Презентация на тему Артюр Рембо

tapinapura

Презентацию на тему Артюр Рембо можно скачать абсолютно бесплатно на нашем сайте. Предмет презентации : Литература. Красочные слайды и илюстрации помогут вам заинтересовать своих одноклассников или аудиторию. Для просмотра содержимого презентации воспользуйтесь плеером, или если вы хотите скачать презентацию - нажмите на соответствующий текст под плеером. Презентация содержит 12 слайдов.

скачать презентацию

Слайды презентации

Слайд 1: Презентация Артюр Рембо
Слайд 1
Слайд 2: Презентация Артюр Рембо
Слайд 2

Артюр Рембо

Слайд 3: Презентация Артюр Рембо
Слайд 3

Початок історії шаленств

Артюр Рембо народився у 1854 році на півночі Франції у провінційному містечку Шарлевілі. Дитинство й отроцтво пройшли в будинку діда по матері. Гіркота життєвої і творчої долі Рембо була визначена ще у дитинстві. Хлопець з відразою ставився до всього навколо: традицій буржуазного суспільства, сімейного укладу. Система обману і закостенілості назавжди відштовхнула його і від сім'ї, і від рідного міста. Роки, проведені в колежі, були для нього часом духовного і фізичного росту. Рембо з ранку до ночі просиджував у публічній міській бібліотеці Шарлевіля, читаючи французьких соціалістів, пригодницькі романи, окультні книги. Він навчався з легкістю, отримував почесні премії і грамоти, писав вірші латиною. Це був найяскравіший і найщасливіший час у житті Рембо.

Слайд 4: Презентация Артюр Рембо
Слайд 4

Дружба з П. Верленом

В кінці вересня 1871 року Артюр Рембо вирушив до Парижу на запрошення видатного французького поета-символіста Поля Верлена. Верлен і Рембо наскільки здружилися, що невдовзі покинули Париж і вирушили до Лондона.Сміливий і безвідповідалбний геній – юнак з дірками в кишенях, який мав в голові «лиш рими», мандрував без мети.

Слайд 5: Презентация Артюр Рембо
Слайд 5

Поет - бунтівник

А. Рембо був послідовним бунтівником, рішуче відмовлявся від усіх форм цивілізації. Із захватом юнак зустрів звістку про Паризьку комуну, він співчував усім, хто страждає.

Слайд 6: Презентация Артюр Рембо
Слайд 6

Прагнення осягнути універсальність буття

Образ суспільства майже зовсім зникає з його творів. Може здатися, що останні поезії Рембо — це ніби мандрівні замальовки, зроблені дуже спостережливим поетом підчас його поневірянь.Ось Брюссель, у якому так часто бував Рембо; ось мандрівник, утомившись, п'є («Сльоза» ось він розповідає про свої думки , про «юне подружжя», можливо, зустрінуте по дорозі («Мішель і Крістіна» Утім, в «Останніх віршах») Рембо зовсім реальні, конкретні враження абстрагуються до рівня символу, який означає чи то «пейзаж душі», чи то пейзаж Всесвіту.

Слайд 7: Презентация Артюр Рембо
Слайд 7

“Я потонув тоді в поемі моря”

Найповніше новизну поетичної свідомості А. Рембо виражає вірш “П’яний корабель”. В його основі – внутрішній монолог корабля, це один із способів виказати свої враження . Небезпечні пригоди можуть його знищити, але дають найпотаємніше.

Слайд 8: Презентация Артюр Рембо
Слайд 8

“Корабель – Поет” стає відкритим усім типам переживань, усім духовним експерементам

Слайд 9: Презентация Артюр Рембо
Слайд 9

“Голосівки”- маніфест символізму

В поезії “Голосівки” поєднались кольори, запахи і звуки. Рембо розхитував уявлення про формальну досконалість поезії, знищив межу між поезією і прозою як основними типами організації художнього мовлення. Він був одним із перших французьких поетів, який почав писати верлібром.

Слайд 10: Презентация Артюр Рембо
Слайд 10

Художня форма творів

«Ясновидіння» призвело поета до розхитування основ традиційної системи віршування . Зберігаючи часом риму, Рембо впроваджує асонанси, дванадцятискладовий рядок замінює одинадцяти-, десяти-, восьмискладовим, застосовує скорочений рядок, який підпорядковує пісенним, розмовним ритмам, інколи не дотримується пунктуації і взагалі демонструє незалежність від «правил».

Слайд 11: Презентация Артюр Рембо
Слайд 11

Поетична революція

Сутність політичної революції А. Рембо полягає у свіжості почуттів, переживань. Поета приголомшує розмаїття барв, запахів, звуків – то огидних, то прекрасних

Слайд 12: Презентация Артюр Рембо
Слайд 12

Список похожих презентаций