» » » Солнечная система

Презентация на тему Солнечная система

tapinapura

Презентацию на тему Солнечная система можно скачать абсолютно бесплатно на нашем сайте. Предмет презентации : Астрономия. Красочные слайды и илюстрации помогут вам заинтересовать своих одноклассников или аудиторию. Для просмотра содержимого презентации воспользуйтесь плеером, или если вы хотите скачать презентацию - нажмите на соответствующий текст под плеером. Презентация содержит 12 слайдов.

скачать презентацию

Слайды презентации

Слайд 1: Презентация Солнечная система
Слайд 1

Сонячна система

Слайд 2: Презентация Солнечная система
Слайд 2
Слайд 3: Презентация Солнечная система
Слайд 3

1. Меркурій

Планету названо на честь римського бога Меркурія, послідовника грецького Гермеса та вавілонського Набу. Давні греки часів Гесіода назвали Меркурій «Στίλβων» (Стилбон, блискучий). До V століття до н. е. греки вважали, що Меркурій, видимий на вечірньому та вранішньому небі — це два різні об'єкти. У Стародавній Індії Меркурій називали Будда (बुध) та Рогінея. У китайській, японській, в'єтнамській та корейських мовах Меркурій називають Водяною зіркою (水星) (в уявленнях про 5 елементів).

Слайд 4: Презентация Солнечная система
Слайд 4

2. Венера

Одержала свою назву на честь римської богині краси Венери, так само відома під ім'ям Люцифера бога ранкової зірки й Геспера (від греч. hesperos - "вечірній"): назва планети Венера як вечірньої зірки, порівнюють з Фосфором.

Слайд 5: Презентация Солнечная система
Слайд 5

3.Земля

Землю іноді називають світом, латинською назвою Терра або грецькою — Гея.

Слайд 6: Презентация Солнечная система
Слайд 6

4. Марс

Марс названий на честь давньоримського бога війни. Однак не всі знають, що спочатку Марс був богом родючості, і лише пізніше став уособлюватися з грецьким богом війни Аресом.

Слайд 7: Презентация Солнечная система
Слайд 7

5. Юпитер

Юпітер, як і інші планети, мав безліч імен у різних культурах: "Мулу-Баббар" в месопотамської культурі, "Суй-Сін" у китайській, "Зірка Зевса" в грецькій. Остаточна назва найбільша планета Сонячної системи одержала на честь верховного бога Юпітера, бога неба і світла.

Слайд 8: Презентация Солнечная система
Слайд 8

6. Сатурн

Сатурн отримав свою назву на честь дуже шанованого серед римлян бога землеробства. За легендою, цей бог навчив людей будувати будинки, вирощувати рослини і обробляти землю.

Слайд 9: Презентация Солнечная система
Слайд 9

7. Уран

Вільям Гершель, який відкрив Уран, хотів назвати його на честь короля Георга III. Інші астрономи називали її "Гершель" на честь відкривача. Астроном Іоган Боде запропонував, що було б доцільніше використовувати міфологічне ім'я Уран, яке гармонійно впишеться з п'ятьма планетами, названими в давнину. Однак незважаючи на пропозицію, назва Уран широко не використовувалося до 1850 року.

Слайд 10: Презентация Солнечная система
Слайд 10

8.Нептун

Існування планети Нептун було передбачене двома астрономами (Джон Коуч Адамс і Урбен Жан Йосип Леверье). Коли планета була виявлена ​​за допомогою телескопів виникла суперечка про те, хто повинен назвати планету. Леверье хотів назвати планету на честь себе. Однак, було запропоновано назву Нептун, яке стало стандартом, використовуваним вченими.

Слайд 11: Презентация Солнечная система
Слайд 11

9. Плутон

Було запропоновано безліч імен, серед яких: Лоуелл, Атлас, Артеміда, Персей, Вулан, Танатала, Ідана, Кронос, зима і Мінерва (запропоноване New York Times). Ім'я Плутон було запропоновано 11-річної Венецією Берні з Оксфорда, Англія, а потім порекомендовано астрономам персоналом обсерваторії. Плутон переміг, можливо, тому що назва на честь бога підземного світу непогано підходить для самої віддаленої планети.

Слайд 12: Презентация Солнечная система
Слайд 12

Дякую за Вашу увагу

Список похожих презентаций

  • Яндекс.Метрика
  • Рейтинг@Mail.ru