Презентация на тему Гума

Презентацию на тему Гума можно скачать абсолютно бесплатно на нашем сайте. Предмет презентации : Химия. Красочные слайды и илюстрации помогут вам заинтересовать своих одноклассников или аудиторию. Для просмотра содержимого презентации воспользуйтесь плеером, или если вы хотите скачать презентацию - нажмите на соответствующий текст под плеером. Презентация содержит 14 слайдов.

скачать презентацию

Слайды презентации

Слайд 1: Гума
Слайд 1
Гума

Виконали: Баша Г., Грибкова С., Овчаренко П., Сулакова Д. Учениці 11-А класа ЗОШ № 25 Краматорськ 2018

ДОСЛІДНИЦЬКИЙ ПРОЕКТ

Слайд 2: Гума
Слайд 2
Визначення

Гума (від лат. resina «смола») — еластичний матеріал, що отримується вулканізацією каучуку.

Слайд 3: Гума
Слайд 3
Хімічна будова
Слайд 4: Гума
Слайд 4

У 1839 році американський винахідник Чарльз Гудьір знайшов спосіб температурної стабілізації еластичності каучуку — змішуванням сирого каучуку з сіркою і подальшим нагріванням. Цей метод отримав назву вулканізація, і, ймовірно, є першим промисловим процесом полімеризації. Продукт, що отримується в результаті вулканізації, був названий гумою. Після відкриття Гудьіра гума стала широко використовуватися в машинобудуванні в якості різноманітних ущільнювачів і рукавів і зароджується в електротехніці, індустрія якій гостро потребувала в хорошому ізоляційному еластичному матеріалі для виготовлення кабелів.

Винахід гуми
Слайд 5: Гума
Слайд 5
Чарльз Г.
Слайд 6: Гума
Слайд 6
Хімічний склад

Отримують з натурального або синтетичного каучуку методом вулканізації — змішуванням з вулканізуючою речовиною (зазвичай з сіркою) з подальшим нагріванням.

Слайд 7: Гума
Слайд 7

Натуральний КАУЧУК

Слайд 8: Гума
Слайд 8

Синтетичний каучук

Слайд 9: Гума
Слайд 9
Лебедєв С.

На початку 20 століття зріс попит і на натуральний каучук, так як на той момент вся гума виготовлялася з соку тропічних дерев. Тому, гума та натуральний каучук вважалися досить дорогим матеріалом. Тільки в кінці 20-х років російським ученим Лебедєвим С.В. при хімічної реакції - полімеризації бутадієну-1,3 на натриєвом каталізаторі були отримані зразки першого натрій-бутадієновий синтетичного каучуку

Слайд 10: Гума
Слайд 10

Гуму отримують гол. чин. Вулканизацією композицій (гумових сумішей), основу яких (зазвичай 20-60% по масі) складають каучуки. Ін. компоненти гумових сумішей-вулканізуючих агентів, прискорювачі і активатори вулканизаціі (див. Вулканізація), наповнювачі, проти-старителі, пластифікатори (та пом'якшувальні засоби). До складу сумішей можуть також входити регенерат (пластичний продукт регенерації гуми, здатний до повторної вулканізації), сповільнювачі подвулканизаціі, модифікатори, барвники, пороутворювачі, антипірени, запашні речовини й ін. інгредієнти, загальне число яких може досягати 20 і більше

Слайд 11: Гума
Слайд 11
Властивості

Гуму можна розглядати як зшиту колоїдну систему, в до-рій каучук становить дисперсійне середовище, а наповнювачі-дисперсну фазу. Найважливіше св-во гуми - висока еластичність, тобто здатність до великих оборотних деформацій в широкому інтервалі т-р (див. Високоеластичне стан). Гума поєднує в собі св-ва твердих тіл (пружність, стабільність форми), рідин (аморфність, висока деформованість при малому об'ємному стисненні) і газів(підвищення пружності вулканизац. сіток із зростанням т-ри, энтропийная природа пружності).

Слайд 12: Гума
Слайд 12
зАСТОСування

Гумові вироби широко застосовують в усіх Гглузях виробництва. Найголовнішім споживачем гуми є автотракторного промисловість. Для виготовлення покрішок, камер, амортізаторів тракторів, автомобилей, комбайнів, автобусів и тролейбусів вітрачається до 80% виробництва каучуку. У сучасности автомобілі застосовують до 200 деталей, Виготовлення з гумі: ущільнювальні прокладки, кільця, муфти, мембрану, прівідні паси та ін. Багато гуми використовують для виготовлення виробів електротехнічної промісловості - ізоляції кабелів, проводів, ізоляційніх труб; у побуті (гумове взуття) та ін.

Слайд 13: Гума
Слайд 13
Взуття Шини
Слайд 14: Гума
Слайд 14

ДЖЕРЕЛА ІНФОРМАЦІЇ

  • Яндекс.Метрика
  • Рейтинг@Mail.ru