Презентация "Замки Англіі" (11 класс) по географии – проект, доклад

Слайд 1
Слайд 2
Слайд 3
Слайд 4
Слайд 5
Слайд 6
Слайд 7
Слайд 8
Слайд 9
Слайд 10
Слайд 11
Слайд 12
Слайд 13
Слайд 14
Слайд 15
Слайд 16
Слайд 17
Слайд 18
Слайд 19
Слайд 20
Слайд 21
Слайд 22
Слайд 23
Слайд 24
Слайд 25
Слайд 26
Слайд 27
Слайд 28
Слайд 29
Слайд 30
Слайд 31
Слайд 32
Слайд 33

Презентацию на тему "Замки Англіі" (11 класс) можно скачать абсолютно бесплатно на нашем сайте. Предмет проекта: География. Красочные слайды и иллюстрации помогут вам заинтересовать своих одноклассников или аудиторию. Для просмотра содержимого воспользуйтесь плеером, или если вы хотите скачать доклад - нажмите на соответствующий текст под плеером. Презентация содержит 33 слайд(ов).

Слайды презентации

Замки Англії
Слайд 1

Замки Англії

Приголомшливі своєю величчю замки Великобританії не перестають привертати до себе туристів з усіх куточків світу. Високі замки Шотландії, старовинні замки Уельсу і, звичайно ж, багатющі замки в самому серці Англії. Перелічити всі ці резиденції королів і воєначальників неможливо, проте можливо виділи
Слайд 2

Приголомшливі своєю величчю замки Великобританії не перестають привертати до себе туристів з усіх куточків світу. Високі замки Шотландії, старовинні замки Уельсу і, звичайно ж, багатющі замки в самому серці Англії. Перелічити всі ці резиденції королів і воєначальників неможливо, проте можливо виділити декілька найцікавіших з них.

Замки Англіі Слайд: 3
Слайд 3
Ейлен-Донан. Часто званий найромантичнішим замком, Ейлен-Донан, розташований на крихітному острівці, що лежить у фіорді Лох-Дуйх в Шотландії. Після того, як замок був майже знищений під час якобітского повстання в 1719 році, він пролежав у руїнах майже 2 сторіччя, але був відновлений на початку 20 с
Слайд 4

Ейлен-Донан

Часто званий найромантичнішим замком, Ейлен-Донан, розташований на крихітному острівці, що лежить у фіорді Лох-Дуйх в Шотландії. Після того, як замок був майже знищений під час якобітского повстання в 1719 році, він пролежав у руїнах майже 2 сторіччя, але був відновлений на початку 20 століття.

Замки Англіі Слайд: 5
Слайд 5
Бодіан. Замок Бодіан, обнесений ровом, знаходиться в графстві Східний Суссекс і спочатку належав родині Делінгрідж, проте в даний час знаходиться під патронажем організації National Trust. На жаль, не дивлячись на те, що зовні замок виглядає точно так само, як і коли був побудований в 14 столітті, в
Слайд 6

Бодіан

Замок Бодіан, обнесений ровом, знаходиться в графстві Східний Суссекс і спочатку належав родині Делінгрідж, проте в даний час знаходиться під патронажем організації National Trust. На жаль, не дивлячись на те, що зовні замок виглядає точно так само, як і коли був побудований в 14 столітті, внутрішня його частина лежить в руїнах.

Замки Англіі Слайд: 7
Слайд 7
Карнарвон. Імпозантний замок Карнарвон в північному Уельсі був побудований королем Едвардом I в спробі зміцнити своє панування в недавно завойованому Англією регіоні. Кажуть, незвичайний дизайн замку навмисно повинен нагадувати стіни Константинополя, як і візантійську архітектуру в цілому.
Слайд 8

Карнарвон

Імпозантний замок Карнарвон в північному Уельсі був побудований королем Едвардом I в спробі зміцнити своє панування в недавно завойованому Англією регіоні. Кажуть, незвичайний дизайн замку навмисно повинен нагадувати стіни Константинополя, як і візантійську архітектуру в цілому.

