Презентация на тему Телескоп

Презентацию на тему Телескоп можно скачать абсолютно бесплатно на нашем сайте. Предмет презентации : Астрономия. Красочные слайды и илюстрации помогут вам заинтересовать своих одноклассников или аудиторию. Для просмотра содержимого презентации воспользуйтесь плеером, или если вы хотите скачать презентацию - нажмите на соответствующий текст под плеером. Презентация содержит 8 слайдов.

скачать презентацию

Слайды презентации

Слайд 1: Презентация Телескоп
Слайд 1

Виконали: учениця 11-Б класу ЗОШ №8 Лесік Марина

Телескоп
Слайд 2: Презентация Телескоп
Слайд 2
Що таке телескоп?

Телескоп - прилад, призначений для спостереження небесних світил. За конструкцією поділяють телескопи на: Рефрактори(лінзові) Ррефлектори(дзеркальні) Дзеркально-лінзові

Слайд 3: Презентация Телескоп
Слайд 3

Прилад для спостереження віддалених об'єктів, був вперше сконструйований у 1608 році трьома винахідниками — Гансом Ліпперсгеєм, Захарієм Янсеном та Джейкобом Метьюсом. Значно вдосконалений Галілео Галілеєм у 1609 році.

Слайд 4: Презентация Телескоп
Слайд 4

Назва «телескоп» запропонував у 1611 грецький математик Джованні Демізіані для одного з інструментів Галілея , показаному на банкеті в Академії деї Лінчеї. Сам Галілей використовував для своїх телескопів латинський термін perspicillum.

Слайд 5: Презентация Телескоп
Слайд 5
Рефрактор

Це телескоп, у якому для створення зображення використовують лінзи. Їх використовують для візуальних, фотографічних, а з деякими обмеженнями — для спектральних та інших спостережень.

Слайд 6: Презентация Телескоп
Слайд 6
Рефлектор

Телескоп,у якому для створення зображення використовують дзеркало. Вперше рефлектор побудував Ісаак Ньютон близько 1670.

Слайд 7: Презентация Телескоп
Слайд 7

Телескоп має три основні призначення: Збирати випромінювання від небесних світил на приймальний пристрій (око, фотографічну пластинку, спектрограф і ін.); Будувати у своїй фокальній площині зображення обєкта або певної ділянки неба; Допомогти розрізняти обєкти, розташовані на близькій кутовій відстані один від одного, що непомітно неозброєним оком.

  • Яндекс.Метрика
  • Рейтинг@Mail.ru