні негаразди загнали рокерів назад до клубів, але рух тримався на зусиллях окремих ентузіастів та декількох комерційно успішних гуртів (ВВ, Брати Гадюкіни, Океан Ельзи тощо). Нині український рок перебуває у стані росту на рівні зі світовими тенденціями.

Концерти «стадіонних» масштабів відбуваються за рахунок комерційних та фестивальних чинників. За десяток минулих років до України завітали практично усі значні комерційно рок-зірки, від Deep Purple до U2, це було значним стимулом для розвитку рок-культури, зокрема, за рахунок виступів українських ви
Слайд 3

Концерти «стадіонних» масштабів відбуваються за рахунок комерційних та фестивальних чинників. За десяток минулих років до України завітали практично усі значні комерційно рок-зірки, від Deep Purple до U2, це було значним стимулом для розвитку рок-культури, зокрема, за рахунок виступів українських виконавців «на розігріві» всесвітньо-відомих, наприклад, Qarpa перед концертом Marilyn Manson.

В Україні проводиться ряд фестивалів рок-музики. Це — «Тарас Бульба», «Рок-екзистенція», «Рок Січ», «Чайка», «Мазепа-фест», «Славське Рок». Рок-музика звучить також на молодіжних фестивалях «Нівроку», «Фортеця», «Гніздо», фольк-рокова музика звучить на фестивалях «Шешори», «Країна мрій».
Слайд 4

В Україні проводиться ряд фестивалів рок-музики. Це — «Тарас Бульба», «Рок-екзистенція», «Рок Січ», «Чайка», «Мазепа-фест», «Славське Рок». Рок-музика звучить також на молодіжних фестивалях «Нівроку», «Фортеця», «Гніздо», фольк-рокова музика звучить на фестивалях «Шешори», «Країна мрій».

Оскільки сучасна рок-музика постійно розгалужується на різноманітні напрямки аж до правила «нова команда – новий стиль», серед усіх українських підстилів варто навести такі приклади: Біла Вежа. «Біла Вежа» — український рок-гурт, що грає хард-рок та хеві-метал. 2002 — початок творчої діяльності гурт
Слайд 5

Оскільки сучасна рок-музика постійно розгалужується на різноманітні напрямки аж до правила «нова команда – новий стиль», серед усіх українських підстилів варто навести такі приклади: Біла Вежа.

«Біла Вежа» — український рок-гурт, що грає хард-рок та хеві-метал. 2002 — початок творчої діяльності гурту, приблизно у січні 2002 з'являється назва «Біла Вежа». Перший концерт групи відбувся восени 2002 року, у приміщенні ДК Київського національного економічного університету за участі гуртів «Venator», «Трутні» (та багатьох інших).

«Друга ріка». «Друга Ріка» (інколи Dруга Ріка та 2R) — український рок-гурт, створений на початку 1996 року. Групу заснував Віктор Скуратовський, Валерій Харчишин та Олександр Барановський 1995 року. Перші репетиції групи, який отримав назву «Second River», проходили в приміщенні Житомирського педад
Слайд 6

«Друга ріка»

«Друга Ріка» (інколи Dруга Ріка та 2R) — український рок-гурт, створений на початку 1996 року. Групу заснував Віктор Скуратовський, Валерій Харчишин та Олександр Барановський 1995 року. Перші репетиції групи, який отримав назву «Second River», проходили в приміщенні Житомирського педадогічного інституту, де й відбувся їх перший виступ. У 1998 році, під час підготовки до фестивалю «Червона рута—1999» назву було змінено на «Друга Ріка».

Учасники: Валерій Харчишин (вокал, труба), Віктор Скуратовський (бас-гітара), Олександр Барановський (гітара), Сергій Гера (клавіші), Олексій Дорошенко (ударні), Сергій Беліченко (гітара).

