- Ризик підприємницької діяльності та засоби протидії йому

Презентация "Ризик підприємницької діяльності та засоби протидії йому" по экономике – проект, доклад

Слайд 1
Слайд 2
Слайд 3
Слайд 4
Слайд 5
Слайд 6
Слайд 7
Слайд 8
Слайд 9
Слайд 10
Слайд 11
Слайд 12
Слайд 13
Слайд 14
Слайд 15
Слайд 16
Слайд 17
Слайд 18
Слайд 19
Слайд 20

Презентацию на тему "Ризик підприємницької діяльності та засоби протидії йому" можно скачать абсолютно бесплатно на нашем сайте. Предмет проекта: Экономика. Красочные слайды и иллюстрации помогут вам заинтересовать своих одноклассников или аудиторию. Для просмотра содержимого воспользуйтесь плеером, или если вы хотите скачать доклад - нажмите на соответствующий текст под плеером. Презентация содержит 20 слайд(ов).

Слайды презентации

Ризик підприємницької діяльності та засоби протидії йому. Роботу виконали Чехова М.О Янкова Т.С.
Слайд 1

Ризик підприємницької діяльності та засоби протидії йому

Роботу виконали Чехова М.О Янкова Т.С.

Поняття та класифікація ризиків. Заснування власної справи, прогнозування, планування та реалізація господарських рішень в підприємницькій діяльності відбувається в умовах невизначеності. Невизначеність, що пов'язана з можливістю виникнення в ході здійснення підприємницької діяльності несприятливих
Слайд 2

Поняття та класифікація ризиків

Заснування власної справи, прогнозування, планування та реалізація господарських рішень в підприємницькій діяльності відбувається в умовах невизначеності. Невизначеність, що пов'язана з можливістю виникнення в ході здійснення підприємницької діяльності несприятливих умов, ситуацій та наслідків несе загрозу ризику.

Найрозповсюдженіша характеристика ризику. загроза або небезпека виникнення невдач в процесі здійснення підприємницької діяльності; небезпека виникнення несприятливих наслідків, змін зовнішнього середовища, які можуть викликати втрати ресурсів, збитки, а також небезпеку від якої слід застрахуватись.
Слайд 3

Найрозповсюдженіша характеристика ризику

загроза або небезпека виникнення невдач в процесі здійснення підприємницької діяльності; небезпека виникнення несприятливих наслідків, змін зовнішнього середовища, які можуть викликати втрати ресурсів, збитки, а також небезпеку від якої слід застрахуватись.

Ризик – це: можливість досягнення негативних наслідків в результаті певних рішень або дій; ймовірність понести збитки або втратити вигоду, невпевненість в отриманні відповідного доходу; дія, яка в тій чи іншій мірі загрожує суб'єкту певною втратою.
Слайд 4

Ризик – це:

можливість досягнення негативних наслідків в результаті певних рішень або дій; ймовірність понести збитки або втратити вигоду, невпевненість в отриманні відповідного доходу; дія, яка в тій чи іншій мірі загрожує суб'єкту певною втратою.

Навіть за регульованої економіки, ретельного вивчення ринку маркетологами суб'єкти господарської діяльності позбавлені всебічної достовірної інформації про кон'юнктуру ринку, фінансовий та виробничий стан підприємств-конкурентів, їхні плани, що посилює об'єктивний характер економічних ризиків.
Слайд 5

Навіть за регульованої економіки, ретельного вивчення ринку маркетологами суб'єкти господарської діяльності позбавлені всебічної достовірної інформації про кон'юнктуру ринку, фінансовий та виробничий стан підприємств-конкурентів, їхні плани, що посилює об'єктивний характер економічних ризиків.

Економічний ризик - це ймовірне зменшення вартості, тобто величина, що має грошове вираження.
Слайд 6

Економічний ризик - це ймовірне зменшення вартості, тобто величина, що має грошове вираження.

Оскільки законодавством України діяльність суб'єктів господарювання розглядається як. господарська та підприємницька, то і ризики класифікуються як господарські та підприємницькі.
Слайд 7

Оскільки законодавством України діяльність суб'єктів господарювання розглядається як

господарська та підприємницька, то і ризики класифікуються як господарські та підприємницькі.

