» » » Луганская область

Презентация на тему Луганская область

tapinapura

Презентацию на тему Луганская область можно скачать абсолютно бесплатно на нашем сайте. Предмет презентации : География. Красочные слайды и илюстрации помогут вам заинтересовать своих одноклассников или аудиторию. Для просмотра содержимого презентации воспользуйтесь плеером, или если вы хотите скачать презентацию - нажмите на соответствующий текст под плеером. Презентация содержит 18 слайдов.

скачать презентацию

Слайды презентации

Слайд 1: Презентация Луганская область
Слайд 1

Луганська область

Виконав учень 8-Г класу Савенок Павло

Слайд 2: Презентация Луганская область
Слайд 2

План

1. Екологічні особливості Луганщини. 2. Фауна Луганщини. 3. Вплив на природу сучасних винаходів людини. 4. Рекомендації щодо поведінки при НС. 5. Твір-роздум. 6. Джерела інформації.

Слайд 3: Презентация Луганская область
Слайд 3

Географічна карта з точки зору екології Луганщини.

Слайд 4: Презентация Луганская область
Слайд 4

Екологічні особливості Луганщини.

Луганська область знаходиться в зоні різнотравних степів. Рослинність в результаті діяльності людини зазнала великих змін. Велика частина території області розорана, лише на схилах ярів, в долинах рік і в заповідниках збереглися ділянки степової рослинності. Тут зростає більше тисячі видів різноманітних рослин. Лісів на Луганщині мало (біля 7% території області). Вони розміщені вподовж річок, на схилах долин, балок і ярів. Ліси відзначаються істотною різноманітністю: серед них нараховується близько 50 порід дерев і кущів.

Слайд 5: Презентация Луганская область
Слайд 5

Степи Луганщини.

Слайд 6: Презентация Луганская область
Слайд 6

Фауна Луганщини.

Фауна області представлена головним чином степовими і деякими лісовими тваринами. Степові види поширені переважно в Донецько-Донських степах (на північ від Дінця) та на Кряжі, лісові види проникають на територію області з північного заходу уздовж річища Дінця. Твариною-символом області є бабак степовий, зокрема зображений на гербі.

Слайд 8: Презентация Луганская область
Слайд 8

Вплив на природу сучасних винаходів людини.

Луганщина, як і Донбас є промисловою областю. На її території знаходяться багато промислових підприємств (понад 1500 заводів) які забруднюють повітря та внутрішні води і землю із-за токсичних відходів з них. Луганщина займає друге місце по забрудненості території після Донеччини в Україні.

Слайд 9: Презентация Луганская область
Слайд 9

Приклади відходів із заводів

Слайд 10: Презентация Луганская область
Слайд 10

Рекомендації щодо поведінки при НС.

Рекомендації щодо поведінки при підвищенні задимленості атмосферного повітря. 1. Намагатися обмежити перебування на відкритому повітрі, уникати тривалого перебування на відкритому повітрі рано вранці та у найспекотніший час доби. Дітям і вагітним жінкам слід відмовитися від тривалих прогулянок. 2. Слід тримати вікна зачиненими, особливо вночі і рано вранці. 3. По можливості використовувати у побуті та на робочих місцях системи кондиціонування та очищення повітря. 4. Збільшити споживання рідини до 2-3 літрів на день для дорослих. Сірчистий ангідрид(SO2) - безбарвний газ. У людини цей газ уражає верхні дихальні шляхи, оскільки легко розчиняється у слизовій оболонці гортані і трахеї. Постійна дія сірчистого газу може викликати захворювання дихальної системи тощо.

Слайд 12: Презентация Луганская область
Слайд 12

Під час виникнення на території міста надзвичайних ситуацій населення може укриватись у сховищах цивільного захисту та підвальних приміщеннях, які пристосовані для укриття. Довідку по діям при укритті у сховищах та підвальних приміщеннях за місцем проживання населення отримує у консультаційних пунктах при ЖКП району міста, працівники яких зобов'язані надати населенню інформацію про: 1. наявність сховищ та підвальних приміщень на території обслуговування ЖКП; 2. закріплення сховищ та підвальних приміщень за будинками; 3. відповідальні особи, у яких зберігаються ключі; 4. маршрут руху до вказаних сховищ та підвальних приміщень під час небезпеки; 5. порядок заповнення сховища та підвальних приміщень при виникненні небезпеки; Після сигналу "Увага всім!" і доведення команди на укриття населення (доводиться за допомогою електросирен, гудків підприємств, вуличних гучномовців, телебачення та радіомовлення) необхідно: Попередити сусідів (колег по роботі). Взяти з собою особисті документи, теплі речі та продукти харчування з водою. При знаходженні на підприємстві – особисті документи та речі.

Слайд 14: Презентация Луганская область
Слайд 14

Твір-роздум

Луганщина - чудова область з багатим тваринним світом і гарними краєвидами, але війна і промисловість знищують усю цю красу. На жаль ніяких засобів для того щоб покращити природне становище не виробляється. Багато лісів вирубується, а річок забруднюється відходами. Багато тварин зникло через це, а дерева стали /мутантами/. Я вважаю, що нам потрібно берегти те, що дала природа, а не знищувати (ну хоча б економити і збільшувати). Якщо все це не припиинти то замість тварин і степів на Луганщині буде сіра пустеля із звірами-мутантами(мабуть, якщо і вони не вимруть) та купами сміття і заводами.

Слайд 16: Презентация Луганская область
Слайд 16

Звіри-мутанти

Слайд 17: Презентация Луганская область
Слайд 17

Джерела інформації

http://mkrada.gov.ua/content/dii-naselennya-pri-ukritti-pid-chas-nadzvichaynih-situaciy.html https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D1%83%D0%B3%D0%B0%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%8C#.D0.9F.D1.80.D0.B8.D1.80.D0.BE.D0.B4.D0.BD.D1.96_.D1.80.D0.B5.D1.81.D1.83.D1.80.D1.81.D0.B8

Слайд 18: Презентация Луганская область
Слайд 18

Дякую за увагу

Список похожих презентаций

  • Яндекс.Метрика
  • Рейтинг@Mail.ru