Океа́н Е́льзи (або скорочено — О. Е.) — культовий український рок-гурт, створений 12 жовтня 1994 року у Львові. Лідером та вокалістом гурту є Святослав Вакарчук. Публіка та критики неодноразово визнавали «Океан Ельзи» найкращим рок-гуртом та найкращим live-гуртом СНД та Східної Європи. Усього на тер
Слайд 7

Океа́н Е́льзи (або скорочено — О. Е.) — культовий український рок-гурт, створений 12 жовтня 1994 року у Львові. Лідером та вокалістом гурту є Святослав Вакарчук.

Публіка та критики неодноразово визнавали «Океан Ельзи» найкращим рок-гуртом та найкращим live-гуртом СНД та Східної Європи. Усього на території України та Росії продано понад мільйон дисків ОЕ.

Теперішні учасники: Святослав Вакарчук — вокал (1994 — до сьогодні) Денис Глінін — ударні (1994 — до сьогодні) Денис Дудко — бас-гітара (2004 — до сьогодні) Мілош Єліч — клавішні (2004 — до сьогодні) Владімір Опсеніца — гітара (сесійний музикант, 2013)

Цікаві факти: 1)«Океан Ельзи» ніколи не братиме участі у конкурсах і фестивалях, тобто у заходах, де учасники змагаються за місця (наприклад, «Євробаченні»). Такий принцип гурт ухвалив ще на початку існування, після розчарування на одному з фестивалів, де «ОЕ» лідирував від початку аж до виступу ост
Слайд 8

Цікаві факти: 1)«Океан Ельзи» ніколи не братиме участі у конкурсах і фестивалях, тобто у заходах, де учасники змагаються за місця (наприклад, «Євробаченні»). Такий принцип гурт ухвалив ще на початку існування, після розчарування на одному з фестивалів, де «ОЕ» лідирував від початку аж до виступу останнього колективу, який переміг, а «Океан» посів лише друге місце. 2)Теми пісень гурту звучать у першому українському анімаційному мультсеріалі «Лис Микита» і в дитячому фільмі «Прикольна казка».

«С.К.А.Й.» — український музичний гурт. Групу засновано 2001 року у Тернополі. Колектив випустив три студійні альбоми, побував у гастрольному турне по містах України, Росії, Білорусі. С.К.А.Й. взяв участь у таких фестивалях як Перлини сезону, Таврійські ігри, Червона рута (третя премія у галузі рок-
Слайд 9

«С.К.А.Й.» — український музичний гурт. Групу засновано 2001 року у Тернополі. Колектив випустив три студійні альбоми, побував у гастрольному турне по містах України, Росії, Білорусі. С.К.А.Й. взяв участь у таких фестивалях як Перлини сезону, Таврійські ігри, Червона рута (третя премія у галузі рок-музики). У 2008 році С.К.А.Й. провів всеукраїнський тур спільно з гуртом MLLM. Гурт входить до низки найпопулярніших рокових гуртів в українському шоу-бізнесі.

Склад: Собчук Олег — вокал, гітара. Грищук Олександр — гітара, бек-вокал. Недашковський Сергій — ударні. Рудницький Юрій — бас. Мозіль Юрій — клавішні.

PanKe Shava (ПанКе Шава) — український рок-гурт, заснований 2008 року у Львові фронтменом гурту "Повітряний змій" Тимофієм Мороховцем. Гурт декілька разів змінював склад та своє місцерозташування - перемістившись зі Львова до Полтави, та зараз базується у м. Київ. Гурт бере участь у соціал
Слайд 10

PanKe Shava (ПанКе Шава) — український рок-гурт, заснований 2008 року у Львові фронтменом гурту "Повітряний змій" Тимофієм Мороховцем. Гурт декілька разів змінював склад та своє місцерозташування - перемістившись зі Львова до Полтави, та зараз базується у м. Київ. Гурт бере участь у соціальних проектах, регулярно проводить музичні програми у вищих навчальних закладах, організовує благодійні концерти як добровільний внесок в культурний розвиток молоді, бере участь у реалізації програм, спрямованих на пропоганду здорового способу життя серед молоді, виховання культурно-моральних цінностей, профілактику негативних явищ в суспільстві, таких як наркоманія і алкоголізм.