Підприємницький ризик - загроза виникнення непередбачених планами та прогнозами матеріальних і фінансових втрат та збитків або недоодержання очікуваних доходів у ході здійснення підприємницької діяльності. Господарський ризик є невід'ємним компонентом ринкової економіки і являє собою здійснення коме
Слайд 8

Підприємницький ризик - загроза виникнення непередбачених планами та прогнозами матеріальних і фінансових втрат та збитків або недоодержання очікуваних доходів у ході здійснення підприємницької діяльності. Господарський ризик є невід'ємним компонентом ринкової економіки і являє собою здійснення комерційної, виробничої та іншої діяльності у ситуації невизначеності через нестачу інформації, що не гарантує в таких умовах досягнення позитивного результату.

При прийняття господарських рішень суттєвими є наступні види господарських ризиків: виробничо-технологічний ризик; зовнішньоекономічний ризик; управлінський ризик; маркетинговий ризи; матеріально-технічний ризик тощо.
Слайд 9

При прийняття господарських рішень суттєвими є наступні види господарських ризиків:

виробничо-технологічний ризик; зовнішньоекономічний ризик; управлінський ризик; маркетинговий ризи; матеріально-технічний ризик тощо.

З точки зору причин виникнення, ризики обумовлені: постановкою помилкової мети, невизначеністю ситуації; зіткненням інтересів учасників прийняття підприємницьких рішень та виконавців цих рішень; можливістю виникнення несприятливих наслідків в ході реалізації підприємницької ідеї; обмеженістю ресурсі
Слайд 10

З точки зору причин виникнення, ризики обумовлені:

постановкою помилкової мети, невизначеністю ситуації; зіткненням інтересів учасників прийняття підприємницьких рішень та виконавців цих рішень; можливістю виникнення несприятливих наслідків в ході реалізації підприємницької ідеї; обмеженістю ресурсів.

Виходячи з певної ймовірності виникнення небажаних ситуацій, необхідно організувати підприємницьку діяльність таким чином, щоб зменшити ризик і пов'язані з ним втрати в майбутньому.
Слайд 11

Виходячи з певної ймовірності виникнення небажаних ситуацій, необхідно організувати підприємницьку діяльність таким чином, щоб зменшити ризик і пов'язані з ним втрати в майбутньому.

Фінансовий ризик поділяють на ризик ліквідності та ризик рентабельності. Ризик ліквідності (платоспроможності) - це можливість виникнення несприятливих ситуацій по поверненню наявних боргів у визна­чені законодавством та договорами терміни. Ризик рентабельності — це невпевненість суб'єкта підприємни
Слайд 12

Фінансовий ризик поділяють на ризик ліквідності та ризик рентабельності

Ризик ліквідності (платоспроможності) - це можливість виникнення несприятливих ситуацій по поверненню наявних боргів у визна­чені законодавством та договорами терміни. Ризик рентабельності — це невпевненість суб'єкта підприємниць­кої діяльності в отриманні запланованого рівня рентабельності.

Способи зниження ризиків. розподіл ризику між учасниками підприємницької діяльності; страхування ризику; резервування коштів на покриття непередбачених витрат; нейтралізація часткових ризиків; зниження ризику в плані фінансування
Слайд 13

Способи зниження ризиків

розподіл ризику між учасниками підприємницької діяльності; страхування ризику; резервування коштів на покриття непередбачених витрат; нейтралізація часткових ризиків; зниження ризику в плані фінансування

Диверсифікація як спосіб зниження ризику. Диверсифікація є одним з найбільш універсальних способів мінімізації ризику і найбільш “дешевим”. Доки існує можливість розподіляти кошти по різних напрямках діяльності, результативність яких не пов'язана тісно між собою, доти існує можливість певною мірою у
Слайд 14

Диверсифікація як спосіб зниження ризику

Диверсифікація є одним з найбільш універсальних способів мінімізації ризику і найбільш “дешевим”. Доки існує можливість розподіляти кошти по різних напрямках діяльності, результативність яких не пов'язана тісно між собою, доти існує можливість певною мірою уникати ризику.

Теорія портфеля. Це теорія фінансових інвестицій, в рамках якої за допомогою статистичних методів здійснюються найбільш вигідний розподіл ризику портфеля цінних паперів та оцінка прибутку.
Слайд 15

Теорія портфеля

Це теорія фінансових інвестицій, в рамках якої за допомогою статистичних методів здійснюються найбільш вигідний розподіл ризику портфеля цінних паперів та оцінка прибутку.

Ризик портфеля – це міра можливості того, що настануть обставини, за яких інвестор може понести збитки, спричинені інвестиціями в портфель цінних паперів, а також операціями по залученню ресурсів при формуванні портфелю. Метою “портфельної” теорії є мінімізація ризику портфеля, причому ступінь ризик
Слайд 16

Ризик портфеля – це міра можливості того, що настануть обставини, за яких інвестор може понести збитки, спричинені інвестиціями в портфель цінних паперів, а також операціями по залученню ресурсів при формуванні портфелю.

