» » » Лиса и журавль

Презентация на тему Лиса и журавль

tapinapura

Презентацию на тему Лиса и журавль можно скачать абсолютно бесплатно на нашем сайте. Предмет презентации : Литература. Красочные слайды и илюстрации помогут вам заинтересовать своих одноклассников или аудиторию. Для просмотра содержимого презентации воспользуйтесь плеером, или если вы хотите скачать презентацию - нажмите на соответствующий текст под плеером. Презентация содержит 7 слайдов.

скачать презентацию

Слайды презентации

Слайд 1: Презентация Лиса и журавль
Слайд 1

Лисичка та журавель

Художник Литвин-Синявська Тетяна

Слайд 2: Презентация Лиса и журавль
Слайд 2

Заприятелювала лисичка з журавлем і вирішила якось пригостити його. Тож пішла кликати в гості: - Приходь, куме! Приходь, любий! - каже. - Чим хата багата, тим і пригощатиму.

Слайд 3: Презентация Лиса и журавль
Слайд 3

Прийшов журавель на обід. А лисичка наварила манної каші, розмазала по тарілці, поставила перед кумом та й припрошує: - Скуштуй, любий кумцю! Сама готувала. Журавель стук, стук дзьобом по тарілці – нічого вхопити не може.

Слайд 4: Презентация Лиса и журавль
Слайд 4

А лисичка тим часом злизує кашку язиком, аж поки всю не виїла. Та й каже: - Вибачай, куме, більше нічим тебе пригощати. - І за те спасибі, – відповідає журавель. – То ж і ти, кумонько, приходь до мене.

Слайд 5: Презентация Лиса и журавль
Слайд 5

Наступного дня йде лисичка до журавля на гостину. А той приготував окрошку, налив у високе горнятко з вузькою шийкою та й поставив на стіл перед лискою. - Їж, кумонько, не соромся, голубонько! – примовляє. Лисичка і так, і сяк, язичком облизує, носиком нюхає, а дістати не може – не лізе голова в горнятко.

Слайд 6: Презентация Лиса и журавль
Слайд 6

А журавель часу не марнує – дзьоб, дзьоб, їсть собі, поки все не виїв. І мовить: - Вибачай, кумонько! Більше нічим тебе пригощати. Розгнівалася лиска, бо сподівалася на цілий тиждень наїстися, а тут довелося повертатися додому ні з чим. Як гукнулося, так и відгукнулося. Відтоді й зареклася лисичка не приятелювати з журавлем.

Слайд 7: Презентация Лиса и журавль
Слайд 7

КІНЕЦЬ

Список похожих презентаций

  • Яндекс.Метрика
  • Рейтинг@Mail.ru