- Людина. Особистість. Громадянин

Презентация "Людина. Особистість. Громадянин" (5 класс) – проект, доклад

Слайд 1
Слайд 2
Слайд 3
Слайд 4
Слайд 5
Слайд 6
Слайд 7

Презентацию на тему "Людина. Особистість. Громадянин" (5 класс) можно скачать абсолютно бесплатно на нашем сайте. Предмет проекта: Разные. Красочные слайды и иллюстрации помогут вам заинтересовать своих одноклассников или аудиторию. Для просмотра содержимого воспользуйтесь плеером, или если вы хотите скачать доклад - нажмите на соответствующий текст под плеером. Презентация содержит 7 слайд(ов).

Слайды презентации

Людина . Особистість Громадянин. - людина як біосоціальна істота індивідуальність,особа,особистість,персона - Громадянин та громадянство
Слайд 1

Людина . Особистість Громадянин.

- людина як біосоціальна істота індивідуальність,особа,особистість,персона - Громадянин та громадянство

Людина як біосоціальна істота
Слайд 2

Людина як біосоціальна істота

Людина (латинською мовою «людина» - homo , грецькою – anthropos ). Щоб розкрити різнобічність поняття людина , можна скористатися такими Основними характеристиками , як індивід та особистість. Індивід – це біологічна істота , кожний окремо існуючий живий організм . Людина – це живий організм , він є
Слайд 3

Людина (латинською мовою «людина» - homo , грецькою – anthropos ). Щоб розкрити різнобічність поняття людина , можна скористатися такими Основними характеристиками , як індивід та особистість. Індивід – це біологічна істота , кожний окремо існуючий живий організм . Людина – це живий організм , він є частиною природи й підпорядковується Біофізичним , біохімічним і фізіологічним закономірностям. З народження вона наділена фізичними та психічними властивостями - нахилами та здібностями. Формування людини здійснюється через спадковість і середовище в якому вона живе Теорії походження людини Еволюційна теорія . Згідно з нею людина виникла від вищих приматів – людино- подібних істот – шляхом поступових змін , під впливом природних чинників та природного відбору . Теологічна теорія . Згідно з якою людина створена Богом, або богами . Космічна теорія ( теорія зовнішнього втручання) ,яка пов’язує виникнення людей на Землі з діяльністю позаземних цивілізацій .

Індивідуальність . Особа. Особистість . Персона
Слайд 4

Індивідуальність . Особа. Особистість . Персона

Ознаки людського існування : НАЯВНІСТЬ РОЗУМУ; СОЦІАЛЬНІСТЬ; ЦІЛЕСПРЯМОВАНА ДІЯЛЬНІСТЬ; ЗДАТНІСТЬ РОЗМОВЛЯТИ,СПІЛКУВАТИСЯ; ДУХОВНІСТЬ . ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ – кожній людині притаманні особисті фізіологічні та Психологічні риси,це є унікальним втіленням загального та особистого в людині. Сутність людини
Слайд 5

Ознаки людського існування : НАЯВНІСТЬ РОЗУМУ; СОЦІАЛЬНІСТЬ; ЦІЛЕСПРЯМОВАНА ДІЯЛЬНІСТЬ; ЗДАТНІСТЬ РОЗМОВЛЯТИ,СПІЛКУВАТИСЯ; ДУХОВНІСТЬ . ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ – кожній людині притаманні особисті фізіологічні та Психологічні риси,це є унікальним втіленням загального та особистого в людині. Сутність людини не дається їй , вона створює її сама . Сформована індивідуальність – це людина , яка активно творчо виявляє себе в житті , має власну життєву позицію . Вона є частиною суспільства і його повноправним партнером . Особистість - це система соціально значущих властивостей , якостей та рис , що характеризують індивіда як продукт суспільного розвитку , й залучення його до системи соціальних відносин через активну предметну діяльність і спілкування. Персона – це особистість індивіда в тому вигляді , в якому вона представлена іншим .

Громадянин та Громадянство
Слайд 6

Громадянин та Громадянство

Громадянин – це людина , яка належить до певної країни , де вона має відповідний юридичний статус , або співвідносить себе з нею . З юридичної точки зору громадянин - це загальне поняття , а індивідуальне поняття громадянина вміщено в його громадянській позиції – у певному ставленні до різних суспіл
Слайд 7

Громадянин – це людина , яка належить до певної країни , де вона має відповідний юридичний статус , або співвідносить себе з нею . З юридичної точки зору громадянин - це загальне поняття , а індивідуальне поняття громадянина вміщено в його громадянській позиції – у певному ставленні до різних суспільних явищ і процесів з урахуванням інтересів суспільства та держави . Громадянськість - це свідоме й активне виконання громадських обов’язків розумне використання своїх громадянських прав . Громадянство – це стійкий правовий зв’язок особи з конкретною державою, який знаходить свій вияв у їхніх взаємних правах і обов’язках .

Список похожих презентаций

Педагогическая профессия и личность педагога

Педагогическая профессия и личность педагога

. “Человек – природа”. Представители этого типа имеют дело с растительными и животными организмами, микроорганизмами и условиями их существования. ...

Советы как сделать хороший доклад презентации или проекта

  1. Постарайтесь вовлечь аудиторию в рассказ, настройте взаимодействие с аудиторией с помощью наводящих вопросов, игровой части, не бойтесь пошутить и искренне улыбнуться (где это уместно).
  2. Старайтесь объяснять слайд своими словами, добавлять дополнительные интересные факты, не нужно просто читать информацию со слайдов, ее аудитория может прочитать и сама.
  3. Не нужно перегружать слайды Вашего проекта текстовыми блоками, больше иллюстраций и минимум текста позволят лучше донести информацию и привлечь внимание. На слайде должна быть только ключевая информация, остальное лучше рассказать слушателям устно.
  4. Текст должен быть хорошо читаемым, иначе аудитория не сможет увидеть подаваемую информацию, будет сильно отвлекаться от рассказа, пытаясь хоть что-то разобрать, или вовсе утратит весь интерес. Для этого нужно правильно подобрать шрифт, учитывая, где и как будет происходить трансляция презентации, а также правильно подобрать сочетание фона и текста.
  5. Важно провести репетицию Вашего доклада, продумать, как Вы поздороваетесь с аудиторией, что скажете первым, как закончите презентацию. Все приходит с опытом.
  6. Правильно подберите наряд, т.к. одежда докладчика также играет большую роль в восприятии его выступления.
  7. Старайтесь говорить уверенно, плавно и связно.
  8. Старайтесь получить удовольствие от выступления, тогда Вы сможете быть более непринужденным и будете меньше волноваться.