Замки Англіі Слайд: 9
Слайд 9
Кастель Кох. Замок Кастель Кох біля Тонгвінлейса в Уельсі хоч і виглядає по-середньовічному, але побудований він у 18 столітті для Джона Кріштона-Стюарта, третього Маркіза Бьюта. Однак, ні він, ні його сім'я не проживали там після закінчення його будівництва, і нащадки маркіза передали замок уряду У
Слайд 10

Кастель Кох

Замок Кастель Кох біля Тонгвінлейса в Уельсі хоч і виглядає по-середньовічному, але побудований він у 18 столітті для Джона Кріштона-Стюарта, третього Маркіза Бьюта. Однак, ні він, ні його сім'я не проживали там після закінчення його будівництва, і нащадки маркіза передали замок уряду Уельсу.

Замки Англіі Слайд: 11
Слайд 11
Арундел. Побудований на пагорбі, що підноситься над річкою Арун, замок Арундел закладений Роджером де Монтгомері, одним з найближчих радників Вільгельма Завойовника в 11 столітті. В даний час служить резиденцією герцогів Норфолк.
Слайд 12

Арундел

Побудований на пагорбі, що підноситься над річкою Арун, замок Арундел закладений Роджером де Монтгомері, одним з найближчих радників Вільгельма Завойовника в 11 столітті. В даний час служить резиденцією герцогів Норфолк.

Замки Англіі Слайд: 13
Слайд 13
У світі небагато замків в таких же неймовірних місцях, як замок на горі св. Михайла, який знаходиться на кам'янистому Корнуольську острові, куди під час відпливу можна потрапити пішки. Замок служить резиденцією сім'ї Обурн, які знаходяться в ньому з 17 століття.
Слайд 14

У світі небагато замків в таких же неймовірних місцях, як замок на горі св. Михайла, який знаходиться на кам'янистому Корнуольську острові, куди під час відпливу можна потрапити пішки. Замок служить резиденцією сім'ї Обурн, які знаходяться в ньому з 17 століття.

Замки Англіі Слайд: 15
Слайд 15
Данробін. Одна з найбільших будівель Північного Високогір'я Шотландії, замок Данробін в графстві Сазерленд, побудований у французькому стилі і зобов'язаний своїм зовнішнім виглядом серу Чарльзу Баррі, архітектору Вестмінстерського палацу.
Слайд 16

Данробін

Одна з найбільших будівель Північного Високогір'я Шотландії, замок Данробін в графстві Сазерленд, побудований у французькому стилі і зобов'язаний своїм зовнішнім виглядом серу Чарльзу Баррі, архітектору Вестмінстерського палацу.

Замки Англіі Слайд: 17
Слайд 17
замок Бамбурга. З'являється в безлічі фільмів від Єлизавети (1988) до Робін Гуда (2010), замок Бамбурга підноситься з скелястих берегів Бамбурга, графства Нортумберленд. Історик та телеведучий Ден Сноу називає його вид «неймовірно сильним і вражаючим».
Слайд 18

замок Бамбурга

З'являється в безлічі фільмів від Єлизавети (1988) до Робін Гуда (2010), замок Бамбурга підноситься з скелястих берегів Бамбурга, графства Нортумберленд. Історик та телеведучий Ден Сноу називає його вид «неймовірно сильним і вражаючим».

Замки Англіі Слайд: 19
Слайд 19
замок Конуі. Ще один із замків, побудованих Едвардом I, замок Конуі, увінчаний вісьмома величезними баштами, знаходиться на скелястому виступі на північному узбережжі Уельсу. Кажуть, цей замок один з найбільш збережених середньовічних укріплень у Великобританії.
Слайд 20

замок Конуі

Ще один із замків, побудованих Едвардом I, замок Конуі, увінчаний вісьмома величезними баштами, знаходиться на скелястому виступі на північному узбережжі Уельсу. Кажуть, цей замок один з найбільш збережених середньовічних укріплень у Великобританії.