Теперішні учасники: Тимофій Мороховець — вокал, гітара Катя Перекопська — скрипка Павло Гвоздецький — клавішні, вокал Вадим Полторак — бас-гітара, бек-вокал Андрій Ващенко — барабани Нікіта Перекопський – труба

Також є багато інших рок-гуртів: 1. Dub Buk (Націонал-соціалістичний блек-метал) 2. PICK-UP (рок) 3. Воплі Відоплясова (етно-рок) 4. Кам'яний Гість (фолк-рок, рок) 5. Мотор'ролла (хард-рок, хеві-метал) 6. Platina (рок, мелодійний рок, поп-рок) 7. Полинове Поле (Готичний метал) 8. Трутні, (хард-рок)
Слайд 11

Також є багато інших рок-гуртів: 1. Dub Buk (Націонал-соціалістичний блек-метал) 2. PICK-UP (рок) 3. Воплі Відоплясова (етно-рок) 4. Кам'яний Гість (фолк-рок, рок) 5. Мотор'ролла (хард-рок, хеві-метал) 6. Platina (рок, мелодійний рок, поп-рок) 7. Полинове Поле (Готичний метал) 8. Трутні, (хард-рок) 9. Фліт (панк-рок) 10. Холодне Сонце (готичний рок).

Дякую за увагу!
Слайд 12

Дякую за увагу!

Список похожих презентаций

Современные направления в музыке

Современные направления в музыке

Рок. Рок-музыка (англ. Rock music) — обобщающее название многих направлений современной музыки, существующих с середины 1950-х годов. Слово «rock» ...
Современные музыкальные инструменнты

Современные музыкальные инструменнты

Термен Лев Сергеевич и терменвокс. Термен Лев Сергеевич (1896-1993) Выдающийся изобретатель, музыкант, пионер электронного искусства. В 1920 г. изобрел ...
Музыкальные жанры и стили

Музыкальные жанры и стили

ФРАНЦУЗСКАЯ ПЕСНЯ 2 истока; кафеконцерт, высокая политическая поэзия, породнившаяся с народной музыкой. Шансонье пели в кафе. В бистро. на баррикадах. ...
Музыкально-театральные жанры

Музыкально-театральные жанры

Оперетта – это музыкально театральный жанр. Само слово «оперетта» в переводе с итальянского языка означает «маленькая опера». Уже из перевода становится ...
Музыкальные жанры

Музыкальные жанры

Оглавление. Жанры музыки вокальная инструментальная театральная Направления современной музыки Джаз Диско Поп-музыка Рок-музыка. Музыка - вид искусства, ...
Классическая музыка в современности

Классическая музыка в современности

«Классическое – современное». Что же всё-таки представляет собой «современная музыка». Можем ли мы считать, что это понятие исчерпывается только теми ...
Классическая музыка в современном мире

Классическая музыка в современном мире

Можем ли мы считать классическую музыку современной? Чему нас может научить музыка великих классиков? Может ли она дать ответы на вопросы, волнующие ...
Классическая музыка в детском саду

Классическая музыка в детском саду

Педагог – универсал!.. Не солидно? Кто сказал? Двадцать стульчиков у стенки - это ваш колонный зал мир меняется вокруг музыкальных ваших рук. двадцать ...
Классическая музыка в детском саду

Классическая музыка в детском саду

Знакомство с балетом. Выставка детских работ. Знакомство детей и родителей с музыкальной школой. ...
Классическая музыка

Классическая музыка

Термин «классическая музыка» имеет несколько значений, которые характеризуют классическую музыку с разных сторон. На самом деле понятие классической ...
Джаз музыка

Джаз музыка

-Джаз. О нем наш разговор. Что такое джаз? Луи Амстронг, один из самых популярных музыкантов прошло- го столетия, говорил,: «Если вы, слушая эту музыку, ...
Может ли классическая музыка быть современной?

