» » » Трансформатор

Презентация на тему Трансформатор

tapinapura

Презентацию на тему Трансформатор можно скачать абсолютно бесплатно на нашем сайте. Предмет презентации : Физика. Красочные слайды и илюстрации помогут вам заинтересовать своих одноклассников или аудиторию. Для просмотра содержимого презентации воспользуйтесь плеером, или если вы хотите скачать презентацию - нажмите на соответствующий текст под плеером. Презентация содержит 14 слайдов.

скачать презентацию

Слайды презентации

Слайд 1: Презентация Трансформатор
Слайд 1

« Трансформатор »

(від лат. transformo - перетворювати)

Слайд 2: Презентация Трансформатор
Слайд 2

Зміст : Трансформатор 1 - Застосування - ККД

Історична довідка

- Дослід Майкла Фарадея , Яблочков П. М

Будова й принцип дії

Різновиди

- Силовий трансформатор

- Узгоджувальний трансформатор

- Автотрансформатор

- Вимірювальний трансформатор

- Імпульсний трансформатор

- Резонансний трансформатор

Приклади *

Слайд 3: Презентация Трансформатор
Слайд 3

Трансформатор — пристрій для перетворення параметрів (амплітуд і фаз) напруг і струмів

Зміст 2

Слайд 4: Презентация Трансформатор
Слайд 4

3

Трансформатори широко застосовуються в лініях електропередач, в розподільних та побутових пристроях. При високій напрузі й малій силі струму передача електроенергії відбувається з меншими втратами. Тому, зазвичай лінії електропередач є високовольтними. Трансформатори знайшли застосування також у різних випрямних, підсилювальних, сигналізаційних та інших пристроях.

Слайд 5: Презентация Трансформатор
Слайд 5

4

Коефіцієнт корисної дії сучасних трансформаторів, особливо підвищеної потужності, вельми високий і досягає значень 0,95…0,996.

Слайд 6: Презентация Трансформатор
Слайд 6

5

У 1831 році англійським фізиком Майклом Фарадеєм при проведенні ним основоположних досліджень було відкрите явище електромагнітної індукції, що лежить в основі принципу роботи електричного трансформатора. Вперше трансформатори, як такі були продемонстровані в 1882 році ,хоча ще в 1876 році Яблочков П. М. аналогічний пристрій для створених ним освітлювальних пристроїв — «свічок Яблочкова» .

Слайд 7: Презентация Трансформатор
Слайд 7

6

Будова та принцип дії

Найпростіший трансформатор складається з обмоток на спільному осерді. Одна з обмоток під'єднана до джерела змінного струму. Ця обмотка називається первинною. Інша обмотка, вторинна, служить джерелом струму для навантаження.

Слайд 8: Презентация Трансформатор
Слайд 8

7

Силовий трансформатор - стаціонарний прилад, трансформатор з двома або більше обмотками, який за допомогою електромагнітної індукції перетворює систему змінної напруги та струму в іншу систему змінної напруги та струму

Слайд 9: Презентация Трансформатор
Слайд 9

8

Автотрансформатор - трансформатор, дві або більше обмоток якого мають спільну частину

умовне позначення

Слайд 10: Презентация Трансформатор
Слайд 10

9

Узгоджувальний трансформатор — трансформатор, призначений для вмикання між двома колами з різними імпедансами з метою оптимізації потужності сигналу, що пересилається

Слайд 11: Презентация Трансформатор
Слайд 11

10

Вимірювальний трансформатор – трансформатор, призначений для пересилання інформаційного сигналу вимірювальним приладам, лічильникам,пристроям захисту.

Слайд 12: Презентация Трансформатор
Слайд 12

11

Імпульсний трансформатор — трансформатор з феромагнітним осердям, для перетворення імпульсів електричного струму або напруги з тривалістю імпульсу до десятків мікросекунд з мінімальним спотворенням форми імпульсу. Імпульсні трансформатори в радіолокації, імпульсному радіозв'язку, автоматиці і обчислювальній техніці служать для узгодження джерела імпульсів з навантаженням, зміни полярності імпульсів, розділення електричних ланцюгів по постійному і змінному струму додавання сигналів, запалювання імпульсних ламп

Слайд 13: Презентация Трансформатор
Слайд 13

12

Резонансний трансформатор — трансформатор, що працює на резонансній частоті коливального контура утвореного однією або декількома із його обмоток підключенням до електричного конденсатора.

Слайд 14: Презентация Трансформатор
Слайд 14

13

Трансформатор Тесли

Котушка Удена

Трансформатор рядкової розгортки

Список похожих презентаций

  • Яндекс.Метрика
  • Рейтинг@Mail.ru