Замки Англіі Слайд: 21
Слайд 21
Замок Хівер. Невеликий, але ідеальний на вигляд, замок Хівер був домом дитинства Анни Болейн, хоча і був пізніше переданий четвертій дружині Генріха VIII Анні Клевській як частина їхнього договору про розірвання шлюбу. У 1903 році його купив і відновив американський мільйонер Вільям Валдорф Астор, я
Слайд 22

Замок Хівер

Невеликий, але ідеальний на вигляд, замок Хівер був домом дитинства Анни Болейн, хоча і був пізніше переданий четвертій дружині Генріха VIII Анні Клевській як частина їхнього договору про розірвання шлюбу. У 1903 році його купив і відновив американський мільйонер Вільям Валдорф Астор, який також додав до замку сади і озеро.

Замки Англіі Слайд: 23
Слайд 23
Віндзорський замок. На противагу крихітному Хівер представляємо Віндзорський замок, швидше за все, найстаріший і найбільший житловий замок в світі і улюблене місце відпочинку Королеви.
Слайд 24

Віндзорський замок

На противагу крихітному Хівер представляємо Віндзорський замок, швидше за все, найстаріший і найбільший житловий замок в світі і улюблене місце відпочинку Королеви.

Замки Англіі Слайд: 25
Слайд 25
Замок Стокса. Незвичайний замок Стокса в Шропширі являє собою укріплений маєток, побудований багатим торговцем вовною в 13 столітті.
Слайд 26

Замок Стокса

Незвичайний замок Стокса в Шропширі являє собою укріплений маєток, побудований багатим торговцем вовною в 13 столітті.

Замки Англіі Слайд: 27
Слайд 27
Замок Алнік. Званий «Віндзором півночі», замок Алнік йде корінням в 11 століття, коли на його місці були побудовані перші укріплення для захисту від шотландських загарбників. Цікаво також, що замок був одним з перших будівель на північному сході, в який провели електрику за допомогою гідроелектрично
Слайд 28

Замок Алнік

Званий «Віндзором півночі», замок Алнік йде корінням в 11 століття, коли на його місці були побудовані перші укріплення для захисту від шотландських загарбників. Цікаво також, що замок був одним з перших будівель на північному сході, в який провели електрику за допомогою гідроелектричної системи в 1899.

Замки Англіі Слайд: 29
Слайд 29
Замок в Уоріку. Вільгельм Завойовник наказав звести замок в Уоріку в 1068 році, але дерев'яний паркан і стіни не мали нічого спільного з кам'яною фортецею з баштами, якою замок є зараз. У 15 столітті, коли ним володів Річард Невілл, замок використовувався для полонення короля Едварда IV.
Слайд 30

Замок в Уоріку

Вільгельм Завойовник наказав звести замок в Уоріку в 1068 році, але дерев'яний паркан і стіни не мали нічого спільного з кам'яною фортецею з баштами, якою замок є зараз. У 15 столітті, коли ним володів Річард Невілл, замок використовувався для полонення короля Едварда IV.

Замки Англіі Слайд: 31
Слайд 31
Замок Лідс. Замок Лідс, недалеко від Мейдстоун в графстві Кент, БУВ улюбленою резіденцією королівськіх ОСІБ, від короля Едварда I до короля Генріха VIII. Рідкісні чорні лебеді, які мешкають в його рову, імовірно булі подаровані Уїнстону Черчиллю, Який, у свою чергу, подарував їх замку.
Слайд 32

Замок Лідс

Замок Лідс, недалеко від Мейдстоун в графстві Кент, БУВ улюбленою резіденцією королівськіх ОСІБ, від короля Едварда I до короля Генріха VIII. Рідкісні чорні лебеді, які мешкають в його рову, імовірно булі подаровані Уїнстону Черчиллю, Який, у свою чергу, подарував їх замку.

