» » » Знакомство с фонетикой

Презентация на тему Знакомство с фонетикой

tapinapura

Презентацию на тему Знакомство с фонетикой можно скачать абсолютно бесплатно на нашем сайте. Предмет презентации : Биология. Красочные слайды и илюстрации помогут вам заинтересовать своих одноклассников или аудиторию. Для просмотра содержимого презентации воспользуйтесь плеером, или если вы хотите скачать презентацию - нажмите на соответствующий текст под плеером. Презентация содержит 9 слайдов.

скачать презентацию

Слайды презентации

Слайд 1: Презентация Знакомство с фонетикой
Слайд 1

Вивчення фонетики у 1 класі

Підготувала: Студентка 21 шк. групи Білецька Валентина

Слайд 2: Презентация Знакомство с фонетикой
Слайд 2

План Вступ 1. Вивчення голосних і приголосних звуків; 2. Спостереження за артикуляцією звуків; 3. Складні звуки; 4. Поділ слова на склади; Висновок Список використаної літератури

Слайд 3: Презентация Знакомство с фонетикой
Слайд 3

ВСТУП Уже в період навчання грамоти (1 клас) діти шляхом частково­го звукового аналізу вчаться виділяти окремі звуки із звукового комплексу — слова, проводять спостереження за зміною значення слова залежно від зміни того чи іншого звука (лис — ліс, ніч — піч).

Рис.1 Скоромовка, за допомогою якої діти виокремлюють звук

Слайд 4: Презентация Знакомство с фонетикой
Слайд 4

Діти також послі­довно називають звуки в слові, визначають голосні і приголосні, приголосні тверді і м'які, на основі поскладового ви­мовляння вчаться ділити слово на склади, а також робити звукові моделі слів.

Рис.2 За такими малюнками діти роблять звукові моделі слів

Слайд 5: Презентация Знакомство с фонетикой
Слайд 5

1. Діти у 1 класі ділять звуки на дві групи - голосні та приголосні; дзвінкими і глухими; твердими і м’якими; Ці звуки вони позначають відповідними фішками:

- Голосний звук

- Приголосний твердий

- Приголосний м'який

Слайд 6: Презентация Знакомство с фонетикой
Слайд 6

2. Для того щоб діти могли відрізняти голосний звук від приголосного слід звртати увагу на: спосіб вимови характер звучання властивість утворювати склад Всі ці знання учні мають одержувати способом спостереження за артикуляційним апаратом.

Рис.3 Артикуляція голосних звуків

Рис.4 Артикуляція голосного А і приголосного М, порівняння

Слайд 7: Презентация Знакомство с фонетикой
Слайд 7

3. У дітей виникають певні труднощі при вимовлянні таки звуків як [г], [ґ], [дз], [дж], [дз'], [ц], [ц′], [ч] та ін. Тому потрібно шляхом багаторазового вимовляння удосконалити вимову цих звуків.

Рис. 5, 6 Вправи, для того щоб удосконалити вимову складного звука

Слайд 8: Презентация Знакомство с фонетикой
Слайд 8

4. Поділ слова на склади Для того щоб дитині було простіше поділити слова на склади використовують такі прийоми: Прикладання руки тильною стороною до підборіддя; Відстукування рукою по парті під час вимови слова стільки разів, стільки складів у слові; Помахи рукою поставленою на лікоть, вправо – вліво одночасно з вимовою слова.

Рис.7,8 Вправи для закріплення складоподілу

Слайд 9: Презентация Знакомство с фонетикой
Слайд 9

Список похожих презентаций

  • Яндекс.Метрика
  • Рейтинг@Mail.ru