- Етапи проведення переговорів

Презентация "Етапи проведення переговорів" по менеджменту – проект, доклад

Слайд 1
Слайд 2
Слайд 3
Слайд 4
Слайд 5
Слайд 6
Слайд 7
Слайд 8
Слайд 9
Слайд 10
Слайд 11
Слайд 12

Презентацию на тему "Етапи проведення переговорів" можно скачать абсолютно бесплатно на нашем сайте. Предмет проекта: Менеджмент. Красочные слайды и иллюстрации помогут вам заинтересовать своих одноклассников или аудиторию. Для просмотра содержимого воспользуйтесь плеером, или если вы хотите скачать доклад - нажмите на соответствующий текст под плеером. Презентация содержит 12 слайд(ов).

Слайды презентации

Етапи проведення переговорів
Слайд 1

Етапи проведення переговорів

ВСТУП. Переговори стають частиною нашого повсякденного життя…. Цього вимагають такі життєві реалії, як багатопартійність в політиці і ринкові відносини в економіці. На сьогоднішній день вже більшість рішень досягається шляхом переговорів, на які покладаються певні надії, що вони приведуть до розумно
Слайд 2

ВСТУП. Переговори стають частиною нашого повсякденного життя…

Цього вимагають такі життєві реалії, як багатопартійність в політиці і ринкові відносини в економіці. На сьогоднішній день вже більшість рішень досягається шляхом переговорів, на які покладаються певні надії, що вони приведуть до розумної згоди.

Щоб переговори стали можливими, обов'язково мають бути наявні необхідні умови: зацікавлені сторони, що залежать одна від одної відсутність домінування однієї із сторін уміння чітко викладати свої думки наявність розумних меж, у рамках яких можна діяти уміння працювати в команді реалістичний погляд н
Слайд 3

Щоб переговори стали можливими, обов'язково мають бути наявні необхідні умови:

зацікавлені сторони, що залежать одна від одної відсутність домінування однієї із сторін уміння чітко викладати свої думки наявність розумних меж, у рамках яких можна діяти уміння працювати в команді реалістичний погляд на події і т.ін.

Правильне проведення переговорного процесу передбачає проходження декількох етапів: Підготовка до початку переговорів. Початок переговорів і вибір стилю і методу їх проведення. Пошук компромісного рішення. Завершення переговорів та аналіз їх результатів. Розглянемо кожен етап окремо…
Слайд 4

Правильне проведення переговорного процесу передбачає проходження декількох етапів:

Підготовка до початку переговорів. Початок переговорів і вибір стилю і методу їх проведення. Пошук компромісного рішення. Завершення переговорів та аналіз їх результатів. Розглянемо кожен етап окремо…

Підготовка до переговорів. Особливості цього етапу пов'язані із: з'ясуванням мети переговорів конкретних інтересів намірів учасників добором методів їх проведення прогнозуванням імовірних проблем у взаємодії учасників переговорів способів узгодження їх інтересів Усе це має бути підпорядковане досягн
Слайд 5

Підготовка до переговорів.

Особливості цього етапу пов'язані із: з'ясуванням мети переговорів конкретних інтересів намірів учасників добором методів їх проведення прогнозуванням імовірних проблем у взаємодії учасників переговорів способів узгодження їх інтересів Усе це має бути підпорядковане досягненню очікуваних результатів.

Найраціональнішою є позиція, що мета переговорів полягає не в перемозі протилежної сторони, а в досягненні рівноправної, прийнятної для їх учасників угоди.
Слайд 6

Найраціональнішою є позиція, що мета переговорів полягає не в перемозі протилежної сторони, а в досягненні рівноправної, прийнятної для їх учасників угоди.

Початок переговорів і вибір стилю і методу їх проведення. Процес ведення переговорів пов'язаний із прямою взаємодією опонентів або взаємодією при участі третьої сторони. Розглянемо цей процес, розбивши його на декілька під етапів: А) Уточнення інтересів і позицій сторін. Незважаючи на плідну підгото
Слайд 7

Початок переговорів і вибір стилю і методу їх проведення.

Процес ведення переговорів пов'язаний із прямою взаємодією опонентів або взаємодією при участі третьої сторони. Розглянемо цей процес, розбивши його на декілька під етапів: А) Уточнення інтересів і позицій сторін. Незважаючи на плідну підготовку, на цьому періоді ведення переговорів відбувається обмін інформацією, точками зору і позиціями сторін. Б) Етап обговорення. На цьому етапі учасники переговорів повинні виробити основні параметри спільного вирішення проблеми. Не в останню чергу професіоналізм учасників переговорів залежить від їхнього уміння слухати, уміння переконувати, уміння ставити запитання.

Виділяють чотири основних стиля: жорсткий стиль м’який стиль торговий стиль стиль співробітництва. У разі успішного завершення цього етапу переговорів відбувається перехід до третього його етапу. В залежності від того, як ви визначите свої, а також вашого опонента наміри і оціните можливості їх реал
Слайд 8

Виділяють чотири основних стиля: жорсткий стиль м’який стиль торговий стиль стиль співробітництва

У разі успішного завершення цього етапу переговорів відбувається перехід до третього його етапу.

В залежності від того, як ви визначите свої, а також вашого опонента наміри і оціните можливості їх реалізації, ви можете вибрати найбільш оптимальний для вас стиль ведення переговорів.

