» » » Чарльз Дарвин

Презентация на тему Чарльз Дарвин

tapinapura

Презентацию на тему Чарльз Дарвин можно скачать абсолютно бесплатно на нашем сайте. Предмет презентации : Биология. Красочные слайды и илюстрации помогут вам заинтересовать своих одноклассников или аудиторию. Для просмотра содержимого презентации воспользуйтесь плеером, или если вы хотите скачать презентацию - нажмите на соответствующий текст под плеером. Презентация содержит 5 слайдов.

скачать презентацию

Слайды презентации

Слайд 1: Презентация Чарльз Дарвин
Слайд 1

Чарльз Дарвін

ГЕНІАЛЬНИЙ ВЧЕНИЙ, БЕЗБОЖНИК ТА ВІДВАЖНИЙ ШУКАЧ ІСТИНИ

Слайд 2: Презентация Чарльз Дарвин
Слайд 2

Чарлз (Чарльз) Ро́берт Да́рвін - англійський науковець, що створив теорію еволюції і запропонував разом з Альфредом Расселом Воллесом принципи природного добору. Після досліджень у Південній Америці і на Галапагоських островах, де він був під час кругосвітньої подорожі на кораблі «Бігль»1831–1836, Дарвін опублікував книгу «Походження видів шляхом природного добору», в якій пояснював еволюційний процес принципами природного й статевого добору. Його теорія викликала жорстокі суперечки, оскільки суперечила Книзі Буття Біблі. Церква одразу ж звинуватила Дарвіна в єресі. Адже, вчений стверджував, що людина пішла від мавпи, і, більше того, людина - це звичайна тварина, тільки наділена розумом.

Слайд 3: Презентация Чарльз Дарвин
Слайд 3

Чарльз Дарвін був допитливим у всьому, що стосувалося тварин, у тому числі які вони на смак. Будучи студентом Кембриджа, Дарвін вступив в клуб гурманів, який збирався щотижня для поїдання чогось незвичайного. Там він спробував яструба і бугая, але припинив своє членство у клубі після того, як покуштував м'ясо старої сови. Однак через деякий час Дарвін продовжив свої гастрономічні вишукування в експедиції на кораблі «Бігль». Серед його обідів були пума, броненосець, агуті (чиє м'ясо він визнав найсмачнішим), птиця нанду і галапагосские черепахи.

Авраам Лінкольн та Чарльз Дарвін народилися в один день, але вчений прожив на двадцять років більше, аніж політик.

Чарльз Дарвін збирався стати священиком, а натомість створив теорію, яка нанесла великий удар по релігіозній системі світу.

Цікаві Факти

Слайд 4: Презентация Чарльз Дарвин
Слайд 4

Чарлз Дарвін присвятив своє життя вивченню тварин. Слава про нього розійшлася така, що від цікавих не рятувала навіть сільська глушина, у якій вчений любив писати свої книжки. Якось тамтешні фермери вирішили покепкувати з видатного вченого. Вони прийшли до нього й поспитали, переморгуючись: — Сер, кажуть, що ви великий учений. То чи не порадили б нам, що мусимо робити, аби наші корови давали більше молока? — Раджу завести більше котів, — не зморгнувши й оком відказав по хвильці Чарлз Дарвін. І тут же пояснив: — Корови тим більше дають молока, чим більше поїдають конюшини. Конюшини росте тим більше, чим більше вона дає насіння. Насіння тим більше, чим краще запилили конюшину джмелі. А джмелів тим більше, чим менше мишей, котрі, розорюють їхні влаштовані в землі гнізда. А мишей ловлять, шановні сусіди, звичайнісінькі коти. Фермери повернулися по домівках присоромлені. Таке буває з усяким, хто намагасться глузувати з розумнішого за себе.

Був одружений на своїй кузині Еммі Веджвут. І мав 10 дітей троє х яких померли при народженні.

Слайд 5: Презентация Чарльз Дарвин
Слайд 5

Чарльз Дарвін загинув у 73 роки, через хворобу, яка переслідувала його усе життя.

Чим більше ми пізнаємо незмінні закони природи, тим все більш неймовірними стають для нас чудеса.

Список похожих презентаций