Презентация на тему Закаливание

tapinapura

Презентацию на тему Закаливание можно скачать абсолютно бесплатно на нашем сайте. Предмет презентации : Физическая культура. Красочные слайды и илюстрации помогут вам заинтересовать своих одноклассников или аудиторию. Для просмотра содержимого презентации воспользуйтесь плеером, или если вы хотите скачать презентацию - нажмите на соответствующий текст под плеером. Презентация содержит 8 слайдов.

скачать презентацию

Слайды презентации

Слайд 1: Презентация Закаливание
Слайд 1

Підготувала вихователь Лучшева Н.В.

Криворізька загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів №1

ЗАГАРТОВУВАННЯ

Слайд 2: Презентация Закаливание
Слайд 2

Загартовування - це

система спеціального тренування терморегуляторних процесів організму, що включає в себе процедури, дія яких спрямована на підвищення стійкості організму до переохолодження або перегрівання.

Слайд 3: Презентация Закаливание
Слайд 3

Основні принципи загартовування:

Поступове збільшення дози гартують. Регулярне проведення загартовуючих процедур. Облік індивідуальних особливостей організму при проведенні процедур, що гартують. Використання багатьох фактів впливу при проведенні процедур, що гартують.

Слайд 4: Презентация Закаливание
Слайд 4

Загартовування водою.

Тривалість від 30 секунд до 90 секунд. Температура повітря від 28-26 до 14-16 градусів. Протипоказань - ні. Результат: підвищується стійкість організму до різких перепадів температур, прискорюється відновлення після навантажень.

Слайд 5: Презентация Закаливание
Слайд 5

Загартовування повітрям.

Тривалість від 5 до1-2:00 годин. Температура повітря від 17 до негативних температур. Протипоказань - немає. Результат: підвищує стійкість організму до тривалих слабким впливів холоду.

Слайд 6: Презентация Закаливание
Слайд 6

Сонячні вани.

Тривалість від 20 хвилин до 1.5 - 2-х годин до полудня починаючи з другої половини квітня. Протипоказання - гострі запальні захворювання, підвищена збудливість нервової системи тощо Результат: підвищується стійкість організму до спеку і впливу ультрафіолетових променів.

Слайд 7: Презентация Закаливание
Слайд 7

Застереження!

Починати загартовування (будь-яке із запропонованих видів) потрібно тільки після відвідування і перевірки лікаря, так як загартовування - це тренування, а не лікування, і людям із захворюванням і зі слабким імунітетом подібні процедури можуть бути протипоказані.

Слайд 8: Презентация Закаливание
Слайд 8

Складові здоровя

СПОРТ ХАРЧУВАННЯ ОСОБИСТА ГІГІЄНА ЗАГАРТОВУВАННЯ

Список похожих презентаций

  • Яндекс.Метрика
  • Рейтинг@Mail.ru