Досягнення угоди. Досягнення угоди можливе на основі трьох типів рішення: серединного асиметричного принципово нового рішення. На базі знайдених варіантів щодо ключових проблемних питань конфліктуючі сторони приступають до розробок підсумкових домовленостей. Це повинен бути остаточний вибір, що знах
Слайд 9

Досягнення угоди.

Досягнення угоди можливе на основі трьох типів рішення: серединного асиметричного принципово нового рішення.

На базі знайдених варіантів щодо ключових проблемних питань конфліктуючі сторони приступають до розробок підсумкових домовленостей. Це повинен бути остаточний вибір, що знаходиться в зоні припустимих для кожної із сторін рішень, які можуть викликати схвалення опонентів.

Завершення переговорів. Цей етап передбачає аналіз і оцінювання результатів переговорів, реалізацію досягнутих домовленостей. У переговорній практиці прийнято вважати підписаний документ свідченням плідності переговорів. Проте наявність документа не є показником успішності переговорів, а його відсут
Слайд 10

Завершення переговорів.

Цей етап передбачає аналіз і оцінювання результатів переговорів, реалізацію досягнутих домовленостей. У переговорній практиці прийнято вважати підписаний документ свідченням плідності переговорів. Проте наявність документа не є показником успішності переговорів, а його відсутність — провалу. Все залежить від функціонального навантаження переговорів. Успішними вважаються переговори, за яких обидві сторони високо оцінюють їх результати. Не менш важливими показниками успішності переговорів є ступінь розв'язання проблем, дотримання сторонами взятих на себе зобов'язань.

Успіх переговорів не в останню чергу залежить від принципових відносин співрозмовників до переговорів взагалі і від їх поведінки в конкретній ситуації. Протягом багаторічної практики вироблені певні правила ведення переговорів, нехтувати якими не прийнято. ВИСНОВОК.
Слайд 11

Успіх переговорів не в останню чергу залежить від принципових відносин співрозмовників до переговорів взагалі і від їх поведінки в конкретній ситуації. Протягом багаторічної практики вироблені певні правила ведення переговорів, нехтувати якими не прийнято.

ВИСНОВОК.

Дякую за увагу !
Слайд 12

Дякую за увагу !

Список похожих презентаций

Правила спілкуванняфахівця при проведеннізустрічей, переговорів, прийомів

Правила спілкуванняфахівця при проведеннізустрічей, переговорів, прийомів

Підготовка до переговорів зазвичай ділиться на три етапи: на першому етапі слід зібрати всю необхідну інформацію, розібратися які стоять перед учасниками ...
Финансовый менеджмент

Финансовый менеджмент

1. Цели, задачи и содержание финансового менеджмента. Под финансовым менеджментом понимают: систему управления формированием, распределением и использованием ...
Стратегический менеджмент

Стратегический менеджмент

. в каком положении предприятие находится в настоящее время? в каком положении оно хотело бы находиться через три, пять, десять лет? каким способом ...
Международный менеджмент

Международный менеджмент

Структура международного менеджмента охватывающие пять основных сфер управления фирменным бизнесом:. исследование, анализ и оценка внешней среды бизнеса ...
Коммуникационный менеджмент

Коммуникационный менеджмент

Раздел 1. КОММУНИКАЦИИ И КОММУНИКАЦИОННЫЙ МЕНЕДЖМЕНТ. По подсчетам специалистов, 73% американских, 63% английских, 85% японских руководителей считают, ...

Советы как сделать хороший доклад презентации или проекта

  1. Постарайтесь вовлечь аудиторию в рассказ, настройте взаимодействие с аудиторией с помощью наводящих вопросов, игровой части, не бойтесь пошутить и искренне улыбнуться (где это уместно).
  2. Старайтесь объяснять слайд своими словами, добавлять дополнительные интересные факты, не нужно просто читать информацию со слайдов, ее аудитория может прочитать и сама.
  3. Не нужно перегружать слайды Вашего проекта текстовыми блоками, больше иллюстраций и минимум текста позволят лучше донести информацию и привлечь внимание. На слайде должна быть только ключевая информация, остальное лучше рассказать слушателям устно.
  4. Текст должен быть хорошо читаемым, иначе аудитория не сможет увидеть подаваемую информацию, будет сильно отвлекаться от рассказа, пытаясь хоть что-то разобрать, или вовсе утратит весь интерес. Для этого нужно правильно подобрать шрифт, учитывая, где и как будет происходить трансляция презентации, а также правильно подобрать сочетание фона и текста.
  5. Важно провести репетицию Вашего доклада, продумать, как Вы поздороваетесь с аудиторией, что скажете первым, как закончите презентацию. Все приходит с опытом.
  6. Правильно подберите наряд, т.к. одежда докладчика также играет большую роль в восприятии его выступления.
  7. Старайтесь говорить уверенно, плавно и связно.
  8. Старайтесь получить удовольствие от выступления, тогда Вы сможете быть более непринужденным и будете меньше волноваться.

Информация о презентации

Ваша оценка: Оцените презентацию по шкале от 1 до 5 баллов
Дата добавления:15 сентября 2018
Категория:Менеджмент
Содержит:12 слайд(ов)
Поделись с друзьями:
Скачать презентацию
Смотреть советы по подготовке презентации