Презентация на тему анаконда

tapinapura

Презентацию на тему анаконда можно скачать абсолютно бесплатно на нашем сайте. Предмет презентации : Иностранный язык. Красочные слайды и илюстрации помогут вам заинтересовать своих одноклассников или аудиторию. Для просмотра содержимого презентации воспользуйтесь плеером, или если вы хотите скачать презентацию - нажмите на соответствующий текст под плеером. Презентация содержит 7 слайдов.

скачать презентацию

Слайды презентации

Слайд 1: Презентация анаконда
Слайд 1

Анаконди мають погану репутацію серед жителів зон, де вони проживають, так як їх вважають здатними нападати на людину. Але найчастіше, якщо анаконда відчуває наближення людини, вона віддаляється в протилежному напрямку. Самки анаконд більше ніж самці, і вони народжують живих анаконд на відміну від інших змій, як пітони, які відкладають яйця. Самка анаконди народжує приблизно 25 - 30 нащадків за один раз. Дитинчата анаконди сягають до двох футів в довжину під час народження і можуть плавати і полювати відразу після народження.

Слайд 2: Презентация анаконда
Слайд 2

З чотирьох видів анаконд, яка коли-небудь зустрічалася, а саме, чорно-плямистої, жовтою, зеленою і болівійської анаконд, найбільша анаконда - це зелена анаконда - досягає в довжину до 11 метрів Девятиметровая анаконда важить до 500 кг. Добре харчуються змії важать приблизно 100 кг на метр довжини.

Слайд 3: Презентация анаконда
Слайд 3

Змія такого розміру може легко вбити бика. Незважаючи на великі розміри, цих змій дуже важко виявити: вони пересуваються безшумно і часто виявляються непоміченими. Що стосується слова «анаконда», то вважають, що воно походить від сингальської слова (гримуча змія), або тамільської (вбивця слонів).

Слайд 4: Презентация анаконда
Слайд 4

Самая большая анаконда в мире

Слайд 5: Презентация анаконда
Слайд 5

Наукова назва роду - походить від давньогрецького слова, що означало «Хороший плавець» Головне харчування анаконд складається з мишей, лягушкек, черепах, свиней, оленів і т. д. Анаконда стискає свою здобич, обварачиваясь навколо тіла видобутку і душа її. Після того, як видобуток мертва, анаконда спокійно ковтає її. Оскільки вона перетравлює їжу дуже повільно, то може жити без їжі більше року, якщо з'їла велику тварину.

Слайд 6: Презентация анаконда
Слайд 6

Список похожих презентаций