Презентация на тему Млечный путь

Презентацию на тему Млечный путь можно скачать абсолютно бесплатно на нашем сайте. Предмет презентации : Астрономия. Красочные слайды и илюстрации помогут вам заинтересовать своих одноклассников или аудиторию. Для просмотра содержимого презентации воспользуйтесь плеером, или если вы хотите скачать презентацию - нажмите на соответствующий текст под плеером. Презентация содержит 16 слайдов.

скачать презентацию

Слайды презентации

Слайд 1: Презентация Млечный путь
Слайд 1

Презентація На тему: «Чумацький шлях» Учениці 11-А класу СЗШ №253 м. Києва Федоренко Марії

Слайд 2: Презентация Млечный путь
Слайд 2

Чумацький Шлях — одна з багаточисельних галактик Всесвіту. Є спіральною галактикою з перекладкою типу SBbc за класифікацією Хаббла (підтверджено у 2005 році космічним телескопом Лаймана Спіцера, який показав, що центральна перекладка нашої Галактики є більшою, ніж вважалось раніше) і разом з галактикою Андромеди і галактикою Трикутника, а також декількома меншими галактиками - супутниками утворюють Місцеву Групу Галактик, яка, в свою чергу, входить у Надскупчення Діви.

Слайд 4: Презентация Млечный путь
Слайд 4

Параметри Галактики:

основний диск Чумацького Шляху складає близько 80 000 - 100 000 світлових років у діаметрі; 250 000 — 300 000 світлових років у периметрі; товщина диску - 1 000 світлових років; маса Молочного Шляху складає близько 3×1012 мас Сонця або 6×1042 кг; Наша Галактика налічує від 200 до 400 мільярдів зірок; відстань від Сонця до галактичного центру 26000 ± 1400 світлових років; галактичний період обертання Сонця 2,25−2,50×108 років.

Слайд 6: Презентация Млечный путь
Слайд 6

ГАЛО: “зовнішня оболонка” Галактики, більш розріджена; сферичної форми; межі Молочного Шляху визначаються розмірами гало; складається переважно з дуже старих, неяскравих зірок, які зустрічаються поодинці та у скупченнях. Зірки і скупчення рухаються навколо центру по витягнутим орбітам дуже повільно.

Слайд 7: Презентация Млечный путь
Слайд 7

ДИСК: обертається швидше (порівняно з гало): швидкість його обертання неоднакова на різних відстанях від центру; маса диску дорівнює 150 мільярдам мас Сонця; в площині диску сконцентровані молоді зірки та їх системи, серед них є багато яскравих і гарячих зірок; основний хімічний елемент – Гідроген, ¼ - Гелій

Слайд 8: Презентация Млечный путь
Слайд 8

ЯДРО: характерною є велика концентрація зірок; вивчають лише за допомогою інфрачервоного випромінювання, бо видима частина випромінювання прихована під шарами потужної поглинаючої матерії; в центрі припускають існування чорної дірки, масою біля мільйона мас Сонця; в центрі знаходиться яскраве радіоджерело Стрілець А, виникнення якого пов’язують з активністю ядра

Слайд 9: Презентация Млечный путь
Слайд 9

Рентгенівське випромінювання з галактичного центру

Слайд 10: Презентация Млечный путь
Слайд 10

Сонце знаходиться між двома спіральними рукавами: рукавом Стрільця і рукавом Персея; відстань від Сонця до центру Галактики становить 22-28 тис. світлових років, тобто Сонце - посередині між центром і краєм диска; відносно найближчих зір Сонце рухається зі швидкістю 16 км/с у напрямку сузір’я Геркулес; відносно центру Галактики Сонце обертається зі швидкістю 200-250 км/с в напрямку на сузір’я Лебедя, здійснюючи один оберт приблизно за 200 млн. років. Отже за все існування Земля облетіла центр Галактики не більше 30 разів; Сонце жодного разу не потрапило у спіральні рукави, що сприятливо для Землі.

Положення Сонця в Галактиці

Слайд 12: Презентация Млечный путь
Слайд 12

Галактика Чумацький шлях випромінює у всіх діапазонах електромагнітної шкали хвиль

Слайд 13: Презентация Млечный путь
Слайд 13
Сусіди Галактики:
Слайд 14: Презентация Млечный путь
Слайд 14

Туманність Андромеди – найближча спіральна галактика

Слайд 15: Презентация Млечный путь
Слайд 15

Галактика Мала Магелланова Хмара

Слайд 16: Презентация Млечный путь
Слайд 16

Галактика Колесо Возу

Галактика Барнара

Галактика Секстант

Галактика Скульптор

  • Яндекс.Метрика
  • Рейтинг@Mail.ru