Презентация на тему Байкеры

tapinapura

Презентацию на тему Байкеры можно скачать абсолютно бесплатно на нашем сайте. Предмет презентации : Обществознание. Красочные слайды и илюстрации помогут вам заинтересовать своих одноклассников или аудиторию. Для просмотра содержимого презентации воспользуйтесь плеером, или если вы хотите скачать презентацию - нажмите на соответствующий текст под плеером. Презентация содержит 15 слайдов.

скачать презентацию

Слайды презентации

Слайд 1: Презентация Байкеры
Слайд 1

БАЙКЕРИ

Слайд 2: Презентация Байкеры
Слайд 2

www.themegallery.com

Ба́йкери (англ. biker, от bike ← motorbike ← motorbicycle «мотоцикл») любителі мотоциклів. На відміну від звичайних мотоциклістів, у байкерів мотоцикл є частиню способу життя. Характерним також є об'єднання з однодумцями на основі цього способу життя.

Слайд 3: Презентация Байкеры
Слайд 3

Колись чоппер мав вкрай погану репутацію. Величезні мотоцикли, що мають гучний V-подібний двигун, витягнуті, роздягнені до гола і перероблені зверху до низу - звук цих "іграшок", наприкінці 40-х років 20ст. Обіцяв неприємності.

Слайд 4: Презентация Байкеры
Слайд 4

Добровольчий корпус американських льотчиків в Китаї з легкої руки журналістів почали називати «Літаючими тиграми», та й самі вони з задоволенням давали гучні назви своїм ескадрильям. Наприклад, «Ангели пекла».

Слайд 5: Презентация Байкеры
Слайд 5

Одним з ланок цієї ескадрильї командував Арвід Ольсен, відомий любов'ю до моторів і мотоциклів. Саме завдяки йому найвідоміший клуб в історії байкерського руху отримав це авіаційне ім'я.

Слайд 6: Презентация Байкеры
Слайд 6

Саме в цю годину на Західному узбережжі США формується байкерський рух, і в Каліфорнії Стурджес відбувається Перший зліт мотоциклістів. В цей час до лав байкерів влилися військові льотчики з розформованої ескадрильї «Ангели пекла». Змолоду звикли до швидкостей та адреналіну, пересіли на мотоцикли й заснували однойменну байкерську організацію.

Слайд 7: Презентация Байкеры
Слайд 7

Раніше це були «ROVER»

Слайд 8: Презентация Байкеры
Слайд 8

Потім з'явилися «ROСKER`S»

Слайд 9: Презентация Байкеры
Слайд 9

І вже потім з'явилися «BIKERS»

Слайд 10: Презентация Байкеры
Слайд 10

До недавнього часу поняття «байкер» поширювалося винятково на власників чопперів і неодмінно асоціювалося з винесеним далеко вперед переднім колесом, великою кількістю хрому, шкіри, довгим волоссям і бородою мотоцикліста.

Слайд 11: Презентация Байкеры
Слайд 11

Однак, з кінця 90-х РОКІВ на дорогах все частіше стали з'являтися мотоцикли з високошвидкісними двигунами і поліпшеною за допомогою пластикових обтічників аеродинамікою - спортбайки.

Слайд 12: Презентация Байкеры
Слайд 12

Протягом тривалого часу спортбайкери не визнавалися «справжніми» байкерами як члени байкерської спільноти.

Слайд 13: Презентация Байкеры
Слайд 13

Навіть такий жест, як вітальне підняття руки при зустрічі на дорозі, на них не поширювався.

Слайд 14: Презентация Байкеры
Слайд 14

Причина такої конфронтації крилася в образі мотоцикла і манері їзди. Висока швидкість спортбайка і мотоцикліст в повному екіпіруванні, більше схожий на космонавта в скафандрі, не збігалися в розумінні байкерів старої формації з виглядом справжнього байкера.

Слайд 15: Презентация Байкеры
Слайд 15

Виконав студент: 321 групи

Онтсіра Даніель

Список похожих презентаций

  • Яндекс.Метрика
  • Рейтинг@Mail.ru