Bonnie and Slide
» » » Шкільний Євроклуб

Презентация на тему Шкільний Євроклуб

tapinapura
Рейтинг:
Дата добавления: 20-01-2019
Содержит:14 слайдов

Презентацию на тему Шкільний Євроклуб можно скачать абсолютно бесплатно на нашем сайте. Предмет презентации : Иностранный язык. Красочные слайды и илюстрации помогут вам заинтересовать своих одноклассников или аудиторию. Для просмотра содержимого презентации воспользуйтесь плеером, или если вы хотите скачать презентацию - нажмите на соответствующий текст под плеером. Презентация содержит 14 слайдов.

скачать презентацию

Слайды презентации

Слайд 1: Презентация Шкільний Євроклуб
Слайд 1

ШКІЛЬНИЙ ЄВРОКЛУБ

«ЮНІКС» ЮНІКС

Слайд 2: Презентация Шкільний Євроклуб
Слайд 2

Ідея створення: 2011 рік Офіційна дата створення: Січень 2014 року Координатор: Сабадаш Світлана Анатоліївна ( вчитель англійської мови) Зозуля Альона Володимирівна (вчитель історії) Девіз євроклубу: Ми- українці,і це звучить гордо! Вивчи історію й мову свою! Буде пишатись тобою Європа Буде вітати юність твою!

Слайд 3: Презентация Шкільний Євроклуб
Слайд 3

МЕТА ДІЯЛЬНОСТІ : Розширення знань про Європу, країни Європейського Союзу. Інформування про ЄС, євроінтеграційні процеси та співпрацю України та ЄС. Сприяння вихованню європейської свідомості, пропаганда спільних європейських цінностей. Поширення інформації про Україну, її місце на Європейському континенті та роль в процесі євроінтеграції. Знайомство з механізмом функціонування демократії і громадянського суспільства. Налагодження співпраці української молоді з ровесниками інших країн. Створення сприятливих умов для самореалізації учнівської молоді. Пропаганда ідей демократії, громадянського суспільства та європейської інтеграції. Вироблення нового стилю відносин, поведінки, мислення; підготовка молоді до життя в об’єднаній Європі, обє'днаному світі.

Слайд 4: Презентация Шкільний Євроклуб
Слайд 4

Участь у шкільному Європейському клубі. Що це дає молодій людині? цікаві знання, нові знайомства; багато друзів; захопливі подорожі; розвиток і самореалізацію; знайомство з країнами ЄС; втілення мрій і бажань; пізнання і відкриття нових ідей; набуття життєво необхідних компетенцій для життя у європейському співтоваристві; перспективи на майбутнє.

Слайд 5: Презентация Шкільний Євроклуб
Слайд 5

Батькам? активне залучення їх до шкільної діяльності; можливість для дитини активно та цікаво проводити вільний час; залучення до творчої діяльності; розширення кругозору; поінформованість про життя в Євросоюзі у цікавій формі; соціальну адаптацію підлітка; можливість проявити свої знання та вміння; стимул до подальшого самовдосконалення.

Слайд 6: Презентация Шкільний Євроклуб
Слайд 6

Вчителям? якісне підвищення ефективності роботи у позашкільній діяльності; нові знайомства; співпраці з колегами з-за кордону; нові знання; здобуття авторитету серед своїх колег; налагодження співпраці між учнями і вчителями; реалізацію власних задумів.

Слайд 7: Презентация Шкільний Євроклуб
Слайд 7

ШКОЛІ? підняття престижу школи; співробітництво з іншими школами за кордоном; фаховий ріст професійних кадрів; нові форми роботи з учнями; залучення громади та ЗМІ до життя навчального закладу; мотивацію батьків; активність шкільного самоврядування.

Слайд 8: Презентация Шкільний Євроклуб
Слайд 8

Громаді? інформацію про ЄС; вирішення місцевих проблем шляхом участі дітей у соціальних проектах; формування свідомих членів громади, що вміють вирішувати проблеми, критично мислити; Країні? свідомих та добре поінформованих громадян, котрі вміють компетентно вирішувати різноманітні проблеми та відповідально будувати своє майбутнє.

Слайд 9: Презентация Шкільний Євроклуб
Слайд 9

СТАТУТ ШКІЛЬНОГО КЛУБУ “ЮНІКС» Розділ І. Мета діяльності клубу поширення знань про Європейський Союз та Євроінтеграцію; ініціювання дискусії щодо місця України в Європі; заохочення молоді до активної участі у суспільному житті. Розділ ІІ. Методи діяльності організація і проведення заходів на європейську тематику: зустрічей, семінарів, презентацій, конкурсів, вікторин; самостійний пошук і поширення інформації про Євросоюз та європейську інтеграцію; налагодження співпраці з усіма, хто зацікавлений у євроінтеграції. Розділ ІІІ. Членство у клубі членом клубу може бути кожен учень школи; статут члена клубу присвоює рада клубу згідно з поданням зацікавленої особи; якщо рада клубу має сумніви щодо обґрунтованості прийняття цієї особи до клубу, то вона звертається до загальних зборів щодо відповідного рішення; на вимогу ради загальні збори можуть відмовити у прийнятті до клубу, якщо існують поважні та обґрунтовані побоювання, що членство цієї особи могло б якимось чином йому зашкодити.

