"Оноре де Бальзак" презентация, проект, доклад

Слайд 1
Слайд 2
Слайд 3
Слайд 4
Слайд 5
Слайд 6
Слайд 7
Слайд 8
Слайд 9
Слайд 10
Слайд 11
Слайд 12
Слайд 13
Слайд 14
Слайд 15
Слайд 16
Слайд 17
Слайд 18
Слайд 19
Слайд 20
Слайд 21

Презентацию на тему Оноре де Бальзак можно скачать абсолютно бесплатно на нашем сайте. Предмет проекта: Литература. Красочные слайды и иллюстрации помогут вам заинтересовать своих одноклассников или аудиторию. Для просмотра содержимого воспользуйтесь плеером, или если вы хотите скачать доклад - нажмите на соответствующий текст под плеером. Презентация содержит 21 слайд(ов).

Слайды презентации

Слайд 1: Презентация Оноре де Бальзак
Слайд 1

чия творчість належить до найзначніших набутків світової літератури, до її найвеличніших вершин.

Оноре де Бальзак - один із тих французьких письменників-реалістів,

Слайд 2: Презентация Оноре де Бальзак
Слайд 2

Народився 8(20) травня 1799 року в Турі. Навчався у Вандомському коледжі, на факультеті права Сорбонського університету. Працював писарем у конторі адвоката Мервіля. 2 роки для написання шедеврів. Невдалі спроби: трагедія “Кромвель”, готичні романи. 1829 – перший успіх - роман “Шуани”. Боротьба з кредиторами. Використовує «фізіологічний нарис» для створення своїх новел. 1840р. – задум про об'єднання творів у цикл “Людська комедія”. Таємнича Іноземка. Бальзак та Україна. Одруження з Евеліною Ганською. Помер 18 серпня 1850 року у Парижі.

Основні події життя

Слайд 3: Презентация Оноре де Бальзак
Слайд 3

Батько і мати

Анна-Лаура Саламб'є

Бернар Франсуа Бальса

Слайд 4: Презентация Оноре де Бальзак
Слайд 4

Сестра Лора – близька подруга Оноре

В сім’ї було 4 дітей: Оноре, Лора, Лоранса, Анрі

Слайд 5: Презентация Оноре де Бальзак
Слайд 5

У 7 років Оноре почав навчання у Вандомському коледжі, закритому навчальному закладі, під керівництвом монахів-ораторіанців. Бальзак мав мало друзів і вважався похмурим і несумлінним учнем.

Навчання

Слайд 6: Презентация Оноре де Бальзак
Слайд 6

Коли письменнику виповнилося п'ятнадцять років, його батька переводять по службі до Парижа.

Слайд 7: Презентация Оноре де Бальзак
Слайд 7

Оноре вступив у Школу права (1816). Працює писарем у конторі адвоката Гільйоне де Мервіля, а потім у конторі нотаріуса Пассе. Навчається на факультеті права у Сорбонні.

Слайд 8: Презентация Оноре де Бальзак
Слайд 8

Бальзак заявляє батькам про своє рішення стати літераторам. На сімейній раді вирішено дати синові два роки випробувального строку, упродовж якого він мав виявити свій талант.

Мрія – стати письменником

Слайд 9: Презентация Оноре де Бальзак
Слайд 9

«Що він не доробив мечем, я дороблю пером»

Слайд 10: Презентация Оноре де Бальзак
Слайд 10

“Она стала для меня не только возлюбленной, но и великой любовью. Она стала для меня тем, чем была Беатриче для флорентийского поэта и безупречная Лаура для поэта венецианского – матерью великих мыслей, скрытой причиной спасительных поступков, опорой в жизни, светом, что сияет в темноте, как белая лилия среди темной листвы….. Большинство моих идей исходят от нее, как исходят от цветов волны благоухания”.

Перше кохання

Слайд 11: Презентация Оноре де Бальзак
Слайд 11

З 1831 р. Бальзак жив у мансарді, спілкувався з журналістами і створив низку готичних романів, спочатку в співтоваристві, а потім самостійно. Перші свої твори Бальзак видає під різними псевдонімами: Віларгія, Оранс де Сент-Обен, граф Олександр, Альфред Кудре. Постійна боротьба з кредиторами. Безрезультатно закінчились його спроби зайнятися видавничою діяльністю, висунути свою кандидатуру в палату депутатів у 1832 і 1848 рр. .

На шляху до слави

Слайд 12: Презентация Оноре де Бальзак
Слайд 12

Славу Бальзаку приніс роман «Останній Шуан, або Бретань у 1800 році» (1829)

Перший успіх

Слайд 13: Презентация Оноре де Бальзак
Слайд 13

Один за одним з'являються його романи, в яких він всебічно змальовує французьке життя, виводить нескінченну низку найрізноманітніших типів.