Метою “портфельної” теорії є мінімізація ризику портфеля, причому ступінь ризику портфеля цінних паперів зменшується до певної межі обернено пропорційно кількості включених в портфель видів цінних паперів.

При прийнятті рішень, пов'язаних з ризиком, підприємець повинен враховувати об'єктивні і суб'єктивні чинники. Індивідуальні риси особи, що приймає рішення, пов'язане з ризиком, поділяються на такі властивості, як оригінальність мислення рівень тривоги, агресивність, самостійність, екстравертність аб
Слайд 17

При прийнятті рішень, пов'язаних з ризиком, підприємець повинен враховувати об'єктивні і суб'єктивні чинники. Індивідуальні риси особи, що приймає рішення, пов'язане з ризиком, поділяються на такі властивості, як оригінальність мислення рівень тривоги, агресивність, самостійність, екстравертність або інтровертність, егоїзм та ін

Рішення - основа управління, вибір кращого способу дій з декількох можливих. Прийняття правильного рішення - запорука успіху діяльності підприємця, тому що воно значно знижує ступінь ризику і дозволяє отримати високий кінцевий результат. Прийняття управлінських рішень повинно підкорятися правилам, о
Слайд 18

Рішення - основа управління, вибір кращого способу дій з декількох можливих

Прийняття правильного рішення - запорука успіху діяльності підприємця, тому що воно значно знижує ступінь ризику і дозволяє отримати високий кінцевий результат. Прийняття управлінських рішень повинно підкорятися правилам, основні з яких були сформульовані американським соціологом М. Рубінштейном.

Правила М. Рубінштейна. 1. Перш ніж вникати в деталі, постарайтеся отримати уявлення про проблему в цілому, чи не приймайте рішення, поки не розгляньте можливі варіанти. 2. Сумнівайтеся - Навіть загальноприйняті істини повинні викликати недовіру, не бійтеся відводити їх. 3. Намагайтеся поглянути на
Слайд 19

Правила М. Рубінштейна

1. Перш ніж вникати в деталі, постарайтеся отримати уявлення про проблему в цілому, чи не приймайте рішення, поки не розгляньте можливі варіанти. 2. Сумнівайтеся - Навіть загальноприйняті істини повинні викликати недовіру, не бійтеся відводити їх. 3. Намагайтеся поглянути на що стоїть перед вами проблему з різних точок зору, навіть якщо шанси на успіх здаються мінімальними. 4. Шукайте модель або аналогію, яка допоможе вам краще зрозуміти сутність вирішуваної проблеми. Використовуйте діаграми та схеми. Вони дозволять схопити складну і широку проблему буквально одним поглядом.

Дякуємо за увагу!
Слайд 20

Дякуємо за увагу!

Список похожих презентаций

Закрытая и открытая экономика

Закрытая и открытая экономика

План урока:. Понятие экономики. Закрытая экономика. Открытая экономика. Пути решения проблемы российской экономики. Что такое экономика? ЭКОНОМИКА ...
Історія економіки та економічної думки

Історія економіки та економічної думки

Характеристика економічного життя перших цивілізацій. Зародження економічної думки збігається зі становленням людського суспільства. Початок викладу ...
Економічні аспекти глобальних проблем та їхвплив на економічний розвиток України

Економічні аспекти глобальних проблем та їхвплив на економічний розвиток України

У світовому розвитку набули активності процеси, які здійснили масштабний перетворюючий вплив на всі сфери життя суспільства. І незважаючи на те, що ...
Мировая экономика

Мировая экономика

Мировая экономика -. это совокупность экономик отдельных стран, связанных между собой системой международных экономических отношений. Природные условия ...
Мировая и международная экономика

Мировая и международная экономика

ПРЕДПОСЫЛКИ ФОРМИРОВАНИЯ И ПЕРИОДЫ РАЗВИТИЯ МИРОВОЙ ЭКОНОМИКИ. С.Л. Еремина Мировая экономика. 1. Понятие мировой экономики, мирового рынка 2. Международное ...
Международная экономика

Международная экономика

ВВЕДЕНИЕ в курс «Международная экономика». Одной из отличительных особенностей функционирования мирового хозяйства второй половины ХХ века является ...
Конституционная экономика

Конституционная экономика

Общие сведения по дисциплине. Название Конституционная экономика Читается для специальностей юридического факультета Сфера профессионального использования ...
Как возникла экономика

Как возникла экономика

Что мы узнаем? Как и когда возникла экономика. Из каких отраслей состоит экономика. Чем богата российская экономика. Блага. Неэкономические Природа ...
мировая экономика в бизнес информатике

мировая экономика в бизнес информатике

Введение в экономическую теорию. Лекция 1. Вступление:экономическая теория как базовая экономическая дисциплина Краткая история экономической мысли ...
Институциональная экономика

Институциональная экономика

Что будет сегодня? Готовиться к новому году полезно . Вспомним события прошлой недели. Институты существуют не просто так, у них есть важные функции! ...
Зачем нужна экономика?