Замки Англіі Слайд: 33
Слайд 33

Список похожих презентаций

Замки Франции

Замки Франции

Дворцы и замки Франции – это великолепные памятники долгой и богатой истории страны. Их сохранилось несколько тысяч по всей стране .Самые известные ...
Замки Германии

Замки Германии

Марбург. Марбург играл значительную роль в развитии немецкой литературы, искусства и культуры, благодаря университету, основанному в 1527 году. Этот ...
Мурманск и его достопримечательности

Мурманск и его достопримечательности

О моем городе Мурманске. Мурманск — крупнейший в мире город, расположенный за Северным полярным кругом. Мурманск находится на скалистом восточном ...
История и достопримечательности города Красноярска

История и достопримечательности города Красноярска

Цель работы. Познакомиться с историей города Красноярска и с его главными современными достопримечательностями. Задачи:. 1. Изучить историю города ...
Города Франции: достопримечательности

Города Франции: достопримечательности

Лилль Париж Бордо Тулуза Лион Марсель Ницца Авиньон Страсбург Версаль Орлеан. . Папский Дворец (Le Palais des Papes). Авиньон Авиньон расположен в ...
Вашингтон и его достопримечательности

Вашингтон и его достопримечательности

Вашингтон. Столица Соединённых Штатов Америки. Официальное название — округ Колумбия, является самостоятельной территорией, не входящей ни в один ...
Архитектурные достопримечательности Санкт-Петербурга

Архитектурные достопримечательности Санкт-Петербурга

Северная столица России. Санкт–Петербург – один из крупнейших городов мира, два века (1712-1918) он был столицей России. Основатель города – Пётр ...
Ломоносов и география

Ломоносов и география

Любой век, любая эпоха нашей народной жизни всегда приукрашена чьей-либо особо яркой и могучей жизнью, деяниями особо славными. Многие звезды украшали ...
Лингвистическая география

Лингвистическая география

Конец XIX - начало XX вв. Во многих странах активно развивается диалектология. французско-швейцарская школа «лингвистической географии» (глава - Ж. ...
Кроссворд "Экономическая география и регионалистика"

Кроссворд "Экономическая география и регионалистика"

К какой группе по классификации ООН относится подавляющее число стран из Зарубежной Азии? Огромными запасами этого ресурса славятся такие страны как ...
Глобальная география

Глобальная география

Тип занятия: лекция Технология: ИТ. Форма работы: лекция, фронтальная (1 час). План лекции Что изучает глобальная география. Интеграция глобальной ...
география железных руд в мире

география железных руд в мире

Доля различных технологий в странах – ведущих продуцентах стали, % (по данным World Steel Association). Потребление стальной продукции в мире в 2009г., ...

Советы как сделать хороший доклад презентации или проекта

  1. Постарайтесь вовлечь аудиторию в рассказ, настройте взаимодействие с аудиторией с помощью наводящих вопросов, игровой части, не бойтесь пошутить и искренне улыбнуться (где это уместно).
  2. Старайтесь объяснять слайд своими словами, добавлять дополнительные интересные факты, не нужно просто читать информацию со слайдов, ее аудитория может прочитать и сама.
  3. Не нужно перегружать слайды Вашего проекта текстовыми блоками, больше иллюстраций и минимум текста позволят лучше донести информацию и привлечь внимание. На слайде должна быть только ключевая информация, остальное лучше рассказать слушателям устно.
  4. Текст должен быть хорошо читаемым, иначе аудитория не сможет увидеть подаваемую информацию, будет сильно отвлекаться от рассказа, пытаясь хоть что-то разобрать, или вовсе утратит весь интерес. Для этого нужно правильно подобрать шрифт, учитывая, где и как будет происходить трансляция презентации, а также правильно подобрать сочетание фона и текста.
  5. Важно провести репетицию Вашего доклада, продумать, как Вы поздороваетесь с аудиторией, что скажете первым, как закончите презентацию. Все приходит с опытом.
  6. Правильно подберите наряд, т.к. одежда докладчика также играет большую роль в восприятии его выступления.
  7. Старайтесь говорить уверенно, плавно и связно.
  8. Старайтесь получить удовольствие от выступления, тогда Вы сможете быть более непринужденным и будете меньше волноваться.