» » » Черкасская область

Презентация на тему Черкасская область

tapinapura

Презентацию на тему Черкасская область можно скачать абсолютно бесплатно на нашем сайте. Предмет презентации : География. Красочные слайды и илюстрации помогут вам заинтересовать своих одноклассников или аудиторию. Для просмотра содержимого презентации воспользуйтесь плеером, или если вы хотите скачать презентацию - нажмите на соответствующий текст под плеером. Презентация содержит 11 слайдов.

скачать презентацию

Слайды презентации

Слайд 1: Презентация Черкасская область
Слайд 1

Черкаська область

Слайд 2: Презентация Черкасская область
Слайд 2

Утворена: 7 січня 1954 року

Слайд 3: Презентация Черкасская область
Слайд 3

Площа: 20900 км² Райони: 20 Міста: обласного значення 6 районного значення 10 Смт: 15 Села: 723 Селища: 101 Сільські ради: 525

Населення: ▼ 1 250 925

Слайд 4: Презентация Черкасская область
Слайд 4

Область на півночі межує з Київською, на півдні з Кіровоградською, на сході з Полтавською та з Вінницькою областю на заході. Простягнулася із південного заходу на північний схід на 245 км, із півночі на південь — на 150 км.

Слайд 5: Презентация Черкасская область
Слайд 5

Водна поверхня області займає 4% загальної площі території. По області протікає 1037 річок, які належать басейну Дніпра і Південного Бугу. Головна річка — Дніпро (150 км — довжина по території області), водяне дзеркало якого у зв'язку зі створенням Кременчуцького (довжина — 130 км) й Канівського водосховища значно збільшилося.

Слайд 6: Презентация Черкасская область
Слайд 6

Природно-заповідний фонд Черкаської області нараховує 503 природних комплексів та об'єктів (станом на 11.01.2011 р.)[1], котрі виділені з метою збереження природного різноманіття ландшафтів, генофонду тваринного і рослинного світу, підтримання загального екологічного балансу регіону.

Слайд 7: Презентация Черкасская область
Слайд 7

Ка́нівський приро́дний запові́дник — природний заповідник в Україні. Розташований у межах Черкаської області, неподалік від міста Канева, на правому березі та заплавних островах Дніпра. Межує безпосередньо з Чернечою горою — місцем поховання Т. Г. Шевченка. Площа 2027 гектарів. Створений 30 липня 1923 року на базі Канівського навчально-дослідного лісового господарства. Є структурним підрозділом Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Слайд 8: Презентация Черкасская область
Слайд 8

Націона́льний дендрологі́чний парк «Софі́ївка» — парк, науково-дослідний інститут Національної академії наук України. На сьогодні — це місце відпочинку. Щорічно його відвідують близько 500 тисяч людей. Площа — 179,2 га.

Слайд 9: Презентация Черкасская область
Слайд 9

Регіона́льний ландша́фтний парк «Трахтеми́рів» — регіональний ландшафтний парк в Україні, в межах Канівського району Черкаської області та Миронівського району Київської області. Площа 10711,2 га (станом на 2012 рік).

Являє собою унікальний за геологічною будовою район, що характеризується значною піднятістю горбистої поверхні та утворенням ярів на правобережжі Дніпра

Слайд 10: Презентация Черкасская область
Слайд 10

Атаманський парк — державне заповідне урочище місцевого значення біля села Головківка в Чигиринському районі Черкаської області.

Список похожих презентаций

  • Яндекс.Метрика
  • Рейтинг@Mail.ru