Зачем нужна экономика?

Древняя Греция: «экономика» - законы домашнего хозяйства. 1)Экономика – хозяйство, совокупность средств, объектов, процессов, используемых людьми ...
занимательная экономика

занимательная экономика

4 лишний загадки шарады ребусы задачки. . На дереве этом белые гроздья- цветы Душистые и удивительной красоты Если букву в этом слове потерять Вид ...
Государство и экономика

Государство и экономика

План. Зачем экономике государство? 2. Налоги. Государственный бюджет. 1. Зачем экономике государство? Функции государства. Глобальные проблемы. Государство ...
Военная экономика России: смена парадигмы?

Военная экономика России: смена парадигмы?

Проблемные области. Военное планирование Военно-техническая политика Военный бюджет Военно-экономическая теория. Риски военного планирования. Разрыв ...
Бизнес - экономика

Бизнес - экономика

Основная литература:. На русском языке: Майкл Р. Байе Управленческая экономика и стратегия бизнеса. - М., 2001 г. - 743 с. На английском языке: Baye ...
Мировая экономика

Мировая экономика

Краткое оглавление. Основы мировой экономики Предметная область мировой экономики Основные показатели развития мировой экономики. Основы мировой экономики. ...
Мировая экономика

Мировая экономика

Определения. Мировая экономика - это совокупность экономик отдельных стран, связанных между собой системой международных экономических отношений. ...
Институциональная экономика (преподавание базового курса)

Институциональная экономика (преподавание базового курса)

Представление и обсуждение методов и приемов преподавания базового курса "Институциональная экономика" в вузовском учебном процессе на примере Красноярского ...
Мировая экономика и ее устройство

Мировая экономика и ее устройство

Мировая экономика представляет собой особую сферу научного познания, сформировавшуюся на основе экономической теории. Объектом ее изучения является ...
Инфляция и семейная экономика

Инфляция и семейная экономика

«Нажить много денег- храбрость; сохранить их – мудрость, а умело расходовать их– искусство». Б.Ауэрбах (1812- 1882), немецкий писатель. Номинальные ...

Советы как сделать хороший доклад презентации или проекта

  1. Постарайтесь вовлечь аудиторию в рассказ, настройте взаимодействие с аудиторией с помощью наводящих вопросов, игровой части, не бойтесь пошутить и искренне улыбнуться (где это уместно).
  2. Старайтесь объяснять слайд своими словами, добавлять дополнительные интересные факты, не нужно просто читать информацию со слайдов, ее аудитория может прочитать и сама.
  3. Не нужно перегружать слайды Вашего проекта текстовыми блоками, больше иллюстраций и минимум текста позволят лучше донести информацию и привлечь внимание. На слайде должна быть только ключевая информация, остальное лучше рассказать слушателям устно.
  4. Текст должен быть хорошо читаемым, иначе аудитория не сможет увидеть подаваемую информацию, будет сильно отвлекаться от рассказа, пытаясь хоть что-то разобрать, или вовсе утратит весь интерес. Для этого нужно правильно подобрать шрифт, учитывая, где и как будет происходить трансляция презентации, а также правильно подобрать сочетание фона и текста.
  5. Важно провести репетицию Вашего доклада, продумать, как Вы поздороваетесь с аудиторией, что скажете первым, как закончите презентацию. Все приходит с опытом.
  6. Правильно подберите наряд, т.к. одежда докладчика также играет большую роль в восприятии его выступления.
  7. Старайтесь говорить уверенно, плавно и связно.
  8. Старайтесь получить удовольствие от выступления, тогда Вы сможете быть более непринужденным и будете меньше волноваться.

Информация о презентации

Ваша оценка: Оцените презентацию по шкале от 1 до 5 баллов
Дата добавления:30 мая 2019
Категория:Экономика
Содержит:20 слайд(ов)
Поделись с друзьями:
Скачать презентацию
Смотреть советы по подготовке презентации