Bonnie and Slide
» » » Толерантність

Презентация на тему Толерантність

tapinapura
Рейтинг:
Категория: Разные
Дата добавления: 16-10-2019
Содержит:11 слайдов

Презентацию на тему Толерантність можно скачать абсолютно бесплатно на нашем сайте. Предмет презентации : Разные. Красочные слайды и илюстрации помогут вам заинтересовать своих одноклассников или аудиторию. Для просмотра содержимого презентации воспользуйтесь плеером, или если вы хотите скачать презентацию - нажмите на соответствующий текст под плеером. Презентация содержит 11 слайдов.

скачать презентацию

Слайды презентации

Слайд 1: Презентация Толерантність
Слайд 1

Толерантність

Виконав: заступник директора з ВНхР Маріупольського професійного ліцею сфери послуг О.П. Філатова

Слайд 2: Презентация Толерантність
Слайд 2

Толерантність - це гармонія в багатоманітності. Григорій Сковорода

Слайд 3: Презентация Толерантність
Слайд 3

У перекладі з латинської «tolerance» означає «терпіння».

Толерантність - це здатність без агресії сприймати думки, поведінку, форми самовираження та спосіб життя іншої людини, які відрізняються від власних. Кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань (Стаття 34 Конституції України).

Слайд 4: Презентация Толерантність
Слайд 4

Понад 12 років 16 листопада світ святкує Міжнародний день толерантності. Цей День був проголошений Декларацією принципів толерантності, затвердженою у 1995 році на 28 Генеральній конференції ЮНЕСКО

Слайд 5: Презентация Толерантність
Слайд 5

Поняття «толерантність» трактується як моральна якість людини або стан суспільних звичаїв, традицій, що характеризується стриманістю моральних оцінок, неагресивним способом прийняття морального та соціального зла, прагненням враховувати інтереси інших людей і народів.

Слайд 6: Презентация Толерантність
Слайд 6

Толерантна людина відрізняється особливими рисами характеру, спілкуванням, вона впевнена в собі, в своїх вчинках, розділяє думку інших, прислуховується до її, також вміло визнає свої недоліки. Тому, щоб бути такою людиною, потрібно само реалізовуватися, виховувати в собі всі якості, що будуть давати можливість жити тільки позитивними емоціями і радіти кожній хвилинці нашого життя.

Слайд 7: Презентация Толерантність
Слайд 7

Для української мови поняття "толерантність" відносно нове і однозначного тлумачення поки що не має. Для того, щоб краще зрозуміти походження цього слова пропонуємо Вам невеликий лінгвістичний екскурс: tolerancia (іспан.) - здатність визнавати відмінність від власних ідеї чи помисли; tolerance (франц.) - ставлення, під час якого людина визнає, що інші можуть думати чи діяти інакше, ніж вона сама; tolerance (англ.) - готовність бути терплячим; kuan rong (китайска) - дозволяти, приймати, бути по відношенню до інших милосердним; tasamul' (араб.) - прощення, милосердя, м'якість, терпіння, чуйне ставлення до інших; терпіння - здатність стійко, без нарікань витримувати фізичні або моральні страждання, життєві злигодні тощо. Уміння довго та спокійно витримувати щось нудне, неприємне, небажане тощо.

Слайд 8: Презентация Толерантність
Слайд 8

Толерантність-це… прощення повага до прав інших людей співробітництво, дух партнерства сприйняття інших такими, якими вони є повага до людської гідності милосердя співчуття терпимість до думок , віросповідань,поведінки інших людей

Слайд 9: Презентация Толерантність
Слайд 9
Слайд 10: Презентация Толерантність
Слайд 10
Слайд 11: Презентация Толерантність
Слайд 11

ДЯКУЮ ЗА УВАГУ!

Список похожих презентаций