Презентация на тему Сатурн

Презентацию на тему Сатурн можно скачать абсолютно бесплатно на нашем сайте. Предмет презентации : Астрономия. Красочные слайды и илюстрации помогут вам заинтересовать своих одноклассников или аудиторию. Для просмотра содержимого презентации воспользуйтесь плеером, или если вы хотите скачать презентацию - нажмите на соответствующий текст под плеером. Презентация содержит 20 слайдов.

скачать презентацию

Слайды презентации

Слайд 1: Презентация Сатурн
Слайд 1

Презентація на тему : САТУРН

Слайд 2: Презентация Сатурн
Слайд 2
Зміст

1.Історія вивчення

2)Будова,розміри 3)Кільця Сатурна

4)Супутники Сатурна

5)Цікаві факти
Слайд 3: Презентация Сатурн
Слайд 3

Сату́рн — шоста за віддаленістю від Сонця та друга за розмірами планета Сонячної системи.

Слайд 4: Презентация Сатурн
Слайд 4

Сатурн - одна з п'яти планет Сонячної системи , легко видимих ​​неозброєним оком із Землі. У максимумі блиск Сатурна перевищує першу зоряну величину. Вперше спостерігаючи Сатурн через телескоп в 1609-1610 роках , Галілео Галілей помітив , що Сатурн виглядає не як єдине небесне тіло , а як три тіла , майже стосуються один одного , і висловив припущення , що це два великих супутника . Два роки по тому Галілей повторив спостереження і , на свій подив , не знайшов супутників.

Слайд 5: Презентация Сатурн
Слайд 5

У 1659 році Гюйгенс , за допомогою більш потужного телескопа , з'ясував , що « компаньйони » - це насправді тонке плоске кільце, оперізуючий планету і не стосується її . Гюйгенс також відкрив найбільший супутник Сатурна - Титан .

Слайд 6: Презентация Сатурн
Слайд 6

У 1979 році космічний апарат "Піонер-11 » вперше пролетів поблизу Сатурна , а в 1980 і 1981 роках за ним пішли апарати « Вояджер- 1 » і « Вояджер- 2 ».

У 1997 році до Сатурна був запущений апарат Кассіні-Гюйгенс і, після семи років польоту 1 липня 2004 він досяг системи Сатурна і вийшов на орбіту навколо планети.

Слайд 7: Презентация Сатурн
Слайд 7

Космічний апарат «Піонер-11»

Слайд 8: Презентация Сатурн
Слайд 8
«Вояджер-1»
Слайд 9: Презентация Сатурн
Слайд 9

Апарат Кассіні-Гюйгенс

Слайд 10: Презентация Сатурн
Слайд 10

Існує три головних кільця, названих A, B і C. Вони добре помітні з Землі. Слабші кільця називають D, E та F.

Слайд 11: Презентация Сатурн
Слайд 11

Сатурн швидко обертається навколо своєї осі (з періодом — 10,23 години), складається переважно з рідкого водню і гелію, має товстий шар атмосфери. Сатурн обертається навколо Сонця за 29,46 земних років на середній відстані 1427 млн км.

Сатурн - єдина планета в Сонячній системі, щільність якої менша щільності води

Сатурн міг би плавати у воді

Слайд 12: Презентация Сатурн
Слайд 12

Полярне сяйво над північним полюсом Сатурна. Сяйва пофарбовані в блакитний колір, а хмари,що лежать внизу у червоний. Прямо під сяяннями видно шестикутну хмару.

Слайд 13: Презентация Сатурн
Слайд 13

Вид Сатурна в сучасний телескоп (ліворуч) і в телескоп часів Галілея (праворуч)

Слайд 14: Презентация Сатурн
Слайд 14

Магнітне поле Сатурна більш слабке в порівнянні з магнітним полем Юпітера.

Напруженість магнітного поля на рівні видимих хмар на екваторі - 0,2 Гс (на поверхні Землі магнітне поле дорівнює 0,35 Гс).

Слайд 16: Презентация Сатурн
Слайд 16

Схема будівлі кілець

Слайд 17: Презентация Сатурн
Слайд 17

Система супутників Сатурна

Слайд 18: Презентация Сатурн
Слайд 18

Порівняльні розміри Землі, Титана і Місяця

Титан - великий супутник, більший ніж Місяць і Меркурій. Його діаметр - 5150 км.

Слайд 19: Презентация Сатурн
Слайд 19

На Сатурні немає твердої поверхні. Середня щільність планети - найнижча в Сонячній системі. Планета складається, в основному, з водню і гелію, 2-х найлегших елементів в світовому просторі. Щільність планети складає всього лише 0,69 щільності води. Це означає, що якби існував океан відповідних розмірів, Сатурн б плив по його поверхні.

Хмари на Сатурні утворюють шестикутник - гігантський шестикутник . Вперше це виявлено під час прольотів Вояджера близько Сатурна в 1980 -х роках , подібне явище ніколи не спостерігалося в жодному іншому місці Сонячної системи. Окремі хмари на Землі можуть мати форму шестикутника , але , на відміну від них, у хмарної системи на Сатурні є шість добре виражених сторін майже рівної довжини. Усередині цього шестикутника можуть поміститися чотири Землі. Повного пояснення цього явища поки немає.

Цікаві факти

Сатурн робить оборот навколо Сонця за 29 років 167 днів 6,7 годин. День на планеті триває 10:00 34 хвилини.

Слайд 20: Презентация Сатурн
Слайд 20
Дякуємо за увагу!
  • Яндекс.Метрика
  • Рейтинг@Mail.ru