Основні твори

Слайд 14: Презентация Оноре де Бальзак
Слайд 14

Іноземка

У 1832 р. письменник отримав перший лист з Одеси, у якому були цікаві думки щодо його творів. Підписаний він був – Іноземка. Це була Евеліна Ганська…

Слайд 15: Презентация Оноре де Бальзак
Слайд 15

“...Коли я читала ваші твори, серце моє тріпотіло; ви показуєте істинну гідність жінки, любов для жінки – дар небес, божественна еманація; мене захоплює в вас чудесна чутливість душі, вона-бо й дозволяє вам вгадувати душу жінки”. Іноземка

Слайд 16: Презентация Оноре де Бальзак
Слайд 16

Після зустрічі, вони розпочали писати свій унікальний роман у листах. Бальзак написав Ганській 444 листа. Кохання росло, тому у 1843р. письменник поїхав до Росії. В Україні Бальзак перебував у 1847 та 1848-1850 рр. і жив у маєтку Ганських в селі Верхівні.

Слайд 17: Презентация Оноре де Бальзак
Слайд 17

«...Це пустеля, царство хлібів, це мовчазні прерії Купера, - захоплено зазначав він. - Тут починається український чорнозем, шар чорного і тучного ґрунту завтовшки футів п’ятдесяти, а іноді навіть і більше. Його ніколи не угниють...» Разом з Ганською Бальзак відвідав Київ і так описав його красу і велич у листі до Лори де Сюрвіль: «...Ось я і побачив цей Північний Рим, це татарське місто з трьомастами церквами, з багатствами Лаври і Святої Софії українських степів. Добре поглянути на це ще разок...» . У 1847, 1848 і 1850 роках відвідав Київ. Зупинявся у будинку польських магнатів Ганських на Печерську, почав писати нарис «Лист про Київ». Бував у Контрактовому будинку на Подолі під час контрактових ярмарків. Певний час жив у селі Верхівня (нині Житомирська обл.), в маєтку Ганських.

Бальзак про Україну

Слайд 18: Презентация Оноре де Бальзак
Слайд 18

«Той, хто шукає мільйони, вельми рідко їх знаходить, проте той, хто їх не шукає, — не знаходить ніколи!» — написав колись Оноре де Бальзак, не підозрюючи, що свій головний скарб він знайде в Україні.

І будуть це не гроші, не слава й не літературне натхнення, а любов Евеліни Ганської

Слайд 19: Презентация Оноре де Бальзак
Слайд 19

Бердичів - місце, де збуваються мрії і сподівання. Саме тут 14 березня 1850 р. у костьолі Святої Варвари Бальзак взяв шлюб зі своєю «Північною зорею» - Евеліною Ганською.

Слайд 20: Презентация Оноре де Бальзак
Слайд 20

18 серпня 1850 р. письменника не стало.

Його поховано на цвинтарі Пер-Лашез.

Слайд 21: Презентация Оноре де Бальзак
Слайд 21

В. Гюго сповістив друзям: "Європа втратила велику людину".

Список похожих презентаций

Советы как сделать хороший доклад презентации или проекта

  1. Постарайтесь вовлечь аудиторию в рассказ, настройте взаимодействие с аудиторией с помощью наводящих вопросов, игровой части, не бойтесь пошутить и искренне улыбнуться (где это уместно).
  2. Старайтесь объяснять слайд своими словами, добавлять дополнительные интересные факты, не нужно просто читать информацию со слайдов, ее аудитория может прочитать и сама.
  3. Не нужно перегружать слайды Вашего проекта текстовыми блоками, больше иллюстраций и минимум текста позволят лучше донести информацию и привлечь внимание. На слайде должна быть только ключевая информация, остальное лучше рассказать слушателям устно.
  4. Текст должен быть хорошо читаемым, иначе аудитория не сможет увидеть подаваемую информацию, будет сильно отвлекаться от рассказа, пытаясь хоть что-то разобрать, или вовсе утратит весь интерес. Для этого нужно правильно подобрать шрифт, учитывая, где и как будет происходить трансляция презентации, а также правильно подобрать сочетание фона и текста.
  5. Важно провести репетицию Вашего доклада, продумать, как Вы поздороваетесь с аудиторией, что скажете первым, как закончите презентацию. Все приходит с опытом.
  6. Правильно подберите наряд, т.к. одежда докладчика также играет большую роль в восприятии его выступления.
  7. Старайтесь говорить уверенно, плавно и связно.
  8. Старайтесь получить удовольствие от выступления, тогда Вы сможете быть более непринужденным и будете меньше волноваться.

Информация о презентации

Дата добавления:8 Августа 2019
Категория:Литература
Содержит:21 слайд(ов)
Поделись с друзьями:
Скачать презентацию
Смотреть похожие презентации Смотреть советы по подготовке презентации