» » » Людина. Особистість. Громадянин

Презентация на тему Людина. Особистість. Громадянин

tapinapura

Презентацию на тему Людина. Особистість. Громадянин можно скачать абсолютно бесплатно на нашем сайте. Предмет презентации : Разные. Красочные слайды и илюстрации помогут вам заинтересовать своих одноклассников или аудиторию. Для просмотра содержимого презентации воспользуйтесь плеером, или если вы хотите скачать презентацию - нажмите на соответствующий текст под плеером. Презентация содержит 7 слайдов.

скачать презентацию

Слайды презентации

Слайд 1: Презентация Людина. Особистість. Громадянин
Слайд 1

Людина . Особистість Громадянин.

- людина як біосоціальна істота індивідуальність,особа,особистість,персона - Громадянин та громадянство

Слайд 2: Презентация Людина. Особистість. Громадянин
Слайд 2

Людина як біосоціальна істота

Слайд 3: Презентация Людина. Особистість. Громадянин
Слайд 3

Людина (латинською мовою «людина» - homo , грецькою – anthropos ). Щоб розкрити різнобічність поняття людина , можна скористатися такими Основними характеристиками , як індивід та особистість. Індивід – це біологічна істота , кожний окремо існуючий живий організм . Людина – це живий організм , він є частиною природи й підпорядковується Біофізичним , біохімічним і фізіологічним закономірностям. З народження вона наділена фізичними та психічними властивостями - нахилами та здібностями. Формування людини здійснюється через спадковість і середовище в якому вона живе Теорії походження людини Еволюційна теорія . Згідно з нею людина виникла від вищих приматів – людино- подібних істот – шляхом поступових змін , під впливом природних чинників та природного відбору . Теологічна теорія . Згідно з якою людина створена Богом, або богами . Космічна теорія ( теорія зовнішнього втручання) ,яка пов’язує виникнення людей на Землі з діяльністю позаземних цивілізацій .

Слайд 4: Презентация Людина. Особистість. Громадянин
Слайд 4

Індивідуальність . Особа. Особистість . Персона

Слайд 5: Презентация Людина. Особистість. Громадянин
Слайд 5

Ознаки людського існування : НАЯВНІСТЬ РОЗУМУ; СОЦІАЛЬНІСТЬ; ЦІЛЕСПРЯМОВАНА ДІЯЛЬНІСТЬ; ЗДАТНІСТЬ РОЗМОВЛЯТИ,СПІЛКУВАТИСЯ; ДУХОВНІСТЬ . ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ – кожній людині притаманні особисті фізіологічні та Психологічні риси,це є унікальним втіленням загального та особистого в людині. Сутність людини не дається їй , вона створює її сама . Сформована індивідуальність – це людина , яка активно творчо виявляє себе в житті , має власну життєву позицію . Вона є частиною суспільства і його повноправним партнером . Особистість - це система соціально значущих властивостей , якостей та рис , що характеризують індивіда як продукт суспільного розвитку , й залучення його до системи соціальних відносин через активну предметну діяльність і спілкування. Персона – це особистість індивіда в тому вигляді , в якому вона представлена іншим .

Слайд 6: Презентация Людина. Особистість. Громадянин
Слайд 6

Громадянин та Громадянство

Слайд 7: Презентация Людина. Особистість. Громадянин
Слайд 7

Громадянин – це людина , яка належить до певної країни , де вона має відповідний юридичний статус , або співвідносить себе з нею . З юридичної точки зору громадянин - це загальне поняття , а індивідуальне поняття громадянина вміщено в його громадянській позиції – у певному ставленні до різних суспільних явищ і процесів з урахуванням інтересів суспільства та держави . Громадянськість - це свідоме й активне виконання громадських обов’язків розумне використання своїх громадянських прав . Громадянство – це стійкий правовий зв’язок особи з конкретною державою, який знаходить свій вияв у їхніх взаємних правах і обов’язках .

Список похожих презентаций

  • Яндекс.Метрика
  • Рейтинг@Mail.ru