Презентация на тему geom

tapinapura

Презентацию на тему geom можно скачать абсолютно бесплатно на нашем сайте. Предмет презентации : Математика. Красочные слайды и илюстрации помогут вам заинтересовать своих одноклассников или аудиторию. Для просмотра содержимого презентации воспользуйтесь плеером, или если вы хотите скачать презентацию - нажмите на соответствующий текст под плеером. Презентация содержит 12 слайдов.

скачать презентацию

Слайды презентации

Слайд 1: Презентация geom
Слайд 1

Перпендикулярність прямої і площини

Учні II курсу ЕПМ класу Боровський Данило и Панов Борис

Слайд 2: Презентация geom
Слайд 2

Зміст

Слайд 3: Презентация geom
Слайд 3

Властивості перпендикулярних прямої та площини

1. Якщо дві прямі перпендикулярні до однієї і тієї ж площини, то ці прямі паралельні. 2. Якщо площина перпендикулярна до однієї з двох паралельних прямих, то вона перпендикулярна до іншої.

Слайд 4: Презентация geom
Слайд 4

3. Якщо пряма перпендикулярна до однієї із двох паралельних площин, то вона перпендикулярна й до іншої. 4. Якщо дві різні площини перпендикулярні до однієї і тієї самої прямої, то ці площини паралельні.

Слайд 5: Презентация geom
Слайд 5
Слайд 6: Презентация geom
Слайд 6

Перпендикуляром, проведеним із даної точки на дану площину, називається відрізок, який з’єднує дану точку з точкою площини та лежить на прямій, перпендикулярній до площини. Кінець цього відрізка, який лежить у площині, називається основою перпендикуляра.

Похилою, проведеною з даної точки до даної площини, називається будь-який відрізок, який з’єднує дану точку з точкою площини та не є перпендикуляром до площини. Кінець цього відрізка, який лежить у площині, називається основою похилої.

Проекцією похилої на площину , називається відрізок, який з’єднує основи перпендикуляра та похилої, проведених з однієї і тієї ж точки.

Слайд 7: Презентация geom
Слайд 7

КУТ МІЖ ПРЯМОЮ ТА ПЛОЩИНОЮ

Кутом між прямою і площиною називають кут між прямою та її проекцією на площину. 1) Якщо пряма паралельна площині або належить їй, то вважають, що кут між такою прямою і площиною дорівнює 0°. 2) Якщо пряма перпендикулярна площині, то кут між ними дорівнює 90°.

Слайд 8: Презентация geom
Слайд 8

ПЕРПЕНДИКУЛЯР ДО ПЛОЩИНИ

Пряма, яка перетинає площину, називається перпендикулярною до цієї площини, якщо вона перпендикулярна до будь-якої прямої, яка лежить у цій площині. Пряма а перпендикулярна до площини α.

Слайд 9: Презентация geom
Слайд 9

ТЕОРЕМА ПРО ТРИ ПЕРПЕНДИКУЛЯРИ

Якщо пряма, яка лежить у площині, перпендикулярна до проекції похилої на цю площину, то вона перпендикулярна і до самої похилої. І навпаки: якщо пряма, яка лежить у площині, перпендикулярна до похилої, то вона перпендикулярна і до самої проекції на цю площину.

Слайд 10: Презентация geom
Слайд 10
Слайд 11: Презентация geom
Слайд 11
Слайд 12: Презентация geom
Слайд 12

Список похожих презентаций

  • Яндекс.Метрика
  • Рейтинг@Mail.ru