» » » Професія кравець, закрійник

Презентация на тему Професія кравець, закрійник

Презентацию на тему Професія кравець, закрійник можно скачать абсолютно бесплатно на нашем сайте. Предмет презентации : Разные. Красочные слайды и илюстрации помогут вам заинтересовать своих одноклассников или аудиторию. Для просмотра содержимого презентации воспользуйтесь плеером, или если вы хотите скачать презентацию - нажмите на соответствующий текст под плеером. Презентация содержит 12 слайдов.

скачать презентацию

Слайды презентации

Слайд 1: Презентация Професія кравець, закрійник
Слайд 1

Моя професія : Кравець; закрійник

Підготувала Учениця групи Ш-71 Дякова Аліна

Слайд 2: Презентация Професія кравець, закрійник
Слайд 2

1.Загальна характеристика професії 2. Заробіток. 3. Перспективи зайнятості. 4. Моя група . 5. Наші виробничі дні. 6. Мої вироби на етапі закінчення . 7. Наша теорія.

Зміст
Слайд 3: Презентация Професія кравець, закрійник
Слайд 3

Виготовлення одягу – одне із стародавніх ремесел. В прадавні часи виник одяг - один з атрибутів життя людини. Матеріали і спосіб виробництва зумовлювали форми одягу, який був примітивним і нескладний за конструкцією. На протязі часу виготовлення одягу залишалось кустарним виробництвом, де всю роботу виконував один майстер-кравець. В ХІХ - на початку ХХ сторіччя заможні верстви населення вже замовляли виготовлення одягу в модних майстернях. Згодом, коли виникла потреба у масовому виготовленні одягу для всіх верств населення, в майстернях відбувся перерозподіл праці, з’явилися спеціалізовані професії-кравець, швачка, закрійник, художник-модельєр.

Загальна характеристика професії

Слайд 4: Презентация Професія кравець, закрійник
Слайд 4

Кравці , закрійники — це фахівці, які можуть виконати технологічну обробку будь-якого, навіть найскладнішого, вузла одягу і зібрати всі його деталі в готовий виріб. Потрібно мати схильність до творчої діяльності, інтерес до нового, здібність до нестандартного мислення, розвинений окомір, художній смак і сприйняття кольору. Багато у чому успіх праці кравця залежить від уміння спілкуватися з клієнтами, помічати особливості їх стану, поведінки і характеру.

Кравець; закрійник

Слайд 5: Презентация Професія кравець, закрійник
Слайд 5

Заробіток. Заробіток закрійника залежить від кваліфікації, складності та обсягів виконуваних робіт. Розмір реальної заробітної плати відрізняється також залежно від конкретного місця роботи: державний чи приватний сектор (ательє, салон моди ін.). Заробітна плата в комерційних структурах обумовлюється в договорі, що укладається при прийомі на роботу. У висококваліфікованих закрійників заробітна плата значно вища, ніж у малокваліфікованих. Це також стимулює закрійників до підвищення своєї кваліфікації.

Слайд 6: Презентация Професія кравець, закрійник
Слайд 6

Перспективи зайнятості. Закрійники працюють на підприємствах швейної промисловості, в ател'є, салонах, у невеликих приватних фірмах, як приватні підприємці, як викладачі спеціальності в освітніх установах. Досвідчені закрійники можуть займатися індивідуальною трудовою діяльністю, очолювати приватне мале підприємство. Є потреба на ринку праці в досвідчених фахівцях за цією професією.

Слайд 7: Презентация Професія кравець, закрійник
Слайд 7

Моя група Кравців, закрійників Ш-71

Слайд 8: Презентация Професія кравець, закрійник
Слайд 8

Наші виробничі дні

Слайд 10: Презентация Професія кравець, закрійник
Слайд 10

Мої вироби на етапі закінчення

1 . Нічна сорочка 2. Кишеня з відрізним бочком

Слайд 11: Презентация Професія кравець, закрійник
Слайд 11

Наша теорія перед виготовлення виробу на виробничому навчанні

Обробка кишень схема та опис строчок ( Технологія виготовлення швейних виробів) Конструювання спідниці « Малий дзвін» ( Конструювання )

Слайд 12: Презентация Професія кравець, закрійник
Слайд 12
Дякую за увагу !
  • Яндекс.Метрика
  • Рейтинг@Mail.ru