Презентация на тему Пластмаси

tapinapura

Презентацию на тему Пластмаси можно скачать абсолютно бесплатно на нашем сайте. Предмет презентации : Химия. Красочные слайды и илюстрации помогут вам заинтересовать своих одноклассников или аудиторию. Для просмотра содержимого презентации воспользуйтесь плеером, или если вы хотите скачать презентацию - нажмите на соответствующий текст под плеером. Презентация содержит 23 слайда.

скачать презентацию

Слайды презентации

Слайд 1: Презентация Пластмаси
Слайд 1

Поліетилен Фенолформальдегідна смола Фторопласт Поліамід Поліметилакрилат Поліпропілен Полівінілхлорид Гетинакс політетрафторетилен

Пластмаси

Слайд 2: Презентация Пластмаси
Слайд 2

Поліетилен

(-СН2–СН2-)n Поліетилен високого тиску (ПЕВТ) отримують радикальною полімеризацією етилену при високому тиску та іонною полімеризацією при низькому та середньому тиску. Поліетилен низького тиску (ПЕНТ) отримують в гетерогенному середовищі полімеризацією етилену

Слайд 3: Презентация Пластмаси
Слайд 3

Стійкий до дії води, не реагує з лугами будь-якої концентрації, з розчинами нейтральних, кислих і основних солей, органічними і неорганічними кислотами, при кімнатній температурі не розчиняється і не набухає в жодному з відомих розчинників, з часом розкладається.

Слайд 4: Презентация Пластмаси
Слайд 4

Використовується для виготовлення виробів технічного і побутового призначення, у кабельній промисловості, радіотехніці, телебаченні, хімічній промисловості, сільському господарстві.

Слайд 5: Презентация Пластмаси
Слайд 5

Фенолформальдегідна смола

Формула – [-C6H3(OH)-CH2-]n Фенолформальдегідна кислота є продуктом поліконденсації фенолу C6H5OH з формальдегідом CH2 = O. Реакція проводиться в присутності кислих (соляна, сірчана, щавлева і інші кислоти) або лужних каталізаторів (аміак, гідроксид натрію, гідроксид барію).

Слайд 6: Презентация Пластмаси
Слайд 6

Механічна стійкість, міцність. Стійкість до корозії. Високі електроізоляційні властивості. Висока розчинність в аліфатичних і ароматичних вуглеводнях, хлорвмісних розчинниках і кетонах.

Виробництво клею

Слайд 7: Презентация Пластмаси
Слайд 7

Підшипники Кулі для більярду Вимикачі

Слайд 8: Презентация Пластмаси
Слайд 8

Фторопласт

Фторопла́ст-4 (Політетрафлуорете́н), також відомий під торговою маркою тефло́н — полімер, пластична маса, що використовується в різних галузях науки, техніки і в побуті.

формула:(-CF2-CF2-)n

Слайд 9: Презентация Пластмаси
Слайд 9

За своєю хімічною стійкістю перевищує всі відомі синтетичні матеріали і благородні метали. Не руйнується під впливом лугів, кислот і навіть суміші азотної і соляної кислот. Руйнується розплавами лужних металів, фтором і трифторидом хлору.

Слайд 10: Презентация Пластмаси
Слайд 10

призначені для отримання хімічно і термостійких, антифрикційних і антикорозійних покриттів, просочень для різних матеріалів, вільних плівок, емальпроводів, еластичних ємностей, фольгованих діелектриків, рукавних шлангів для транспортування агресивних рідин і інших виробів.

Слайд 11: Презентация Пластмаси
Слайд 11

Поліамід

Сполука двох амінокислот. Поліреакція утворення довгих ланцюжків протеїнів Амінокислоти здатні до поліконденсації, в результаті якої утворюється поліамід

Слайд 12: Презентация Пластмаси
Слайд 12

Поліаміди застосовують у вигляді волокон типу капрон, нейлон, клеїв і покриттів, як антикорозійні матеріали для захисту металів і бетонів, в медицині, як замінники шкіри

Слайд 13: Презентация Пластмаси
Слайд 13

Поліметилакрелат (Органічне скло)

Формула (-СН2-С(СН3)-)n COOCH3

Слайд 14: Презентация Пластмаси
Слайд 14

Прозорий, легкий, міцний, волого-, морозо-, світлостійкий Нерозчинний у спирті Розчиняється в бензені, ацетоні, оцтовій кислоті Розм’якшується притемпературі 120°С Легко загоряється, не утворюючи токсичних речовин

Слайд 16: Презентация Пластмаси
Слайд 16

Поліпропілен

nCH2=CH(CH3) → [-CH2-CH(CH3)-]n ФІЗИЧНІ ВЛАСТИВОСТІ ПОЛІПРОПІЛЕНУ термопластичний Безбарвна речовина; густина (при температурі 20 °С) 920—930 кг/м3, tпл 172 °С. висока ударна міцність , стійкий до багаторазових згинань, зносостійкий, низька паро- й газопроникність, висока діелектричність. Поліпропілен не розчиняється в органічних розчинниках, стійкий до дії киплячої води і лугів; руйнується під дією нітратної та сульфатної кислот, хромової суміші; відзначається низькою термо- і світлостійкістю.

Слайд 18: Презентация Пластмаси
Слайд 18

Полівінілхлорид

Стійкий проти дії кислот і лугів; Негорючий, легко фарбуєтся; Легко розкладається при нагріванні; Низька теплостійкість (не вище 70 °C); Безбарвний, прозорий.

Реакція полімеризації

Слайд 20: Презентация Пластмаси
Слайд 20

Гетинакс

(C6H10O5)n Низька механічна міцність. Легко обробляється. Низька вогнетривкість. В розігрітому стані допускає штампування.

Слайд 22: Презентация Пластмаси
Слайд 22

Політетрафторетилен

Електроніка Промисловість і техніка Медицина Смазка Харчова промисловість та побут Одяг Інші вироби

Слайд 23: Презентация Пластмаси
Слайд 23

1.Фізичні: Тефлон — біла, в тонкому шарі прозора речовина, що зовні нагадує парафін або поліетилен. Характеризується високою тепло- і морозостійкістю, залишається гнучким і еластичним при температурах від —250 до +250°C, що дає змогу застосовувати його як ізоляційний матеріал в багатьох галузях. Тефлон має дуже низький поверхневий натяг і адгезію і не змочується ні водою, ні жирами, ані більшістю органічних розчинників. 2. Хімічні :За своєю хімічною стійкістю перевищує всі відомі синтетичні матеріали і благородні метали. Не руйнується під впливом лугів, кислот і навіть суміші азотної і соляної кислот. Руйнується розплавами лужних металів, фтором і трифторидом хлору.

Список похожих презентаций

  • Яндекс.Метрика
  • Рейтинг@Mail.ru