Может ли классическая музыка быть современной?

Наша группа искала ответы на следующие вопросы:. Какие музыкальные произведения называют классическими? Что такое музыкальный образ? Какие «вечные ...
Итальянская классическая музыка

Итальянская классическая музыка

И Т А Л Я. Италия – музыкальная страна, она подарила миру:. певцов исполнителей оперу композиторов. откуда музыка ведёт. начало? Представь, что этот ...
Зарубежная музыка 20 века

Зарубежная музыка 20 века

10 симфоний, циклы песен «Песни странствующего подмастерья», «Волшебный рог мальчика», симфония-кантата «Песня о земле». Густав Малер ( 1860-1911) ...
Из чего состоит музыка?

Из чего состоит музыка?

. Кто такой композитор? Композитор - музыкант, создатель музыкальных произведений. Композиторы бывают:. Русские композиторы:. Глинка Балакирев Бородин ...
Духовная музыка

Духовная музыка

В настоящее время в обществе наблюдается кризис духовно-нравственных начал, массовая деградация общества. Культурный уровень людей, их способность ...
Духовная музыка

Духовная музыка

Виктор Васнецов «Богоматерь с младенцем». Я верю, что женщина – чудо такое, Какого на Млечном пути не сыскать, И если «любимая» - слово святое, То ...
Для чего нужна музыка

Для чего нужна музыка

Музыка стимулирует «День Победы». Музыка бодрит. В. Высоцкий «Утренняя гимнастика». Музыка расслабляет, успокаивает – колыбельные («Спи, моя , радость, ...
Классическая музыка как фактор художественно-эстетического воспитания старших дошкольников

Классическая музыка как фактор художественно-эстетического воспитания старших дошкольников

“Музыка является самым чудодейственным, самым тонким средством привлечения к добру, красоте, человечности. Чувство красоты музыкальной мелодии открывает ...
Античная музыка

Античная музыка

Введение. Древнегреческая музыка, музыка Древней Греции - одна из древнейших музыкальных культур, имевшая огромное влияние на последующее развитие ...

Советы как сделать хороший доклад презентации или проекта

  1. Постарайтесь вовлечь аудиторию в рассказ, настройте взаимодействие с аудиторией с помощью наводящих вопросов, игровой части, не бойтесь пошутить и искренне улыбнуться (где это уместно).
  2. Старайтесь объяснять слайд своими словами, добавлять дополнительные интересные факты, не нужно просто читать информацию со слайдов, ее аудитория может прочитать и сама.
  3. Не нужно перегружать слайды Вашего проекта текстовыми блоками, больше иллюстраций и минимум текста позволят лучше донести информацию и привлечь внимание. На слайде должна быть только ключевая информация, остальное лучше рассказать слушателям устно.
  4. Текст должен быть хорошо читаемым, иначе аудитория не сможет увидеть подаваемую информацию, будет сильно отвлекаться от рассказа, пытаясь хоть что-то разобрать, или вовсе утратит весь интерес. Для этого нужно правильно подобрать шрифт, учитывая, где и как будет происходить трансляция презентации, а также правильно подобрать сочетание фона и текста.
  5. Важно провести репетицию Вашего доклада, продумать, как Вы поздороваетесь с аудиторией, что скажете первым, как закончите презентацию. Все приходит с опытом.
  6. Правильно подберите наряд, т.к. одежда докладчика также играет большую роль в восприятии его выступления.
  7. Старайтесь говорить уверенно, плавно и связно.
  8. Старайтесь получить удовольствие от выступления, тогда Вы сможете быть более непринужденным и будете меньше волноваться.