Слайд 10: Презентация Шкільний Євроклуб
Слайд 10

Розділ IV. Права та обов’язки членів Правом кожного члена клубу є: участь у загальних зборах клубу; активне та пасивне виборче право під час обрання керівних органів клубу; складання пропозицій стосовно діяльності клубу та активна участь в дискусіях на цю тему. Обов’язком кожного члена є: дотримання статуту; активна участь в ініціативах, які клуб бере на себе, та допомога в їх реалізації, узгоджена з керівництвом клубу та іншими членами; підпорядкування рішенням керівництва клубу. Розділ V. Керівні органи клубу Керівними органами клубу є: загальні збори; рада клубу. В загальних зборах беруть участь усі члени клубу. Загальні збори є найвищим керівним органом клубу та уповноважені приймати усі рішення, що пов'язані з діяльністю клубу. Загальні збори скликаються радою клубу не рідше ніж раз на місяць та на вимогу хоча б чверті членів клубу. Загальні збори уповноважені приймати рішення, коли в них бере участь принаймні щонайменше третина членів клубу. Загальні збори приймають рішення абсолютною більшістю голосів.

Слайд 11: Презентация Шкільний Євроклуб
Слайд 11

План роботи клубу «ЄВРОСВІТ» впродовж навчального року Вересень Затвердження плану роботи. Формування складу Євроклубу. Посвята в члени Євроклубу Жовтень Загальні відомості про Євросоюз: історія створення; європейські цінності; актуальна інформація про ЄС; переваги та недоліки вступу України до ЄС Листопад Знайомтесь, європейські країни: народи Європи та їх мова; віртуальна подорож «Пам’ятки архітектури Європи» (підбір фото для слайд-шоу) Грудень Символіка Євросоюзу (виготовлення прапорів для стрічки дружби); Січень Святкуймо разом! Різдвяна вечірка «Різдвяні свята у Європі»; вивчення автентичної колядки Лютий Наші європейські сусіди: презентація країн, столиць, прапорів Березень У Європу - з Україною в серці. Історія зародження української діаспори в країнах Європи; славетні українці за кордоном; шоу «Я люблю Україну» Квітень Європа відкрита для тебе. Європейський союз: відкриті кордони; що необхідно знати , відвідуючи країни Євросоюзу; як не стати жертвою работорговців XXІ століття (тренінгове заняття) Травень Святкування Дня Європи. Створення каталогу «Віртуальна Європа»

Слайд 12: Презентация Шкільний Євроклуб
Слайд 12

Форми організації роботи Євроклубу: регулярні засідання членів Євроклубу; збір та впорядкування інформації та документації; молодіжні семінари, академії, конференції; публікація та розповсюдження літератури на тематику ЄС; молодіжні обміни з європейськими партнерами; конкурси (на кращу статтю про ЄС, кращий малюнок, найкраще наукове дослідження); концерти, презентації, фестивалі; проведення дискусій, дебатів на тему євроінтеграції України у Європу. організація дискусій на тему процесу євроінтеграції та про місце України в Європі; інформування місцевої та шкільної спільноти (стінгазета, листівки, шкільний бюлетень, присвячений європейській тематиці); відкриття та підтримка власної Інтернет-сторінки; підготовка альбомів і виставок на європейську тематику; організація конкурсів, вікторин про Європу та Європейський Союз; святкування Дня Європи і Днів окремих європейських країн, а також проведення таких заходів, як «Тиждень Європи в школі», «Тиждень країн-учасниць ЄС»;

Слайд 13: Презентация Шкільний Євроклуб
Слайд 13

організація виставок, презентацій, вечорів європейської поезії; оформлення «європейської полички» у шкільній бібліотеці, а також підготовка тематичних альбомів із зібраною інформацією; проведення членами європейського клубу лекцій, читань для учнів власної школи; організація днів національних культур європейських країн; ініціювання європейської тематики у системі учнівського самоврядування, налагодження партнерської співпраці із органами учнівського самоврядування; пошук груп підтримки в місцевому середовищі, державних установах та інших організаціях, пошук партнерів і спонсорів серед влади, організацій і місцевих бізнесових кіл; співпраця з засобами масової інформації; участь в презентаціях, які пов’язані з європейською тематикою, лекції на теми Євросоюзу для учнів інших шкіл; зв’язки з європейськими партнерами (обмін інформацією, досвідом, організації поїздок, зустрічей та спільних вечорів); проведення конкурсів на європейську тематику.

Слайд 14: Презентация Шкільний Євроклуб
Слайд 14

„Прийде день, коли усі нації цього континенту, зберігши свої характерні риси та славну індивідуальність, зіллються в Союзі вищого порядку та створять Європейське братство. Прийде день, коли не буде інших полів битви, окрім простору для змагання думки – відкритих ринків обміну ідеями. Прийде день, коли кулі та бомби будуть замінені голосуванням”. Віктор Гюго промовляв ці пророчі слова у 1849 р. Знадобилося більше століття, щоб ідея, яка здавалася утопічною, почала здійснюватися.

Список похожих презентаций