» » » Політичний режим Японії

Презентация на тему Політичний режим Японії

tapinapura

Презентацию на тему Політичний режим Японії можно скачать абсолютно бесплатно на нашем сайте. Предмет презентации : Обществознание. Красочные слайды и илюстрации помогут вам заинтересовать своих одноклассников или аудиторию. Для просмотра содержимого презентации воспользуйтесь плеером, или если вы хотите скачать презентацию - нажмите на соответствующий текст под плеером. Презентация содержит 15 слайдов.

скачать презентацию

Слайды презентации

Слайд 1: Презентация Політичний режим Японії
Слайд 1

Виконала: студентка МЕН-141 Ніколаєнко Юлія

Політичний режим Японії

Слайд 2: Презентация Політичний режим Японії
Слайд 2

ПЛАН

Вступ Японія Політична система Політичний режим Висновки Список використаних джерел

Слайд 3: Презентация Політичний режим Японії
Слайд 3

Вступ

Мета роботи: дослідити державний устрій, форму правління та політичний режим Японії

Слайд 4: Презентация Політичний режим Японії
Слайд 4

японія

Япо́нія — держава у Східній Азії. Офіційна назва —Япо́нська Держа́ва. Розташована на Японському архіпелазі, у північно-західній частині Тихого океану. Складається з 47 адміністративних одиниць — префектур Столиця — Токіо. Одна з найбільш технологічно розвинутих країн світу.

Слайд 5: Презентация Політичний режим Японії
Слайд 5

Політична система

Японія є унітарною демократичною національною державою з парламентською конституційною монархією. Її основний закон — Конституція 1947 року, ухвалено під тиском США після поразки країни в Другій світовій війні. За Конституцією влада в Японії поділяється на три гілки — законодавчу, виконавчу і судову. Першу представлено Парламентом, другу — Кабінетом міністрів і місцевими органами виконавчої влади, третю —Верховним і регіональними судами. Місцеві громади різних рівнів мають широкі права самоврядування.

Слайд 6: Презентация Політичний режим Японії
Слайд 6

Формальним головою держави є Імператор Японії, символ державності і національної єдності. Він позбавлений права керувати країною й виконує лише церемоніальні функції. Чинним Імператором країни є Його Величність Імператор Акіхіто. Фактичним головою держави виступає прем'єр-міністр, голова Кабінету міністрів. З 30 серпня2011 року цю посаду обіймає Нода Йосіхіко.

Слайд 7: Презентация Політичний режим Японії
Слайд 7

Імператор Акіхіто

Прем’єр-міністр Нода Йосіхіко

Слайд 8: Презентация Політичний режим Японії
Слайд 8

Політичний режим

Політичний режим Японії – демократичний. Інколи демократію називають корпоративною, оскільки в Японії капіталізація поєднана з корпоративністю. Збереження традиційних цінностей японської ментальності дало змогу країні ефективно справитися із завданнями модернізації і стати однією з найрозвинутіших демократичних країн.

Слайд 9: Презентация Політичний режим Японії
Слайд 9

Демократичний характер держави випливає з положень її преамбули, яка проголошує, що народ є суверенною владою і встановлює справжню Конституцію. Державна влада у зв'язку з цим засновується на непохитній довірі народу, її авторитет походить від народу, а повноваження здійснюються представниками народу, її благами користується народ. Це принцип, загальний для всього людства, і на ньому заснована Конституція Японії.

Слайд 10: Презентация Політичний режим Японії
Слайд 10

Численність партій компенсується однією національною особливістю: наявністю жорстких вертикальних відносин між різними елементами системи, що нагадують своєю будовою піраміду. На нижніх ярусах таких «пірамід» знаходяться різні професійні, селянські, жіночі, молодіжні організації, що замикаються на верхівці політичними партіями . Низові ланки «пірамід» постійно надають підтримку своїм партіям, комплектують їх, поширюють їх ідеологію.

Слайд 11: Презентация Політичний режим Японії
Слайд 11

Найбільшим впливом у країні користуються кілька політичних партій: ліберально-демократична партія (ЛДП), соціал-демократична партія Японії, нова партія Японії (НПЯ), демократична партія Японії (ДПЯ), нова партія Сакігаке (Провісник), комуністична партія Японії (КПЯ), партія демократичного соціалізму (ПДС), комейто (Партія чистої політики).

Слайд 12: Презентация Політичний режим Японії
Слайд 12

Статус Імператора в Японії має свої особливості. За Конституцією (ст. 1) Імператор є символом держави і єдності народу, його статус визначається волею всього народу, якому належить суверенна влада. На практиці у Імператора ще менше повноважень, ніж у монарха Великобританії, оскільки він позбавлений навіть таких традиційних для глави держави прав, як право вето, вплив на формування уряду, верховне головнокомандування збройними силами. Імператор-символ єдності народу, в повсякденному житті виконує церемоніальні функції зовнішньополітичного характеру.

Слайд 13: Презентация Політичний режим Японії
Слайд 13

Риси демократичного режиму:

існування трьох гілок влади; обов’язкова опозиція; плюралізм; багатопартійність; наявність демократичних прав і свобод; правова держава, громадянське суспільство; децентралізація; ринкова економіка.

Риси демократичного режиму в Японії:

влада поділяється на судову, виконавчу і законодавчу; вплив ментальності та традицій; в Конституції закріпленні всі права та свободи; багатопартійність і наявність опозиції; корпоративність. наявність жорстких вертикальних відносин між різними елементами системи; Японія є країною з ринковою економікою; є відкритою країною; влада імператора обмежена.

Слайд 14: Презентация Політичний режим Японії
Слайд 14

висновки

Японія є демократичною країною, оскільки вона має більшість рис демократичного режиму, але є риси, що відрізняють демократичний режим Японії: ментальність і традиції; корпоративність; наявність жорстких вертикальних відносин між різними елементами системи.

Слайд 15: Презентация Політичний режим Японії
Слайд 15

Список використаних джерел

http://uk.wikipedia.org/wiki/%DF%EF%EE%ED%B3%FF#.D0.94.D0.B5.D1.80.D0.B6.D0.B0.D0.B2.D0.BD.D0.B8.D0.B9_.D1.83.D1.81.D1.82.D1.80.D1.96.D0.B9 http://books.br.com.ua/37115 Конституція Японії

Список похожих презентаций

  • Яндекс.Метрика
  • Рейтинг@Mail.ru