Bonnie and Slide

Презентация на тему Klods Debisī

tapinapura
Рейтинг:
Дата добавления: 21-01-2019
Содержит:6 слайдов

Презентацию на тему Klods Debisī можно скачать абсолютно бесплатно на нашем сайте. Предмет презентации : Иностранный язык. Красочные слайды и илюстрации помогут вам заинтересовать своих одноклассников или аудиторию. Для просмотра содержимого презентации воспользуйтесь плеером, или если вы хотите скачать презентацию - нажмите на соответствующий текст под плеером. Презентация содержит 6 слайдов.

скачать презентацию

Слайды презентации

Слайд 2: Презентация Klods Debisī
Слайд 2

Klods Debisī..

Dzimis 1862. gada 22. augustā, miris 1918. gada 25. martā ir Francijas komponists. Viņa vecāki bija sīkburžuāzijas pārstāvji, kas mīlēja mūziku, taču īstā profesionālā māksla viņiem bija sveša. Nejauši agrā bērnībā gūtie muzikālie iespaidi maz sekmēja nākamā komponista māksliniecisko attīstību. Paši spilgtākie no tiem saistījās ar retajiem operas apmeklējumiem. Tikai deviņu gadu vecumā Debisī sāka apgūt klavierspēli. Ģimenei tuvā pianiste saskatīja Kloda izcilās spējas, un pēc viņas ieteikuma vecāki 1873. gadā nosūtīja dēlu uz Parīzes konservatoriju.

Слайд 3: Презентация Klods Debisī
Слайд 3

Eduārs Manē

Dzimis 1832. gada 23. janvārī, miris 1883. gada 30. aprīlī. Bija 19. gadsimta franču gleznotājs, viens no impresionisma mākslas virziena radītājiem.Gleznojis galvenokārt portretus, aktus, ainavas ,pilsētainavas un kluso dabu.

Слайд 4: Презентация Klods Debisī
Слайд 4

Klods Monē

Dzimis 1840. gada 14. novembrī, miris 1926. gada 5. decembrī. Bija franču gleznotājs, viens no impresionisma virziena dibinātājiem. Pats nosaukums "impresionisms" cēlies no 1872. gada Monē gleznas "Impression, soleil levant" nosaukuma.

Слайд 5: Презентация Klods Debisī
Слайд 5

Edgars Degā

Dzimis 1834. gada 19. jūlijā, miris 1917. gada 27. septembrī. Bija 19. gadsimta franču gleznotājs, grafiķis un tēlnieks. Viņu bieži uzskata par vienu no impresionisma aizsācējiem, lai gan viņš pats sevi dēvēja par reālisma mākslinieku. Degā īpaši saistīja deja, lielākajā daļā viņa darbu ir attēloti dejotāji. Degā ir īpaši slavēts par viņa prasmi attēlot kustību un ķermeņus kustībā.

Слайд 6: Презентация Klods Debisī
Слайд 6

Paldies par uzmanību 

Список похожих презентаций